Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Brate da li si ti realan i da li ti mislis da se ova ili neka buduca uprava naseg FK pita nesto dok je ova vlast aktuelna? Ps jebe mi se za politiku nisam hvala Bogu clan ni jedne partije niti sam bio ali na zute i aktuelne imam pik. Dalje brate pokazujes da nisi u toku nisu svi zabranjeni otisli na jug ima ih itekako koji su u vreme pomirenja ostali na istoku a neki su batalili utakmice.. Otidji u kavez sa zabranjenima, partizanovcima ili dodji na istok do kaveza zabranjenih eto resenja.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Ne citam medije, ali dao bih ruku da svuda trube o tome kako je uslisena molba svih "ljubitelja sporta" da Grobari isprate Sasu Ilica punim stadionom, a mozda neka uboga vijest o tome da se kup izmjestio u ekspresnom roku, bez navodjenja ikakvih argumenata, u rupu. Kakvi spin majstori.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
U proleće skoro stalno radim u terminima Partizanovih utakmica na JNA, i kad se slučajno ,,potrefi,, da tog nekog dana ipak ne radim i da bih mogao do moje druge kuće, neko već ,,uredi,, da je publici zabranjen ulaz...
Evo sad više nije zabranjen ulaz!
Ali su mi zato finale Kupa, doduše premestili u Beograd, ali ,,tutnuli,, u omrznutu ,,rupu,, i termin kad ja moram da budem na poslu...
Mada...
Ko bi u ovoj ludoj zemlji smeo da stavi neku veliku paru da će taj termin finala i da ostane?
Znate koliko puta je bilo, nećemo subotu, hoćemo nedelju, nećemo crveno slovo, nećemo u 7 oćemo u 5, itd...policija, bezbednost, interesi srBskog fudbala, itd...
Ovde je sve moguće. Osim da Partizan ima ravnopravan tretman sa ,,ciganima,,.

I zato SVAKO ko može, nek ode u ,,rupu,, na finale da pomaže našima da uzmu taj Kup!
I SVAKO ko može nek dođe prethodno na JNA da pozdravimo Kapitena i Legendu!

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.595
Молим све са форума да исцимају што више Гробара за недељу. Оваква утакмица се одиграва једном у животу.

Немојмо приче да не треба људи да се моле, да се вуку за рукав да би дошли на стадион итд. Приредимо капитену, живој легенди клуба, спектакуларан одлазак у пензију. Нека нас буде 22 фракција, само нека дође што више људи и уживајмо.

Ја сам моје одрадио. Позвао сам преко 20 људи, од којих се са некима нисам чуо месецима, годинама, са некима ни не говорим.

Ја бих да игра још мало...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pa dobro ako im je draze da ih jebemo na rajku. Dobijamo ih osjeca jednostavno.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
sekta misli da je dozvoljavanjem sa publikom u ned kompeovala to igranje u rui zaebala se .
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
85
Reaction score
588
Prvi ja necu doci na derbi u rupi.
.
.
.
Sto ne napravimo haos na marakani? Sto ne prekinemo utakmicu i uletimo na teren? Dje je bunt protiv svega ovoga?

Neces doci na finale kupa a pitas sto ne napraviMO haos u rupi, ne prekineMO utakmicu, ne uletiMO na teren i gde je bunt protiv svega ovoga?!

A da objavis bojkot forumu na neodredjeno? Samobanujes se? Odjebes u troskocima?

Svako ko nosi Partizanstinu u sebi a sutra ne dodje da se pokloni Kapitenu kajace se dok je ziv, kao i svi oni koji ne dodju na proslavu osvajanja kupa u rupi!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Strašno blamantno taj stadion zvati na slovo m jebem ti život!

U nedelju i u finalu kupa ćemo pokazati dal smo pičketine obične većinski ili ima nada za nas. Da 11 hitlera igra protiv cigana to finale navijao bih, a ne za naš Partizan.

Valjda ima neke kosmičke pravde i uzimamo taj jebeni kup.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Vama smeta sto jebenu rupu nazivam marakanom..kao da je bitno kako se zove.
Velika stvar i krcun arena da se zove.

Problem je u tome sto nas jebu kako god hoce... A mi cutimo i trpimo! A vama je bitno kako se zove ciganski stadion.

@djolehaubica
Ti ono bas nosis pravu Partizanstinu u sebi, sto posto.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Sutra i u četvrtak imamo priliku da napravimo dve lepe crno-bele uspomene.

