Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
B92: Milošević: Zaleteli smo se, pomislili da možemo da napadnemo Zvezdu http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=04&dd=25&nav_id=1535063

... Čestitke Crvenoj zvezdi na zasluženoj pobedi. Do gola smo parirali domaćinu u svim segmentima, a u jednom trenutku smo pomislili da možemo više, pa smo prenaglili....

Ja sramniju izjavu trenera FK Partizan u svom zivotu nisam čuo.
Savo, smradino...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Нисмо брзи, ал' смо зато лоши.

Хвала управи, чуј мене Пичкоустом, управи што нам је обезбедила пето место и историјску сезону. Хвала и организованим навијачима што се мучки боре за добробит Партизана. Хвала и Саву, што ме није демантовао. Ово треће није било саркастично.

Мрзим себе, волим Партизан!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ulazimo u anale, nažalost one sramotne, 4 kola pre kraja lige mi smo PETI ( broj 5 ) na tabeli jedne ovakve lige. Osim onih govana koji svakako moraju da budu prvi ispred nas su i takve gromade kao što su Radnički iz Niša, Čukarićki, Mladost iz Lučana... A nije daleko i ŠESTO ( broj 6) mesto jer bežimo Napretku tek 3 (tri) boda... E moj Partizane na šta si spao.

Sa svih strana nas buše i nameštaju nas da se srozamo najgore moguće počev od onih što su unutra u klubu i direktno rade na tome i uspevaju što im je i cilj. Plašim se da će ovakve biti i sledeće sezone.

O derbiju nemam šta pametno da kažem. Nikakva utakmica, oni ništa posebno bolji ali dobili su nas. Samo bih da se najebem svega i svačega dvojici najvećih govana među govnima kod njih onom smrdljivcu stojkoviću i odvratnom borjanu. Gnjide jedne bedne.

Navijači? Mi nemamo navijače. Niko normalan neće da ide sa bilo kojom od ovih frakcija. Niko od njih ne radi u korist Partizana i zato ih je sve manje i manje. Uz lopovska-stranačka govna iz uprave naš najveći problem su navijači. Rešenje ni na vidiku. Nažalost.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
B92: Milošević: Zaleteli smo se, pomislili da možemo da napadnemo Zvezdu http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=04&dd=25&nav_id=1535063

... Čestitke Crvenoj zvezdi na zasluženoj pobedi. Do gola smo parirali domaćinu u svim segmentima, a u jednom trenutku smo pomislili da možemo više, pa smo prenaglili....

Ja sramniju izjavu trenera FK Partizan u svom zivotu nisam čuo.
Savo, smradino...

Pa sta drugacije ocekivati od persone kakva je Savo Milosevic?

Na krv i noz sa Toletom, nakon malo eto ga u savezu, sa ovima se klao takodje, a sad je trener...

Jedan u nizu beskicmenjaka koji su nosili nas dres...

Uvek cu vise ceniti jakog protivnika i onog ko je protiv nas, nego li ove gnjide kakva je Savo i slicni njemu...

Ovo je dno, mi smo peti, on daje ovakvu izjavu i niko se ne potresa... savrseno ih sve boli kurac za Partizan... a da je Ivici polupano auto, malo bi se i on zamislio...

Kao i Pickousti... nek nas jebe kad smo mu se dali...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
sve se namesta da Partizan ne ide u Evropu

Mislim da ne..mislim da se namesta nesto drugo a to je da Srbija kao zemlja ima 5 predstavnika sledece sezone u Evropi..elem ako mi ostanemo 5ti onda sigurno uzimamo kup i tako idemo u evropu..prva cetri tima idu kroz ligu..i svi mirni..nacuo sam da je to jos na samom pocetku bila ideja velikog vodje (da 5 klubova ide u Evropu nije bitan raspored) a klosarkeza to sprovodi u delo..izvinjavam se za off..opet ponavljam ne znam koliko je tacno sve sto sam izneo ali kad pogledamo unazad rezultate nekih utakmica sve se poklapa..

Derbi sam gledao samo prvo poluvreme..drugo pratio rezultat na telefonu zbog puta tako da ne bih komentarisao..
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Možemo mi da pričamo što oćemo.

Nemamo legende kluba da stanu uz Partizan. Marku Jankoviću svaka čast.

Saša daje onakvu izjavu.

Trener Partizana daje sramnu izjavu.

Da li iko ima muda da se pobuni aman?


Zamislite da se ovo Paoku radi, pa goreo bi Solun s Gmazura i ekipa bi visili za muda.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Ма какви Грци, Французи, па и Албанци... Шта они знају? Само мирни протести, шетњица месецима, певушење против управе и кад тад ће да процвета.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.311
Izjava Sase Ilica :pop:pop:pop
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Hrišćanski je praštati ciganima:

https://sport.blic.rs/fudbal/srecom-tijana-i-beba-su-dobro/65stnfx

Brašnu se ne oprašta...

Kakve gafove pravi kapiten i igračka legenda Partizana, to je da čovek ne poveruje… Izvređaju mu cigani saigrače na "transparentu" (nepismena stoka ne ume da razlikuje tim od kluba), on se zahvaljuje na gestu.

Saša, propustio si priliku da ćutiš. Još jednu u nizu.

@ _Shone_

Šta piše na transparentu?
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pa nece sigurno pisati "najboljeg tima" i za taj deo se slazem u potpunosti isto kao sto ne bi pisalo ni kod nas. Veceras me provocira drugar ciganstura u fazonu "vidis da smo gospoda" a ja mu uzvratim prvo za Vilotica da smo mi bili davno pre njih bili i uvek za njih cemo biti gospoda a napisem da je gest dobar ali da bi jos gospodskije bilo da su napisali na primer "U svakom kukolju zita ima ziveo Sasa Ilic kapiten rivalskog tima" ali da nisu dovoljno intelignetni da smisle tako nesto. Naravno ucutao se odmah. Ne sporim da su saigraci naseg kapitena kao i klub na transparentu izvredjani ali opet pitam da li na takav transparent treba ipak reci "pusite k*urac cigani" ili se kulturno zahvaliti i zavuci glupim mozgovima na finjaka?
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Kako ogavna utakmica,trebalo je preorat stadion i dat svima da sade krtolu.
Svako na svoju stranu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Mislim da ne..mislim da se namesta nesto drugo a to je da Srbija kao zemlja ima 5 predstavnika sledece sezone u Evropi..elem ako mi ostanemo 5ti onda sigurno uzimamo kup i tako idemo u evropu..prva cetri tima idu kroz ligu..i svi mirni..nacuo sam da je to jos na samom pocetku bila ideja velikog vodje (da 5 klubova ide u Evropu nije bitan raspored) a klosarkeza to sprovodi u delo..izvinjavam se za off..opet ponavljam ne znam koliko je tacno sve sto sam izneo ali kad pogledamo unazad rezultate nekih utakmica sve se poklapa..

Derbi sam gledao samo prvo poluvreme..drugo pratio rezultat na telefonu zbog puta tako da ne bih komentarisao..
То не функционише тако, уколико екипа која је на 5. месту у лиги освоји Куп, тим са четвртог места не иде у Европу.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
mi smo 5 na tabeli ! tu se svaka dalja prica zavrsava
igraci nisu krivi, borili su se, videlo se da se bore i trude, nisu oni krivi sto ne znaju vec onaj ko ih je doveo

da se naje*em sve zivo i mrtvo nasim bivsim/sadasnjim vodjama grobara koji su srozali ovoliko tribinu !

ps ja mislim da savo nema pojma sta prica sto stvarno izgleda strasno, opet ako zna sta prica to je jos strasnije
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top