Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Iskren da budem, ne vidim nacin da se oporavimo u nekom skorijem periodu, ovi su nas ukanalili bar za narednih 3 god...Mozda je to za neke defetizam, ali za mene je surova realnost, nazalost...Dovoljno je samo citati izmedju redova izjave ovih nasih dijabola iz uprave...Kaze debeli da idemo na engleski koncept, trener ce biti i sportski direktor...Kako da ne, ubijamo sa modernim upravljanjem...Stvarnost je pretpostavljam takva da mi nemamo pare da platimo i trenera i sportskog direktora, nego ce Savo da radi oba posla za jednu platu...A igraci koje cemo dovesti, pa ja se samo nadam da nece biti jos gori od ovih sto vec imamo...Eto toliko im verujem...Nas odbija jebeni Trujic, ej bre...Jedino da nam iskoci neki vunderkind pa da ga uvaljamo i ubodemo nekog top igraca...Mada i te pare bi verovatno pokrala gamad...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Nama treba Žuka,Dijara,Moreira - prelazni rok ...i kako znamo i umijemo da se plasiramo u LE..titula je pod obavezno, zadnjih 6 godina gani su prvaci 4x... to se nije dešavalo od raspada SFRJ... znači nema zajebancije već odmah krenuti jako .
И мени треба 1000 евра месечно, али нема се, јебига.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jeste teško ubosti više stranaca kao pogotke ali nije nemoguće. Platu koju imaju Suma i Tošić da daš nekom iznad prosečnom strancu koji igra u Belgiji, Holandiji ili čak i Italiji možeš se prepišati po ligi. Ali mislim da nema smisla pričati o igračkom kadru dokle god su ovoliko stručni ljudi u našem klubu.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
Ko će uopšte otići iz Partizana to niko ne zna, a najmanje Savo Milošević koji valjda treba da ,,skocka,, neku ekipu za kvalifikacije...
Da se razumemo, NIKAD mi (u vreme od kada ja pamtim) nismo bili kako treba ,,skockani,, ili ,,popunjeni,, baš na svakoj poziciji, čak i kad smo imali neke uspehe...
Možda nam ni sad ne treba puno novih igrača...pod uslovom da ostanu ovi koje sad imamo...
Mašta radi svašta, pa hajd da se ,,poigram,, i ,,prebrojim,, koliko nam igrača treba, to će biti ovi ,,masnim,, slovima, znači ne ime kao ime, nego tip igrača...

1. Stojke
2. Ćelavi
3. Neki levi bek
4. Neki Everton, Žuka
5. Valiente
6. Strahinja, Sveta...
7. Tošić, Ivanović...
8. Pantić, Nikolić...
9. Rikardo
10. Neki Moreira
11. Neki Leonardo

Pa, eto, 4 ali PRAVA igrača, ali verovatno bismo se itekako petama šutirali u dupe od sreće kada bi nam došla i ,,samo,, takva tri musketara kao što su bili Moreira, Žuka, Dijarrra, ostalo bismo se nekako ,,pokrpili,,...

U odbrani je potrebna neka ,,zver,, koja će malo to da pritegne i zategne, bilo levi bek, bilo neko ko može i na štopera i na (oba?) beka...
Jedan zadnji vezni mnogo bolji od Zdjelara, Lole i Šćekića, valjda takvih bar ima u Evropi ,,na tone,, da se mogu nabaviti...
Jedna PRAVA DESETKA bolja od Sume i mlađa od Saše Ilića, e to će već da košta...
I, napadač koji će da ,,dopuni,, Rikardov golgeterski saldo sa isto toliko golova...

Ali crne me misli more da mi ne samo da nećemo da se ,,dopunimo,, sa 4 PRAVA igrača, nego ćemo, nasuprot tome, da se ,,otarasimo,, 4 najbolja naša igrača uz opravdanje da ćemo ,,pružiti šansu,, našim talentima i povratnicima (koji su tako izraubovani da ih nigde više neće)...i da je to ,,prava dobitna kombinacija,,...
Jeste, k'o i ove godine što je bila...

