Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Kakvu mi grupu neinteligentnih fudbalera imamo. Jbš mu mater, zar tako jadan pregled igre imaju pojedinci?!

Ovakav broj faulova ne bi bio da su iole pametni i znaju da se oslobađaju lopte na vrijeme i da koriste prostor.

Međutim, to vuče i davi loptu do besvjesti i tako sve dok ne dođe neki trwner koji zna i objasni im neke stvari, da oni nemaju tehniku da drže toliko loptu i da niko to ne radi, čak ni najbolji tehničari na svijetu.

Ali dzaba pričati...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
mislim da nisi baš u pravu sad u ovom konkretnom slučaju. ne branim ove naše primadone ali ovoliki broj faulova mislim da je više do sudije nego što ih je zaista bilo. evo sad ide statitstika, oni 13 faulova napravili, mi 14. a na stranu to što im je oprostio bar 2 žuta kartona a pavloviću dao praktično za prvi start
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Oni igraju blizu igrača, na leđima i logično je da su sakupili toliko faulova, jer naši se u tim situacijama loše kreću i sporo oslobađaju lopte, dok mi faulove pravimo onako kako smo pravili tokom cijele sezone jer cijele sezone igramo daleko od igrača i u borbi za loptu ili skoku možemo skupiti najviše faulova.

Sudija je imao 2 previda.
Nije pustio prednost kod faula na Nikoliću i nije dosudio žuti Milunoviću za onaj start nad Rikardom.

Kakvo smo mi imali suđenje tokom cijele sezone, ovo je i dobro, ali ništa ne mora da znači u nastavku susreta.

Ono padanje Zdjelara na loptu je nešto najneinteligentnije što sam vidio ove godine kod naših igrača.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
I sad smo peti?

Haahhaah pa da li je ovo jebeno moguce??

Ko ce nam sada biti kriv
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Много ми је тешко, искрено клуб без Европе, а то је катастрофа у правом смислу. Све је уништено од клуба до навијача.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Zar nismo u Evropi sa finalom Kupa ?

Od utakmice sam pogledao samo prvo poluvreme, toliko o tome. Prvi put u životu da ne odgledam derbi iako sam imao slobodnog vremena za to
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Mani se bendžosa. Nećeš biti u stanju da slaviš naše pogotke.

Sutra je dan kad će se žgadiji iz komšiluka sve vratiti sa kamatom.

Strepeli ste i pred prošli derbi, pa su na sreću izjednačili. Jesenas su do boda došli krađom.

Koliko god ove sezone bili loši, ne vidim razlog zašto sutra ne bismo bili svedoci još jednog Lolinog zaključavanja rupe!
Морам да признам да се не кајем што нисам послушао твој савет.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
I sad smo peti, sramno dokle su nas doveli...

Zdjelar Saša, momak koji se danas mnogo borio, možda i najviše, svaka čast, ako je to više i bitno...

Uopšte mi nije teško pao poraz, boli ovo stanje uopšte. Nadam se nekom boljem vremenu, za početak kolektivno samoubistvo ovih iz uprave sa vođom na čelu, mamu li im jebem!

Samo još više treba voleti Partizan!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Uđe u igru igrač od 40 godina i pokaže Danilu Pantiću da je beskoristan i da može igrati samo u ovakvom raspadnutom Partizanu.

Šta reći poslije svega....
5ti smo, da smo drugačiji narod sve bi gorilo i narkoman, VVV i ostali bi gorili na lomači.

Ovako možemo samo da diskutujemo, a činjenica je da je ovo najgori igrački kadar u modernoj istoriji Partizana, a narkomančina opušteno šeta?

Imamo igrače koji se samo raspravljaju sa sudijom 90+ minuta, a ne znaju 3 pasa da vežu.

Nikolić, šta je ko vidio od ovog "igrača" osim priče. Šta smp vidjeli od Uroševića, osim da nosi duh Miletića u sebi.

Trener vrti flašicu sa vodom 90min, opušteno daje intervju poslije utakmice da ekipa ima karakter?

O čemu mi pričamo?

Svi napolje!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
To ne biva tako često
dođosmo na peto mesto...

Bravo Ivice,bravo Vučela,Bravo Vazura
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.509
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Žao mi je što neko nije polomio njušku govnaru borjanu i smradu stojkoviću. To mi je teže palo nego poraz. I ne kukajte, plasiraćemo se za Evropu.
Mandovima i pickoustom, kao i našoj upravi od sveg srca želim sve najgore.
Treba još jače voljeti Partizan!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top