Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Само да поздравим све пичкетине са вибер групе фк Партизан и да им поручим да ће да пуше курац врло брзо, као и њихове газде из СНС-а. Јебем вам све погано и напредно.

Наравно да се ово не односи на Бокија и Попа.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Par utisaka
- Sudija da pusi kurac zato sto gurbetima nije izdelio crvene kartone za ono lomljenje na sredini terena i za crveni malom Pavlovicu
- Urosevic je najgori fudbaler koji je ikada igrao za Partizan (direktan krivac za oba gola)
- Ovo je najgori tim u istoriji Partizana
- Borijanu zelim da crkne u najgorim mukama
- Upravi zelim da se ovako u bolovima i bolestima muce kao mi danas igrajuci ovaj hrkljus.Govna usrana.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.779
Urosevic-Pavlovic-Ostojic-Miletic, :cekanje:mi smo cak i dobro prosli jer su crkli na sredni Zdjelar i Scekic.

Sasa Ilic :respect:respect:eek::navijac kjale igra kao Xavi.

Najjaloviji tim Partizana od kad pratim Partizan. Ovo je horor. Daj neka se ova sezona zavrsi. A sto je najgore sledi nam jos jedan derbi u finalu i prilika da pecatiraju sezonu.

Edit: Od kad govorim da Miletic levi bek jedini od nasih lici na fudbalera, ima zutih minuta ali ovaj Urosevic nema sta da trazi u fudbalu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.965
Локација
ante portas
Najgori od svega je ovaj mafijaški defile , odnosno cirkuzarija koji se događa iza leđa našeg kluba u dogovoru Terzića, Filijale 1 iz Niša i Filijale 2 sa Banovog Brda.
Odjednom je Filijala 2 na čudesan način proigrala, zajedno sa ovima iz Lučana.
Naš klub je izgubio svaki mogući uticaj na ligu,takmičenje.
Ako ni zbog čega drugog ova uprava mora da ode zbog toga.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Sramota, jad i bijeda.

Ivice i oca i majku li ti jebem, Ivice misu jedan mali usrani, Ivice sve ti zivo jebem..
Ne daj Boze da se vidimo ja i ti nedje na ulici, nisi svjestan kako cemo se izljubit pizda li ti materina odvratna.
Od tvojih usranih transfera, tj PLJACKI, mi se necemo oporaviti godinama.

Amateri Partizana je li vas sramota?
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.671
Ne osudjujte igrace.Oni ne mogu vise od ovoga ,pored takve uprave,vlasti,razjedinjenih navijaca itd.Ne znamo kakve uvrede ,I podmetanja trpe nasi momci.Mi da smo dole na terenu ne bi ni 5 minuta izdrzali da ne udarimo nekog cigu ,jer u prvom poluvremenu njima faula skoro da nisu svirali.Ovo ni Real ne bi izdrzao al bi bio zasticen.Partizan nije zasticen od nikog ni na svom JNA a kamoli u rupi.OVI IGRACI SU ZA MENE HEROJI VITESTVA .STO ONI TRPE TO NE BI NIKO IZDRZAO A DA NE VOLI PARTIZAN. PS.Cigani bi prebili igrace da su na nasem mestu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Igaci su najmanji krivci za stanje u klub, bando od uprave neka vam sluzi nacast sta ste ucinili od kluba.Ako klub ne igra evropske kupove to je kako da je klinicki mrtvac.Savo idi dok je vreme I gasi svetlo.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.965
Локација
ante portas
Bata Mirković i Savo su samo ovce koje ova poltronska i lopovsko nesposobna uprava šalje na klanje među vukove . Oni vode unapred izgubljeni rat.Bitku koju ne mogu da dobiju.
Bata je to shvatio i otišo ko gospodin.
A Savo ako to ne vidi i ne shvati obrisaće patos sa njim i baciti ga ko smrdljivu krpu.
Uprava kupuje vreme, al se iskreno nadam da neće još dugo.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Ja pocinjem da mislim da bi ove godine osvajanje kupa bilo ravno cudu. Pukli smo u svim elementima. Igracki kadar je porilicno slab. Navijaci su totalno pogubljeni i na nivou su "invalida", ne predstavljajuci vise nikakav motivacioni ili pokretacki faktor. Uprava je bez ikakvog uticaja. Savo nije trener koji ovo moze da preokrene. Ubijaju nas u "igrama", prevarama i kradji na terenu ali i van terena. Zaista sam zabrinut, onako najiskrenije. Nije to vise ljutnja, vika i lomnjava po kuci ili kancelariji. To je tisina braco moja. I ona iskrena i duboka zabrinutost.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Momci, naši heroji, vi što igrate za Partizan.