A za iduću godinu možda verovatniji sastav ovaj (čak i ako ne po imenima, ali po tipu igrača koji će tu biti, neiskusan, neiskazan, na kraju karijere, itd) :

1.Kljajić
2.Aksentijević
3.Šehović
4.Lola, Raća, Šćekić...
5.Ostojić
6.Sveta
7.Zakarić
8.Zdjelar
9.Nikolić, Georgijević, Ožegović...
10.Pantić
11.Ivanović, Bosić, Đerlek, Kokir, Suma...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Отиће сваки играч који иоле ваља.
Доћи ће домаћи полупроизводи и мучени повратници са позајмица типа #51, Сума, Вакулко које нико неће па ни за џабе.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sve sto imalo valja bice prodato tu nema dileme, problem je u tome sto ce nas dug i dalje da se povecava bez obzira na to koliko obestecenja uzeli ili da u nekom sf scenariju udjemo u LE. Trenera kao sto vidim opet necemo dovesti i tu se gubi osnova za neku dalju pricu. Sto je jos interesantnije necemo imati ni sportskog direktora. Vjerujem da je sve to sa ciljem da se slucajno nebi Sasa Ilic predomislio pa onda da smeta tu buducim poslovima sa menadzerima, pogotovo kad su u pitanju klinci iz omladinskog pogona. Sve u svemu brace yourself for jos jednu gubitnicku i jebeno dugu JSL sezonu.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Hoce li Tole dolaziti sta ce se desavati zna li neko,posto vidim da ovi odredjuje da ce Savo biti i trener i SD znaci ne nameravaju da napuste kormilo...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.515
Ova uprava je prelazne rokove ucinila svojim zastitnim znakom.
Od vvv ocekivati prelazni rok nalik onom Zuka, Mo i Dijara, je debilizam.
Dakle, cigani neka se ne sekiraju, ni kod nas ni kod njih ne zavisi nista od uprava, vec od naredbi vrhovnog komandanta.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Ova uprava je prelazne rokove ucinila svojim zastitnim znakom.
Od vvv ocekivati prelazni rok nalik onom Zuka, Mo i Dijara, je debilizam.
Dakle, cigani neka se ne sekiraju, ni kod nas ni kod njih ne zavisi nista od uprava, vec od naredbi vrhovnog komandanta.
Ova uprava je prelazne rokove ucinila svojim zastitnim znakom.
Od vvv ocekivati prelazni rok nalik onom Zuka, Mo i Dijara, je debilizam.
Dakle, cigani neka se ne sekiraju, ni kod nas ni kod njih ne zavisi nista od uprava, vec od naredbi vrhovnog komandanta.
Hoce li biti promena na celu moze li Tole da dodje ili je to na dugom stapu?!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Malo je vise ta prica za drugu temu ali ok. Toletov je interes isti kao i kod ove uprave. Da se zaposjedne fotelja kako bi se izvukao novac iz Partizana. Mada je Tole stara bagra i vec je iskusio to kako je biti u fotelji, i zna da to sa sobom nosi javnu odgovornost. Ovako imam utisak da je sklopljen sporazum izmedju uprave i Toleta. Vi ostajete uprava ali radite po mom, lovu djelimo kako se dogovorimo. Jedino tako mi ima logike ovo ubacivanje Save Milosevica na mjesto trenera a ujedno i SD-a

Mozda mi je raspolozenje pojebala ova kisa pa pisem svasta ili sam jos pod utiskom onog preocajnog fudbala iz NS juce, kako god siguran sam u to da nema pravih Partizanovaca koji su spremni da dodju u klub i rade samo za njegovu dobrobit. Kao navijac toliko se lose osjecam vec dve godine da bi pristao na bilo kakvu promjenu i dao sansu bilo kome samo da se nesto promjeni, da bar imam neku nadu da cemo napraviti konkurentan tim i da ce neko skinuti Zexa sa Partizan TV.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
ljudi tacno je da mi para nemamo ali to nije najveci problem

sad da neko dodje i kaze evo milka - milka ipo za prelazni rok mi bi to spucali na razne proseke nase super lige iz spartaka i napredka ili bi doveli lazna pojacanja na poziciji crnca

ovaj tim nije skup ali ni tu cenu kolika god da je ne opravdava
znam da je lako sve svaliti na bombicu ali treba reci i ako njega vise nema tu su i dalje razne menadzersko upravne igre i igrice

jel smo mi za ivanovica dali 300 000 e samo za obestecenje ??? !!! eto, recimo to je odlican primer kako su govna trosila novac
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Ma kakve crne 3 godine oporavka, u ovoj smešnoj ligi svaki klub bi mogao sa jednim prelaznim rokom da napravi tim za titulu, ali svaki, a ne Partizan.

Sad kad bi doveli Leonarda, Evertona i Đurđevića pocepali bi sezonu 30/30.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Sad mozda imamo najbolju situaciju oko zreba, ali najgoru ekipu, tako da zreb nije ni bitan. I da promenimo 10 igraca, opet treba to uigrati
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top