Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.811
Локација
Beograd
Drago mi je zbog pobede, naravno, nisu mi drage neke druge stvari, ali nebitno sad. Posebno mi je drago zbog Pecarskog, zbog Trifunovića (nije Sergej :D) a i zbog nekih zanimljivih situacija - u jednom momentu reče čika s TV da smo imali 24 šuta za dva (valjda) a 22 asistencije, bilo par onako, baš, lepih akcija, Vanja, standardan... Generalno, NP nije reper ekipa...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.776
Generalno, najbitnija je laka pobjeda i da nosioci nisu morali previse da se istrose. Bravo za to posto ni to nismo imali uvijek u prethodnim sezonama.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Licno sam voleo da izbegnemo Zitiste i Pazar u ovoj fazi, a posebno ove druge jer vlada neko misljenje da su solidna ekipa.
Dobili smo ocekivano lagano, ali protiv cokijevih moramo mnogo bolje i ozbiljnije. Brine nas odgovor na zonu i vec vidim problem u najavi kad se odluce da iskopiraju to u sledecim utakmicama, previse izgubljenih lopti i premalo igraca koji u takvoj situaciji smeju da preuzmu odgovornost i probaju da probiju. U nekim poluotvorenim pozicijama smo izbegavali sut i previse komplikovali. Cim smo izasli na drugo poluvreme videlo se da im je odrzano predavanje zbog toga, odmah 3-4 trojke koje su ih vratile u odbranu covek na coveka, pa smo onda mogli opet da koristimo taj "cheat" i forsiramo nase centre koje Pazar ni u snu ne moze da brani.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Da li neko, ko je bio juče u Nišu ili je iz Niša, zna da li ima još karata za polu-finale i finale? Juče sam video vest da je navodno sve rasprodato, ali sumnjam da je to istina. Hvala unapred!
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
794
Локација
Niš
Распродати су комплети, појединачних улазница мислим да нема као и увек. За полуфинале ћеш карту испред хале наћи лагано јер ће навијачи црвене курве продавати своје како би ућарили неки динар, а за финале ти остаје једино да пробаш на гурку са агентуром.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Bravo za pobedu. Očekivano. Nije mi se dopalo kako smo igrali. Mnogo gluposti. Ovakve utakmice treba da služe da uvežbavaš neke stvari, a ne da se celo poluvreme skoro mučiš....
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Najavili su da neće puštati bez karata ove godine. I za našu i nisu puštali. Što do sad nikad nije bilo.
Videćemo kako će biti na dalje. Ali moj ti je savet da nabavis kartu ako si u mogućnosti. Mada će cena za finale sigurno ici od 2000 pa na gore...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Jbg sad, prošle godine pudlica sredila da uđu 500 cigana bez karata za finale... a već igla nije mogla da padne unutra.
Ne znam šta je bolje za nas i kako, ali ako je već ta priča, nadam se da će biti isti aršini za sve.
Inače ne volim kada provejava neki preterani optimizam ovde, ali gazimo ih ove godine :icon-cool:
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Ljudi moze li neko da mi kaze jel finale pomereno za 21 h sutra ili ostaje 17 h??
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Za sada je u 17:00. Niko ne javlja da je pomereno.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Andreeeeeeeeea....
Docekali smo da Nikola Jankovic da trojku. Sve pohvale sveta za strucni stab i Nikolu!
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Volim kad zviznemo sljagu ovom nakaznom pomoćnik doktora frankenstajna.
Samo igranje ovog razvojnog tima u istom rangu takmičenja sa glavnim projektom je takav paradox i kršenje sportskih načela koje obesmisljava celo takmičenje.
Ali eto, ovo je Srbija i to je naravno "normalno".
Nekoliko pozitivnih stvari:
- vanja proigrao.
- Novica se vraća.
- jarmaz će biti koristan. Jako koristan!
A sada odmor pa sutra da se šibamo.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Dobra igra u tranziciji, Brka je paklen igrač. Bravo za naše navijače, čović vesna da se čuje jako, opasna je ta gamad, bravo i Trinkiju za tehničku, pritisak mora da postoji inače nas masakriraše. Nek se spremi mutant, jači smo, Partizane igraj i pobedi:šal
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.062
Reaction score
18.265
Čović Vesna...! Ne bi me čudilo da izgube večeras... Čekamo vas!

P.S. Renfro je klasa. Džok će biti zver.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top