Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.419
Reaction score
7.652
Локација
E-WEST
iz Partizana svi moraju da odu.
Svi! I da onda dođe neki Mijat ili ne znam ko i kaže sad ću ja da zavedem red.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Не може Мијат, мора да одслужи казну у Шпанији за утају пореза.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.858
iz Partizana svi moraju da odu.
Svi! I da onda dođe neki Mijat ili ne znam ko i kaže sad ću ja da zavedem red.

Tacno tako...

Al bojim se da nece skoro, jer zeleti dobro Partizanu i preuzeti odgovornost da nesto promenis, znaci direktno guranje prsta u oko sadasnjoj vlasti i jednom coveku, a ne znam ko to moze,hoce i sme.

O inostranom kapitalu ne mastajte, jer bilo sta da udje u ovu zemlju, mora prvo kod njega...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Sve je politički razbijeno, uništeno, biće još više dok se nešto ne promeni, celo sportsko društvo tone, biće tako dok ovaj psiho ne ode i ćao. Posle možemo da pričamo i o derbiju i o jedinstvu navijača i o fudbalu i o pojačanjima...
"Malo" je čudno što se slade svim tim stvarima... ali očigledno je da živimo u paralelnim svetovima...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Pa tako je, sva medijska mašinerija dizaće u visine trenerčinu, struku i upravu.
Pisaće se o Aleksu Fergusonu koji je teškom mukom uspeo da ubedi Miloševića da bude trener.
Pisaće se o velikim dolascima, povratku Leonarda ili Evertona...
Pisaće se o odlasku mladok Pavlovića jer je dobio ponudu koju ne može da odbije.
Pričaće Vazura o ekonomskoj nestabilnosti koja bi bila još veća da nismo uzeli kup, zahvaliće se vučiću jer imamo-pazi sad: evro licencu...
Pisaće se o nekoj novoj motornoj testeri u RTS, fašisti Bošku, propalom glumcu Sergeju...
Dinamo Vranje biće otrkovenje, srpski Kristal Palas...
I tako, dan za danom, godina za godinom, sem, ako se nešto ipak ne promeni... a nije da nije moguće... Do tada celo JSDP gubi.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
@Laky

Nismo se mi dobro drzali u sezoni 2013/14 nego su nam oteli titulu sa svojim magicnim nizom, kad su svirani penali protiv nas na 20m od gola.

Ja ne znam sto vi mislite da cemo mi Radnicki proci a kamoli osvojiti kup? Mozda prodjemo u finale da se natrtimo ciganima i to je sve.

Oni nisu osvojili duplu krunu od 2007. i pate za njom, tako da samo na to idu.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.281
Локација
Brdo Banovo
Tuzni grobarski cetvrtak.

Sramotna poseta NAVIJACA PARTIZANA, sve ukupno nas nije bilo 4000 na citavom kolektoru. Nek se jebe svako ko nije bio, a mogao je. Smeta psihodelija, smeta uprava, ne valjaju igraci, namestena liga ali umesto da stav o svima njima iskazes gde treba, svrsishodnije je vredjati televizor ili rezultate.com.
Posle nam ne valja Urosevic. Pa ocigledno bolju opciju nismo ni zasluzili.

Pozdrav braci iz kaveza/sektor 1 i grobarima sa Istoka, jedino vredno jucerasnjeg dana. Svetlo koje tinja u daljini. GROBARSTVO.

Ono, kad su ti saigraci "kukolj" a tim "najgori", pa se zahvalis ultrakopu...e moj Sale. Ziveli.

* Od majke kurvetine i oca pedera,
deca rezima ste, picke sa severa! *

nusknvP
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Bila sam u specificnom mentalnom stanju sinoc pa nista nisam citala. Iskreno i dalje sam pa ne mogu da citam naslove.
Hajde neko ukratko bez suvisnih detalja sta je to sa sasom ilicem? Kakav transparent?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.281
Локација
Brdo Banovo
" U svakom kukolju zita ima, Sasa Ilic, kapiten najgoreg tima"

.....i ti im se zahvalis :cekanje:
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Sramota sto pisete za ilica.
Jel trebao da im kaze da puse kurac? Vi bi to uradili? Bi sigurno, preko fona ili tastature...

Peti smo na tabeli a jos par kola do kraja.
Nikoga to ne boli toliko da bi se iole razmislilo o protestima.

Ja sam do sada u 5 postova govorio kako treba da napravimo proteste. I niko zivi odje nije ni prokomentarisao to, a kamo li me podrzao. Izgleda sve je poceo kurac da boli za nas Partizan.

Svi se povukli i misle samo ce se rijesiti. Doci ce nova uprava, boli igraci, doci ce trener a ne neznalice pocetnici, smirice se situacija sa navijacima... I kad se sve to desi eto i mene.. Tako danas razmislja grobar.

