Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Odvratno stvarno, nije bitno što mi time dobijamo, stvarno ne mogu da podesem ovakve budalaštine sa pasošima... Isto uvek kažem kada žgadija uradi isto, evo sada kažem i u našem slučaju, da ne bude da smo licemerni.

Mada kad rade oni, zašto mi da glumimo poštenje? Neka se dogovore da ovakvih stvari nema i biće jedino tada OK.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Ništa, 'ajde da mi glumimo srpstvo i poštenje, a cigani nek osvajaju domaća (srpska) takmičenja.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.173
Локација
Kej Republika
Ne 'ajde da nam Coki bude predsednik, 'ajde da se zamrznemo i koristimo Megu kao KK Partizan Beograd, 'ajde da nam drzava trpa i sakom i kapom, 'ajde da nas jebu u dupe zarad osvajanja domacih (srpskih) takmicenja.

Zato sto nam je drzava sranje i korumpirana 'ajde i mi da budemo isti. 'Ajde ako ciagnu kradu i otimaju da i mi otimamo. Ipak smo mi titovi blizanci.

Kenjam ja na takve trofeje i titule. Kenjam!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Neka onda oni osvajaju i dovode a mi ćemo im biti igračka. Bitno je da postojimo.
Mi, Partizan, ime koje je zadužilo ovu državu i bez koga ona ne bi bila zemlja košarke.
Ako je legalno njima, ne vidim problem zašto bi bilo ostalima.
Naravno u svemu treba imati granicu.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Sve ono što su gabelji nekad radili i zbog čega smo se od njih razlikovali i pričali nismo isti, ove godine radimo mi. Sramotno je ovo.

Ubijedjen sam da se sve ovo radi namjerno i planski, kako bi za recimo 5-10 godina ispalo da smo mi stvarno bili miljenici režima, a ova stoka lobotomirana žrtve.

Povraća mi se.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Državu da ne spominjemo, jer da je ozbiljna ne bi to ni dopuštala. Možda to samo meni tako deluje ali pasoš Pejdžu donosi sledeće stvari:
1. Posrali smo se po domaćem takmičenju, ko i cigani. Ok, ko ga jebe.
2. Dobili smo stranca kao domaćeg igrača, verovatno će ostati i sledeće. Ok potez
Sve je to lepo. Ali onda dolazimo do:
3. Dali smo legitimitet ciganima koji su to isto već uradili a nakon toga doveli KC Riversa kao još jednog stranca. Mi smo doveli Jaramaza.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ubijedjen sam da se sve ovo radi namjerno i planski, kako bi za recimo 5-10 godina ispalo da smo mi stvarno bili miljenici režima, a ova stoka lobotomirana žrtve.
Ovo će biti svakako, ali samo u bolesnim ciganskim mozgovima. A njima nema pomoći i za njih treba da nas boli kurac, pošto su retardi neviđenih razmera. Evo svežeg primera. Pre 5 dana me je čovek od 50+ godina ubeđivao da Mažić uvek sudi za nas protiv njih! Taj je toliki kreten da mi šta god da uradimo on će naći neki način da nas poistoveti sa njima. A to je njihova ogromna većina.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.492
Reaction score
23.102
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jebe se meni da li će nas oni izjednačavati, brine me što sam Ja počeo sve više da nas poistevećujem.

Još će me na kraju ovi kvislinzi potpuno ubediti u to, a kad još dodam i sve više navijača "dođi ćoki, naguzićemo se, daj nam trofej", jebeno se lomi u meni.

Inače, ovi postovi mogu i na otpad ili temu o upravi, ionako nema razlike, pa prebacite kad stignete.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
^ ^
Pa sa Ostojom i SNS upravom teško je i da se drugačije misli. Al opet smo mi miljama, miljama daleko od njih. Onaj tamo mulj niko nikada neće oprati. A ovi "naši" će morati ozbiljno da se potrude da ih stignu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ni meni se to oko dodjele drzavljanstava ne svidja(u principu) ali onda se sjetim da je to sve u svrhu pobjede nad ciganima pa me malo zaboli uvo onda.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Jeste, baš ćemo da ispadnemo miljenici režima. Ceo svet vidi šta se radi, musave neće oprati ni Dunav za vjeki vjekov.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Zna se kako i zašto je ovo urađeno...

Hoće da dovedu Riversa, ali onda imaju stranca viška... hoće da srede nekom državljanstvo, ali onda će biti pod udarom kritika kako stalno manjaju pravila samo sebi u korist... dolaze na ideju da promene pravilo po kome je preko noći Ali Nikolić postao "stranac"... sad i mi imamo isti problem kao i oni - jednog stranca viška... preko Ostoje "dozvoljavaju" i nama da jednom strancu sredimo državljanstvo... jednim udarcem ubijaju dve muve: stavljaju nas u isti koš sa njima, oni dobijaju pojačanje Riversa, mi smo na istom, ali ukaljanog obraza.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Jeste, baš ćemo da ispadnemo miljenici režima. Ceo svet vidi šta se radi, musave neće oprati ni Dunav za vjeki vjekov.

Ma daaa, vidim baš se pamte ono što su radili, kakve igrače i trenere su dovodili, bacanje kesa sa urinom, protivpožarni aparati, drmanje koševa, uppr, brisanje dugova, pljuvanja naših trenera, vidim baš im se to pamti i imaju ogromne konsekvece od toga.


Nemojte da se zajebavamo radili su to uvijek, rade sad i radiće uvijek i nikad neće snosit bilo kakve posljedice zbog toga, a cio svijet za to boli kurac.

Mi smo bar bili različiti jer to nismo radili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top