Poziv za ovakve utakmice nije potreban. Jednostavno ako osećaš PARTIZANIŠTINU u sebi moraš se pojaviti na jednoj od ove dve utakmice, a njabolji izbor je da odemo na obe.

Ajmo MI svima da pokažemo da nas je stvarno najviše kad je najteže!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Sviđa mi se ideja o 22 frakcije! Podelite stadion na 22 dela i nek svako peva svoju zasebnu pesmu...

A onda:

- Scenario 1:
Saša Ilić igra od početka do 75.-og minuta, onda ulazi Lazar Pavlović, 22 odlazi u penziju i dres se povlači iz upotrebe, ali se broj 10 vraća u modu, Sale Legenda želi klincu sve najbolje, i da zanavek u Partizanu mora da bude neko ko ZNA da igra ovu igri i tango smrti na sredini terena!
Sve 22 frakcije pevaju ZAJEDNO ,,Ja bih da igra još malo,, a zatim i ,,Ilić Kapiten, jedan je Ilić Kapiten,,...svi plačemo i shvatimo da je Partizan nešto što je mnogo IZNAD svih naših glupih podela...sve 22 frakcije odluče da im već na Rajku jebu majku i da NIKAD, NIKAD, NIKAD, više ne dođe do podele ni na 2 a kamoli na 22 frakcije...

Ili...

- Scenario 2:
Igramo k'o kurac i protivnik vodi...Sale Kapiten ulazi u 75.-om minutu da po ko zna koji put u svom životu i svom Partizanu ,,vadi kestenje iz vatre,,...koga god da menja, kaže mu, mali, biće bolje neki drugi put...
Sale preokreće utakmicu u našu korist...sve 22 frakcije pevaju ZAJEDNO ,,Ja bih da igra još malo,,...utakmica se završava, ceo stadion grmi ,,Ilić Kapiten, jedan je Ilić Kapiten,,...svi plačemo...
Ostatak izmaštajte sami...

- Scenario 3:
Sale će igrati od početka pa do 22 minuta...22 minut, ode Legenda, bar iz prvenstvenih utakmica...jeste, ima još i taj Kup, biće valjda i neka oproštajna utakmica, ali...kako progutati knedlu u grlu...nije lako kad odlazi Legenda...koliko utakmica, radosti, nerviranja, kiša, sneg, blato, sunce, a jedina konstanta u svim tim našim danima i noćima, Partizan i Saša Ilić...
Reči su dalje suvišne. Vidimo se SVI na JNA.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Vama smeta sto jebenu rupu nazivam marakanom..kao da je bitno kako se zove.
Velika stvar i krcun arena da se zove.

Problem je u tome sto nas jebu kako god hoce... A mi cutimo i trpimo! A vama je bitno kako se zove ciganski stadion.

@djolehaubica
Ti ono bas nosis pravu Partizanstinu u sebi, sto posto.
Nije problem, nego te odaje ko si i sta si.
Marakana je hram fudbala, ali Marakana je u Brazilu - komsija debilu!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Vama smeta sto jebenu rupu nazivam marakanom..kao da je bitno kako se zove.
Velika stvar i krcun arena da se zove.

Problem je u tome sto nas jebu kako god hoce... A mi cutimo i trpimo! A vama je bitno kako se zove ciganski stadion.

7 dana ban, da te preskoči finale kupa na "marakani" i da odmorimo od tvojih pesimističkih izjava, koje graniče sa provociranjem ostalih članova. Dobićeš još toliko ili čak i više ako ne izgubimo 7:1.
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Циганска тиранија је неспорна.
Треба да је отклонимо по сваку цијену.
Опет оно АЛИ.
Али, зар стварно неко мисли да титулу, у најрегуларнијим околностима, можемо напасти са Овусуом!? Брза незналица, гора од Луке, Пауљевића, Кнежевића...
Зар да се бусамо док силну лову дајемо за "плеја" Пантића, који годинама доказује да је најскупља и једна од наших најгорих десетки од '45?
Без Илића, Вукића, Мореире (убијте ме!) и играча попут Марина или Канге... можемо се насликати.
Били смо бољи од пребогатих цигана и у овој сезони кад их сви протежирају.
Исто тако, ОВО што ми играмо је брука и срамота које ће још гори облик доживјети са Пантићем, Овусуом, Здјеларом, Аксентијевићем и сличнима.
Ужас!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top