E ja vam kazem nista se nece rijesiti samo.
Cigani su zajahali ovim nasim fudbalom i jahace sve dok nas ne posalju u drugu ligu, i dok nam ne poniste onaj rekod od 7-1.
Zivi bili pa vidjeli.

Ne mora niko iz Beograda ni da pomisli na proteste.

Kimi me totalno razocarao. Ali totalno. Ocekivao sam od njega neki bunt prema jugu i prema upravi. Ali parice od govana iz uprave sve rijesise.

Zamolio bih sve ljude koji idu sa bilo kojom frakcijom navijaca da sjednu i preispitaju se zasto idu sa njima. Koji su razlozi da se ide na jug ili istok?
Ako primate pare onda razumijem. Ali nemoguce da 300 ljudi sa juga prima pare. Nemoguce.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
iz Partizana svi moraju da odu.
Svi! I da onda dođe neki Mijat ili ne znam ko i kaže sad ću ja da zavedem red.
Не може Мијат, мора да одслужи казну у Шпанији за утају пореза.
E pa nama baš takav neki i treba!
Da zavede red, utaji porez (tj. obezbedi finansije), odsluži kaznu...
...pa priznajte da biste sigurno voleli da u upravi ima neko ko može da zavede red, reši se minusa na računu ili ako ništa drugo bar da je već na odsluženju kazne...

(Bez uvrede za Mijata, samo mi je bio zicer za crnohumorni post...kao i dva citirana posta forumskih kolega...)
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Ма спрдам се људи. То код њих иде управо овако како си ти @zive написао. Поента је да од Мијата, Мандарића или било кога са капиталом и ко би хтео потпуну аутономију и да му се држава и навијачи не мешају у посао нема ништа.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Мучна сезона се полако приводи крају. Сезона потпуног суноврата клуба.

Ко се сећа 2006. и општег бојкота, касније је дошла 2007./2008. и почетак наше доминације. Тада смо успели да после само годину дана од потпуног суноврата да дођемо до дупле круне. Значи да је изводљиво и могуће. Само требају прави људи да буду на правом месту. И тада, као и сада, највећи ривал може да очекује 20-ак пенала по сезони, али и да не могу да добију дерби.

Дерби јадан, као и цела сезона. Нарочито јадан утисак је оставио ривал, клуб који има 10 пута већи буџет од Партизана, и који на својој прослави титуле, на дербију као домаћин, не може да привуче више од 15000 гледалаца (од којих бар трећина није ни навијала за њих)?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja bih samo pitao one koji ne dolaze na stadion šta oni očekuju da će se problemi rešiti bojkotom utakmica? Da će se uprava oterati tako što na domaćim utakmicama ima hiljadu ljudi? Prosto me zanima koji je razlog nedolaska, busamo se u grudi kako smo navijači Partizana a ne rezultata, juče da je bila borba za titulu sva tri kopa bi bila puna plus istok pun. Moram nerado da spomenem one od preko puta njima kad je bila najveća kriza imali su 30 hiljada ljudi protiv Spartaka ej? Na temi nuklearnog otpada sam napisao da u Lutonu engleski trećeligaš ima 10 hiljada ljudi na utakmici doduše oni ulaze u čempionšip al takođe negde sam video da su ljudi napunili svoj stadion a odavno ispali iz lige e to se zove ljubav prema klubu. Neko kaže problem su frakcije, pa zapad na našem stadionu zvrji prazan, jednostavno to su sve sami izgovori za nedolazak. Pričam već neko vreme da nas dolazi bar 10 hiljada ljudi ovi iz uprave bi davno bili najureni... Eto Grobarani organizuj protest ispred jna protiv uprave ja ću doći prvi, ti prvi pljuješ a nema te na stadionu. Ne kažem daleko si od Beograda ni ne mislim da dolaziš svaku al poneku bi mogao. Trio VVV je samo lutka u predstavi naš problem je ova vlast i neće biti bolje našem sportskom društvu dok je ovakva situacija u zemlji biće nam tako u svakom sportu. I ne pozivam ja na neku revoluciju nego na bunt grobarski da dođemo na taj stadion izrazimo nezadovoljstvo i da kažemo NE jebenim poltronima i psihu. Odjebite od našeg kluba razni Vučelići, Nedići NE. Igru na derbiju neću da komentarišem. I moram još da iskritikujem one koji žive u Beogradu i okolini a nema ih vi tek nemate razloga za nedolazak. Neće nam biti bolje dok ne počnemo dolaziti na stadion, njima i odgovara 1000 duša na stadionu zato nam i ovo rade što nam rade..
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ма спрдам се људи. То код њих иде управо овако како си ти @zive написао. Поента је да од Мијата, Мандарића или било кога са капиталом и ко би хтео потпуну аутономију и да му се држава и навијачи не мешају у посао нема ништа.
To je druga priča, ali ne mora baš svaki bivši igrač da se blati ovde. Ja više i ne znam ko je ostao, a da nije pljuvan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top