Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
"Nasa deca su nasa buducnost" - rekose govna iz uprave.

Mi smo se uzalud nadali da cemo za koju godinu od te dece napraviti istinske fudbalere koji ce harati ovom Jelen Shupak Ligom, i uz pomoc par "proverenih" pojacanja sa strane igrati koliku toliku ulogu u evropi. Niko od nas nije ni pomislio kad su ovo govorili da to ustvari nije bila "nasa" Grobarska buducnost, vec njihova (VVV).

Koja budala ne vidi da para nema i da guraju bukvalno sve sto valja u prvi tim da utale sto pre da bi i pokrali i prezivjeli, nek slobodno ode na TV Kanal one budale sto ih glorifikuje pa nek svrsava. Meni su sve ogadili, dabodga im ne trebalo!!! Bagro mrs iz Partizana!!!
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Ovi će ladno prodati Pavlovića poslije jednog derbija...nemam riječi....pa ako sada dobijaš 5 sačekati bar kvalifikacije na ljeto pa ga prodaj za 7 sve vam jebem
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ne znam sto se čudite. Izgleda da je mali jedini igrač pored Rikarda koga uopšte hoće bilo ko da plati. Nemamo nikakvu lovu..
A govna bi sve prodala kada bi neko platio.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Nije problem prodati... problem je ne sačekati par mjeseci...mali je suvo zlato,ima čvrst ugovor...izbacujemo u prosjeku ubjedljivo najbolje štopere u Evropi...stani malo , i vi ćete moći više ukrasi
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.422
Reaction score
7.658
Локација
E-WEST
Partizan je pre 20 godina prodavao igrače za 14 miliona (Kežman), 10 miliona (Ćirić), a prosečne za 4-5.
U vreme kad je najveći transfer na svetu bio 40 miliona.

Sad kad se prodaju igrači za 150 miliona, oni talente koji vrede 20 prodaju za 5.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.422
Reaction score
7.658
Локација
E-WEST
Care, Kežman je prodat za 28 miliona maraka, ja sam prebacio u €, a svakako kad bi poredili tu cifru sa današnjim vremenom to je 28 miliona evra.
Dragan Ćirić je prodat za 10 miliona, ali ne maraka, nego $, a to je bilo skoro 20 miliona maraka.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zapelo u pregovorima izmedju Stolice i Vucelica. Stolica zeli garancije da ce voditi ekipu i posle zavrsene sezone.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Bar jedna dobra vest..
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Ako se ne varam, kad je Nikolic otisao, predlozio je sportskom sektoru Stolicu, kao najbolje resenje.

Za Lazetica je svakako gvardiola licno, mada to nije mnogo tesko.

Imao sam neki osecaj da je mogla dobra prica sa njim da se napravi, ali su dunsteri doveli opa opa djuku, i polako je krenulo sve nizbrdo.

I ako je trazio garancije, sta bi znacilo da dovedemo nekoga da privede sezonu kraju, pa sve ispocetka.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Kakve bre Stolice,kakvi bakraci! Niko normalan nece u ovaj mulj! Ako ne mogu da obezbede lovu da se napravi dobar tim onda nek se teraju sto dalje od kluba! Ono sto je Vucela hteo da uradi prosle godine(Katanec-Zahovic) neka uradi sada ako je baja,druze predsednik si kluba,izvoli stvori lovu za ovaj tandem i obezbedi lovu za prelazni rok da ljudi naprave tim koji moze da igra fudbal i da se takmici. Ako ne mozes onda kupi prnje i bezi. Nama treba 4-5 top igraca za prvi tim i treba nam jos 2-3 dobre zamene minimum,klupa je izuzetno vazna.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Могу да дођу озбиљни тренери у Партизан. Само што они хоће слободу у раду, да им се не продају 18-годишњаци после 4 одигране утакмице за први тим, да се не доводе "појачања" која још увек не могу да се опораве од преједања на припремама, и који ће згужвати и бацити папирић са саставом тима који им неко други потури два сата пре утакмице.

Има таквих доста, неки чак и воле и цене Партизан, а ви сами процените да ли би дошли у овом тренутку. Дај Боже да ћемо ово мучење гледати само до краја ове сезоне, да не крене и 2019.-2020. овако.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Upravo tako, moze da dodje Slavisa Jokanovic dzabe ako su ovi i dalje tu gde su. Sistem ceo mora da se menja i Sale mi je malo nejasan ako je bio za opciju da Ristic bude trener prvog tima. Prvo da oteramo upravu, pa onda razmisljati o tandemu Katanec Zahovic sto je neko spomenuo ili Tomic i neki drugi trener.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Koliko ja vidim Stolici je sve potaman, osim ugovora. Znaci gleda svoju guzicu da obezbjedi, a ostalo ce sve progutati i to da nema dinara za transfere, a i da mu odredjuju ko ce igrati, a ko nece.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top