Jasno nam je da niste prvotimci Reala ili Juventusa, da vas osporavaju na svakom koraku, da ste ljudi koji čitaju novine i portale i kojima sve i svašta dobacuju na ulici. To zna da utiče na svakoga. Na stranu to što su vam plate možda veće od naših, nefudbalerskih, ali nam je jasno i da vam te iste plate mnogo kasne (kao skoro svuda u Srbiji) dok se svi prihodi u klub slivaju nekom drugom u džep ili budžet stranke. Jasno nam je da i vi imate porodice i milion nekih drugih finanijskih ili još bitnijih obaveza. Jasno nam je da se ovih dana često osjećate sami kad vidite ko je sve na tribini, odnosno ko nije, te kada se na JNA osjećate kao da igrate u gostima jer se pjevaju po tri pjesme odjednom, a svaki krimos sa megafonom daje sebi za pravo da vam komanduje.
Jasno nam je da vam nije lako kada ma koliko koraka unaprijed za svoj klub i za sebe napravite, neko drugi vas odmah vrati nazad, pa vam još veže i ruke i noge i oči, da se pobrine da to više ne radite.
Jasno nam je da nas šalju u Hrvatsku, da smatraju da ne pripadamo u Beogradu i Srbiji, jer oni zbog grijehova iz prošlosti ipak ne mogu da budu onoliki Srbi koliki bi voljeli da budu. (vidjeti pod "Slavko Komar", "Nikola Bugarčić", "Krcun", "keva iz čačka", "utakmice sa albancima dok je rat još bjesnio"...)
Jasno nam je u kojoj državi živimo i ko de facto i de jure stoluje tom državom.
Dolaskom u Partizan ste odabrali da budete dio anti-establišmenta i da ne budete dio lobotomirane većine.
Svaki klub koji nije zvezda i koji se ne liže sa njima je u sličnoj poziciji.
Zato su takvi klubovi danas marginalizovani, žestoko ucijenjeni ili ugašeni.
Došli ste u Partizan.
Vi ste zato Partizan.
Mi smo Partizan, sa vama.
Partizan je svako od nas ko pruži otpor izdajniku na čelu države i cjelokupnom ciganskom aparatu.

Želimo da znate da smo uz vas, da nam je jasno šta rade sa vama i sa vašeg i našeg Partizana.
I bićemo tu.
Zato glavu gore, ostalo je još da se igra, a bagri Vučićevskoj još može da se naplati dug.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Vec sam govorio ranije pa ajde da ponovim,Urosevic je ubedljivo najgori levi bek koji je ikada nosio nas dres! Pa da odemo i korak dalje,verovatno i jedan od najgorih igraca Partizana u istoriji kluba!
Ne znam koja je to kombinacija i cija,cak ga je i raspali Krstajic zvao za reprezentaciju,neko pokusava svim silama da progura tog igraca nebi li koji dinar zaradio,ali decko je diletant samo takav.
Sehovic je odlican klinac,boljeg levog beka nemamo i sramota je da nam on nije u startnoj postavi.
Sve ostalo ne bih komentarisao puno,zadnji vezni su se borili,bili korektni,ofanzivni deo tima nije postojao,tek kada je Sasa Ilic usao nesto je krenulo da se dogadja.
To vam samo govori o inteligenciji igraca. Igraju kao muve bez glave.
Niko ne koristi glavu,niko ne zna dupli pas da odigra,da posalje dobru loptu u prostor...
Fudbal kao fudbal nema veze sa vezom. Mislim da su treneri krivi i da jos od mladjih kategorija guse igrace i forsiraju igru gde se ne prave majstori fudbala nego drvosece i neki lazni i umisljeni talenti koji prebrzo polete u nebo i brzo poljube patos sa kojeg se vise ne podignu.
Ovoj ekipi treba 4-5 ozbiljnih igraca plus 2-3 solidna za rotaciju i onda mozda moze da se igra nesto sto lici na fudbal.
Do tada nema leba od bilo cega i nemojte se nadati bilo kakvim dobrim rezultatima jer svaka pobeda sa ovom ekipom je premija.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Mislim da su igraci najmanje krivi u ovoj situaciji, to je jasno kao dan..tj nisu krivi sto nemaju kvalitet, a pre svega nisu krivi sto ne dobijaju plate redovno ili uopste jer nezadovoljan radnik je najgori radnik..uprava je tu zahvaljujuci bandi koja je ih drzi, a sve u cilju da PFC bude igracka ciganiji..sve se namesta da Partizan ne ide u Evropu, sve je ovo igra tesko bolesnih i iskompleksiranih ljudi i ko zna sta se sve desava jos iza zatvorenih vrata..ja eto opet da "pozdravim" upravu, hvala vam na svemu..zao mi je samo sto u zivotu nemam mnogo para zbog Partizana, dao bi sve njemu i napravio ono sto jeste i sto je nekada bio, a to je gigant i veliki veliki klub koji se nije plasio nikoga i klub koji je igrao napadacki fudbal..
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.671
Sam ulazak u finale kupa ako uspemo ,bice ravan cudu.A da ne pricamo ako bi osvojili protiv cigana.Uprkos trudu drzave da nas do kraja unisti.Morace jos dosta da se namuci Radnicki da nas ponovo dobije,to ce biti tesko I da sudije ponovo pomazu njih.Trebace jos malo da se kompromituju ,da region i svet vidi ko su I sta su.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top