Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Eno ga coki po medijima nas podrzava da idemo u EL i to javno.To znaci da od EL nema nista,vrv je doznao da necemo sigurno dobiti wc pa se sad busa i kao pruza podrsku.Licemer

I ne samo to nego stoka ima pokrice sutra da s*re po medijima da je eto kao dao podrsku klubu a navijaci Partizana i dalje vredjaju njega i njegovu porodicu. Stvarno dno dna koliko je covek spreman da spinuje. Verovatno se u sebi i smejao cinicki posle ove izjave. Ko poveruje u njegovu podrsku taj ili je mnogo naivan ili bot koji radi za sendvic.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Bokan je izjavio da su u opticaju za wc aba, vtb liga i turska, i da je vec pricao sa Djordijem oko wc za futuru.....i ako sumnjam da bilo ko ozbiljno razmislja o davanju wc aba ligi moguca situacija je i da futura dobije,
ako bi se sve napred obistinilo i prednost dala futuri u odnosu na nas mirne duse bi vole da vidim kk pod okrivljem fibe .
Nisam fan fibe samo se ta ista evroliga vise puta ogresila o nas od ne dobijanja licence, jedne godine kvalifikacija,kap bi prelila sa davanjem wc nekom drugom u aba ligi
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
... а то су већ урадили 2014. након што смо и ми и ћокијевци поражени у полуфиналу АБА. Одустала Цибона, одустала Цедевита, а УЛЕБ није одмах донео одлуку и позвао скотове, већ је уредно сачекао да се оконча финална серија КЛС у којој је било 3:1 за нас, у којој смо играли чувену 3 на 5 (никад нисам био поноснији након пораза него тада) и у којој је украден и уништен пехар који је претходно подигао репрезентативац :puke:
 

durantula

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
64
Reaction score
55
Mislim da je tada ABA imala dva mesta, cedevita je igrala evroligu sledece sezone kao finalista, a cigani su upali umesto cibone jer su bili prvi nakon ligaskog dela
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
Хвала на исправци, али поента остаје... позивницу одавде добио је поражени из директног дуела за првака Србије. Њихово позивање правдано је тиме да су у лигашком делу АБА били први.

Ког ђавола је онда игран Ф4 и зашто одлука о позивници за ЕЛ није донета одмах већ тек након финала плеј-оф КЛС?

Тиме је само још једном потврђено да нам каталонски ганци није заборавио што смо, већ заборавих које године, изабрали ФИБА уместо УЛЕБ...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
...što je bilo u interesu Srbije i srpske košarke pa smo bili naterani na to...bar tako se da razumeti iz Tegijevih izjava na SOS kanalu...
I sad je srpskoj košarci i interesima srpske košarke valjda dobro, al' smo zato mi loše...a i Srbiji je dobro i u njoj se sada lepše živi...
Valjda.
Ili kako ko!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Bilo kakvo suludo uvjerenje da će Bertomeu odabrati Partizan prije nekog kluba sa većim budžetom, a generalno, SVI koji tipuju da učestvuju u EL imaju veći budžet od nas, jednako je vjerovanju da će npr. neki državni univerzitet ili preduzeće primiti vukovca i humanitarca, odnosno stručnog i dokazanog radnika prije nego stranačkog poslušnika ili sina kontroverznog biznismena.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Ja, prosto, ne kapiram da vi ne kapirate da od toga nema ništa, aman, ljudi... Da je hteo, taj mandov bi nam dao tu jebenu A licencu još onda kada smo je zaslužili na terenu a ne zakulisnim radnjama, zašto gajite nadu i iluziju da bi nam je dao sad, pogotovo što smo sad u kudikamo goroj finansijskoj situaciji nego onda?! Apsolutno apsurdna situacija... E, sad, ja iskreno priznajem da bih to volela, naravno, ali s posebnim guštom bih uživala u ciganJskoj kuknjavi... :cool:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
nista mi se ne svidja ostojin poslednji intervju. za moj ukus je suvise potencira "nema veze rezultat"
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Spanski As pise da smo najblizi dobijanju w karte. Ostoja ne miruje.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
drugi su zamerali kada je obecavao rezultate i EL...

i tako u krug :D

Pazi ako nekim čudom mi dobijemo tu pozivnicu on će ispasti najbolji "precednik" ikad.
Ispalo bi "Došao čovek i posle sezone rekao sledeće igramo evroligu. Svi mu se smejali. A mi je sledeće igrali".

Samo je razumljivo što su svi skeptični.
Ali dok mogu nek lobiraju pa ćemo da vidimo šta će da naprave.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Konacno direktne reci Bertomeua. Izgleda da smo zaista blizu mesta u Evroligi.
Kakve direktne reci Bertomeua??
Lik je rekao da su teritorije Litvanije ,Balkana,Nemacke,Francuske ,Italije i ,Velike Britanije prioriteti i pricao o konceptu eurolige.Tek na kraju nakon njegovih reci novinar iznosi svoju spekulaciju da bi mi mogli da dobijemo vajld kartu,a ne Bertomeu.A sa ove teritorije moze i Buducnost sa sve drzavom iza sebe da aplicira,a poznato je koliko Djordi ne voli pare...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nekad sam mislio da je ciganski mentalni sklop jedinstven, sa šargarepom, Opačom i kompanijom, najavom igranja uleb kupa u areni, napadanja evrolige preko uleb kupa, i ostalim bajkama.

Tad se nisam raspravljao s njima, bili su mi smešni koliko su glupi, al' sad sam sve više ubeđen da taj sklop nije jedinstven, i više mi nije smešno, plakao bih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top