Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Sve je izgleda relativno :D

A ima i treća stvar za koju je Nemac dokazao da je beskonačna. Grobarstvo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
21.vek je toliko pretrpan informacijama da je teško sve to pratiti, ako još imaš i neke poslovne i privatne obaveze...
Ja pokušavam da se o Partizanu informišem na ovom sajtu, navratim i do Partizan.rs, ali moram da pohvalim i sajt Volimpartizan.rs...

Tamo su svakodnevno najnovije vesti o Partizanu, pa onda linkovi za prenos utakmica u raznim sportovima, itd...

Svaka čast!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Тражим малопре на интернету ТВ програм Арене да видим кад је реприза финала Купа, кад видим...на овој ,адреси, кажу да је од 21и30 ту вечерас била емисија ,,40 година од првог финала Црвене звезде,,...
https://mojtv.net/kanal/tv-program/349/arena-sport-1
Чекај бре, којег финала, које Звезде...ах да сетим се...али...имам утисак да су они то припремили у том термину као неки ,додатак, планираном слављу неке дупле, тродупле и четвородупле круне, али, ето, омаче им се да баш све буде по њиховом и да баш свака ,круна, буде само њихова...
Гробарска лопата сваког стигне, кад-тад...
Иначе, реприза финала Купа је сутра од 17 часова, прексутра од 15 часова...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Hrvati podsećaju Partizanovce – Na današnji dan Tuđman je postao sekretar crno-belih

http://www.politika.rs/sr/clanak/43...Dan-kada-je-Tudman-postao-sekretar-crno-belih

na dan finala domaceg kupa, politika pise o tudjimanu i partizanu ?! ?!
WTF
eee aloooo budaletine jedne ciganske je*o vam pas mater cigansku da vam je*o, gnjide musave, poltroni svakog rezima
pa jel to vest za finale kupa, jel to umesto najave i sastava
pi*ka vam materina ciganska, otpala ruka svakom ko uzme ovo cigansko glasilo u ruke i njihovo cedo sportski zurnal
govna

:angry-smiley-002:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
После утакмице ФМП-Партизан ,,окрећем,, мало канале на Тв-у...видим финале домаће ватерполо лиге Шабац-Звезда...
Спорадично сам ,,бацао поглед,, и ,,одвајао ухо,, али...


Коментатор прича у фазону како ,,треба изместити,, ватерполо из Београда, како то доноси малтене неки полет домаћег ватерпола, како су већ неколико наших тимова били шампиони Европе, како се најављује повратак неких домаћих асова из иностранства у неке домаће клубове...јесте да је избило неко срање на (препуним) трибинама, али то не може да умањи позитиван утисак, итд, углавном све је бајно и сјајно а ја се питам А ГДЕ ЈЕ ТУ ПАРТИЗАН?!

Не питам у смислу зашто није у финалу, зашто није шампион, него зато јер је РЕД да се помене да у свом том ,,бајно-сјајно,, моду домаћег ватерпола најтрофејнији клуб нашег најтрофејнијег спорта једва да је жив!

1. Колико нам је клупски ватерполо бајан-сјајан показује то ГДЕ су наши клубови у европским такмичењима и регионалној лиги - врло ниско.

2. Како то мислите да се ватерполо ,,измести,, из Београда?! Нико нема ништа против да се у градовима Србије развија сваки вид спорта, али какве везе има са тиме неко ,,измештање,, из Београда, значи ли то да клубове у Београду (односно само ЈЕДАН) треба можда гасити, угасити?!

3. Не само у ватерполу, него и у другим спортовима, видим да ,,локална самоуправа,, или неке локалне фирме, приватници, проналазе средства да своје локалне клубове финансирају и да тако остварују и спортске успехе, што је лепо и позитивно, али како Београд НЕМА неку своју ,,локалну самоуправу,, приватнике, фирме, финансијере, који би ,,стали,, уз неки београдски клуб као што је то В.К.Партизан?!

Нисам гледао и слушао цео пренос финала па не знам да ли је Партизан поменут и у том смислу (или можда није смео да буде поменут), али заиста ми је засметала та еуфорично-сјајно-бајна ,,слика,, домаћег ватерпола у интерпретацији коментатора Јавног сервиса када знам да је В.К.Партизан (најтрофејнији, најпознатији, најуспешнији, највећи) - практично пред гашењем а да то ,,Јавни сервис,, очигледно ни најмање не тангира...бар у овом делу преноса који сам саслушао...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.857
Reaction score
10.830
Кадар ДПС-а, професорка ,,црногорског" језика. Далеко јој лепа кућа.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
otkad mi grobari prebrojavamo krvna zrnca da mi je znati...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Нису крвна но страначка. ДПС и СНС су два брата близанца.

Мислим, кул је то што је рекла, иако је покрала Божа Копривицу, али ето, нек се зна чија је.

Jbg, ako si brat iz Crne Gore, razumljivo mi je, svakog svoja muka boli. Ipak, ona rece ono sta svi mislimo, da vidim i nekog od ovih nasih nesretnika da tako nesto izgovori, pa da eventualno pocnem napredne smatrati nekim prelaznim oblikom amebe i ljudskog bica, ali do sada nista.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.857
Reaction score
10.830
ako je ovo istina bice da je gospodja zalutala kod nas...
https://www.instagram.com/dps_cg/p/BgyIXEuAP4Z/?hl=en
https://www.udg.edu.me/fu/osnovne/predavaci/22

Издвојио бих један део који је посебно интересантан:
Diplomirala je na Filozofskom fakultetu u Nikšiću na Odsjeku za srpski jezik i književnost sa prośečnom ocjenom 9, 39. Profesorka je crnogorskoga jezika i književnosti.

@tobacco
Све кул и стоји то што кажеш, само треба водити рачуна и ко нас хвали. Сумњам да би се било ко од нас обрадовао да нас нпр Андрија Младеновић похвали, или било који други каријериста кадар СНС.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Zato i kazem, to se nikad nece destit ovde
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.418
Reaction score
11.795
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Издвојио бих један део који је посебно интересантан:

Diplomirala je na Filozofskom fakultetu u Nikšiću na Odsjeku za srpski jezik i književnost sa prośečnom ocjenom 9, 39. Profesorka je crnogorskoga jezika i književnosti.

Ništa interesnatno. Posledica crnogorske nezavisnosti iz 2006. godine.

Na mojim diplomama piše srpsko-hrvatski jezik
 
Top