Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Pa nema, zato sto nismo vise klub kakav smo bili... Ja imam vise postovanja i za mafijaske klubove, one sto igraju namestene utakmice ili se bave izrabljivanjem nedorasle dece, od ovoga sto se nama servira kao stvarnost i "normalno funkcionisanje". Apsolutno odsustvo svakog morala i obraza, ali to i nije toliko strasno - koliko to sto nema nikakvog reda - pa makar prividnog. Obezbedjenje i telohranitelje umeju da organizuju, ali da pozovu Galatasaraj i da naprave spektakl, to ne umeju... Zapravo, boli ih...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.861
Reaction score
10.846
Ја некако верујем да ће се таква утакмица организовати. Ово ајде, последња званична утакмица на ЈНА, али капирам да ће током лета да се направи нека ревијална утакмица. Мислим, скандалозно би било да тога не буде...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa nema, zato sto nismo vise klub kakav smo bili... Ja imam vise postovanja i za mafijaske klubove, one sto igraju namestene utakmice ili se bave izrabljivanjem nedorasle dece, od ovoga sto se nama servira kao stvarnost i "normalno funkcionisanje". Apsolutno odsustvo svakog morala i obraza, ali to i nije toliko strasno - koliko to sto nema nikakvog reda - pa makar prividnog. Obezbedjenje i telohranitelje umeju da organizuju, ali da pozovu Galatasaraj i da naprave spektakl, to ne umeju... Zapravo, boli ih...
Nek Mijat organizuje neke polugalaktikose protiv nas i nek ga Kapiten zvekne u 90om konačno.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Nedelja kad je otišao Sale..

Jbt steglo u grudima me ,matorog kenjca..
A sećam se debija i Čačku i kanonade i svake lopte iza ledja odbrane.

Žao mi svake utakmice koju nisam uživo gledao , jer Ilića kapitena sledeće sezone više nema.

Kako se približava meč nekako me tuga obuzima zbog Saleta.
Jer pitanje je dal ćemo gledati za života takvog majstora opet u Partizanu a ono što sigurno je da ga niko narednih 100 godina neće premašiti u broju nastupa za Partizanu.

Sale večno HVALA za sve !!

SALE VOLIMO TE , VOLIMO TE, VOOOILIMO...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Некако смо све време знали да је крај близу, и ево сада, када се завршава ера нашег највећег капитена, ја не могу да верујем да је дошао крај.
...јер је Сале само један...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
"Postao je legenda, rastanak nas boli,
protiv Proletera poslednji put pleše,
sa trakom na ruci, na usnama stih,
"za druge se navija, Partizan se voli!"

Grobari su jednom skrojili mu pesmu,
I pevaju svaki put kad izadje na megdan,
"ja bih da igra još malo,
jer je Sale samo jedan!"

Kapitenu naš, hvala ti za sve!
Nek se danas ori pesma sa svih strana!
I poneka suza, ponosna i setna.
Poslednji je meč kapitena Partizana!”​
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Vrti se neprestano zadnjih dana...
Zaigraj jos jednom taj tango, odigraj jos jednom onaj pas iza ledja, izbaci tribinu iz takta... Nek ide sve u 22...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.263
Reaction score
18.239
Локација
Kej Republika
Poslednji tango velikog Kapitena.

Moj pokojni deda se kleo u Galića, ćale u Mocu, a ja u Sašu. Nismo ni svesni kakvu smo privilegiju imali u našim malim životima. Bićemo kroz 10-20-30 godina. Kad sa setom opet budemo prizivali nekog novog Saleta.

Današnji 'moderni' fudbal teško da će nam prirediti nelog novog Kapitena. Nekoga ko će i približno utakmica nositi sveti dres. Ko ce nam toliko zagrebati u dusu i srce.

Sale #22 želim ti mirnu penziju, što dalje od danasnjeg Partizana. Nemoj dozvoliti da te govna koja vuku konce u klubu uvuku u svoj mulj. Da se sa tvojom besmrtnošću igraju. Nemoj, molim te.

Do nekih lepših vremena! Kapitenčino.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
sramotna poseta, ocekivan kraj ovako jadne sezone
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.062
Reaction score
18.265
Moj idol... Prvo moje secanje vezano za Partizan jeste Sale Ilic u superfund/Imlek dresu, sa trakom oko ruke... Secam se da je za devetogodisnjeg mene te 2003. bio Bog licno...

Jedan je ILIC KAPITEN! Niko nikad kao on, jedan i jedini.

SALE, HVALA TI!

#22 ZAUVEK!
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Izgleda da stvarno bolje ni ne zaslužujemo neradni dan ,večernji termin, cena 22 din, zadnja službena utakmica na JNA kapitena Saše Ilića i ne možemo da napunimo stadion.Sramota
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Mi smo picke, a ne verni navijaci.

Mi smo bruka za one koji su osnovali Grobare i koji su dobili naziv kaznena ekspedicija.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Sale legendo hvala ti za sve ove godine u crno belom dresu bilo je zadovoljstvo i privilegija gledati sve ove godine,puno ce vode proteci Savom i Dunavom dok se ne pojavi novi Sale i ovako dugo da nosi crno beli dres.Hvala Majstore!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top