Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Pa, eto, i neko ko je igrao za Zvezdu da uđe u kuću slavnih... :icon-rolleyes:
Al dobro...ne ljutim se...Rajko Mitić i Moka Slavnić za Partizan, Divac i Praja za Zvezdu...
Vasović, Milko, Stojke...
Jedino što mi nismo jurili ,,pogrešne,, da ih spržimo bakljom...
Nismo isti.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa i Stojkovica su jurili zbog promene « menadzera », popusio pedalu lik iz ul. Mateje Kezmana i samo zbog toga se tolika frka digla.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Iskren da budem iako sam sve militantniji prema domaćim izdajnicima tipa ono kraljevačko govedo s plastelinskim kolenima, Divac mi se ovim iskupio bar malo za onu sramotu. Jbg u takvom trenutku časti ne glumeti neku srbendu nego biti Partizanovac, zaslužuje određeni respekt.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Šta god ko mislio o njemu, lepo je pročitati ovako nešto. Ajde pa nek uzme tu ligu više, makar i kao GM.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
I ajde nek Partizan uzme tu ligu više, makar i (samo) tu domaću u košarci...ne znam za koju drugu (i u kom sportu) još imamo neke šanse... :icon-rolleyes:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.527
Локација
Yaoundé
Још боље, Дивац је тим штосом изазвао лавину знате већ чијих коментара, па ми све делује још лепше...

Сасвим друга прича - верујем да су се многи од нас, барем ја јесам, питали зашто онај мали Аустралијанац Вилсон пре годину дана није ни добио шансу да изађе на паркет. Биће да ту дефинитвно није било озбиљног рада...

https://www.alo.rs/sport/kosarka/u-...92.net&utm_medium=Midas&utm_campaign=b92Midas

... баталио баскет у 21, а био је, ваљда, млади репрезентативац Аустралије!? Извор је, додуше, мало јачи... :icon-rolleyes:
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Pa prije mjesec dva je igrao sa Lendejlom u seniorskoj reprezentaciji neku kvalifikacionu utakmicu, bio prenos na SK. Tad je opet bila pljuvačina po Muti, vidi reprezentativac Australije a Muti nije valjao. :D
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.119
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ivo i Sale su prijatelji, momak će igrati za nas, Grobar je, ostaje žal što naša deca igraju po svetu, a ne u Partizanu, to je već problem vlasti i sredstava koje se slivaju u kurvu. Za mene je vest da su vratili plave dresove za reprezentaciju, ako je to tačno, da ne gledamo ono nakaradno crvenilo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Može malo više detalja o tom ,,trovanju krave,,...Šta se to u tom nekom smislu dešavalo na relaciji Partizan - Ivo Nakić?
 
Top