Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Hvala ti Sale za svaki minut u Svetom Partizanovom dresu!

Nego, el danas odredjuju ko ce da sudi finale i pokusa da nas pokrade,
dal ce opet Elvis Prisli, Grujic ili mozda Nikolic?
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.822
Reaction score
10.591
Једна од најдражих утакмица којој сам присуствовао. Било је и квалитетнијег Партизана, бољих противника, значајнијих победа, већих радовања на нашем ЈНА, али ово је имало неку посебну ноту.

Мени је најдраже што је мој братанац први пут на стадиону био баш јуче и што је бар једном уживо могао да види Капитена на терену. Његово радовање головима, скакање по киши и граду у стилу Индијанаца, скандирање Вучићу педеру, као и аплауз кад год би Сале имао лопту су ми испунили срце. На све то када се дода провала облака коју у животу нисам видео, модрице од града, песма нас на истоку која не прати дириговање ниједне од званичних фракција, журка у ходнику... дају посебан печат незаборавној вечери 19.05.2019.

Сале је отишао у легенду, да би тамо остао, никада, али НИКАДА не сме да буде ни близу било којој функцији у клубу. Нека води кафић, ради у Галатасарају или Селти, па једног дана кад се скине ово проклетство са државе и клуба да дође са Мијатом и Заховићем у Партизан и да пишемо неке нове успешне странице историје.
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Bolno smo svesni cinjenice da sledece sezone nece imati ko da udje makar na 15 minuta sa klupe da u svojim poznim igrackim godinama pokaze kako se i dalje igra fudbal i kako je to jednostavna igra kad igraju majstori.

Bila je privilegija gledati ovog coveka, plasim se da cemo docekati unuke dok se neko slican ne pojavi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Jedan od najtezih dana u mom zivotu, i dalje, nakon prospavane noci, i dalje me ne napusta osecaj velikog gubitka...Ok, jednom je moralo da se desi, ali kad god to bilo, nikad nije lako.
Jedan je Sale kapiten.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
После скоро годину и по дана отишао сам на ЈНА, да гледам први тим. Због легенде, због Салета. Не знам шта бих ја сада паметно имао да додам, већ сте све написали. Ја имам огромно поштовање према играчима који су у Партизану од прве селекције, као што је Сале, искрено знам кроз шта је све морао да прође, и колико да доказује колико заправо вреди.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Je l gledao neko na Areni ili O2?
Čuo sam da na O2 jedno vreme nije išao prenos zbog vremenske nepogode...?

I moja kamera u mobilnom se juče iskvasila, ne može da uoštri, ne može da se uključi kad treba, jebeš ga, ali i ono što je snimila je tako surovo autentično i istinito, sad, tad i nikad više!

Da...moglo ja da bude i lepše vreme, tribine popunjenije, oproštaj setniji...ali ovako je bilo nekako još jače i autentičnije i emotivnije...

Sinoć se borim da izdržim onu oluju na stadionu i ispoštujem Saleta, ali danas me tek dodatno ,,drma,, kad čitam o suzama u očima klinaca što skupljaju lopte, gledam suze u očima Saletovih najbližih na fotografijama...

Partizan = emocija...

Svo to Saletovo lomljenje nogu u tamo nekim blatnjavim oranicama naše domovine, sva ona loša meteorološka vremena nad stadionima, sve neke jebene tranzicije, sva ona naša dugogodišnja slaba poseta...sve je to sinoć nekako stalo u tu oluju nad JNA...
Sva ta naša decenijska muka i beznađe kad uz sebe imaš samo taj naš Partizan i kad taj naš Partizan ima samo tog Sašu Ilića...sve je to sinoć bilo tu...
Jebeš ga, lepo je bilo odmeravati se sa nekim Madridom i Njukaslom, lepo je bilo kad je pun stadion i lepo vreme uz proslavu trofeja i uspeha i kad su tu neke Lige Šampiona...ali, izdrži brate i kad niko neće da dođe i kad te kiša ledi a grad ti tuče po glavi...

Sin i ja obično smo na Istoku, ali juče je uzeo karte za Zapad da pozdravimo Saleta kad bude izlazio...
I pozdravismo ga - i mi i ostali ,,simpatizeri,, a ne ,,pozeri,, koji će doći kada je sve lepo i bajno i sjajno - da je vreme bilo takvo, Sale bi imao jedan pristojan, glamurozniji, elegantniji, ali i pomalo ,,pozerskiji,, izlazak sa terena...a ovako, Sale je dobio pozdrav kakav je i zaslužio!
Pozdrav ne tako brojnih, ali zato do gole kože mokrih i iskrenih Partizanovaca...
Pa, valjda je i bolje tako. Oni što su uvek bili uz Saleta, bili su tu i sinoć...
Evo još jedne ,,matematičke,, formule, Partizan = iskrenost...

Pročitah negde kako je Sale poželeo mladom Lazaru da ga ,,prestigne,, u uspesima...kao što se i Moca uz smešak radovao kada je Saletu čestitao što ovaj obara njegove rekorde...nisu bitne lične sujete i neka narcisoidnost, Partizan = čovečnost...

Eh, da, teško da će se neko u ovim ,,liberalnim,, vremenima zadržati tako i toliko dugo ovde pa da bude pravi vođa Partizana, neki novi Bobek, Moca, Sale...ali...ko može da zna šta nam vreme nosi...

Za ono malo unapred, ipak znamo - sledi finale Kupa - pretpostavljam da su svi naši fudbaleri maksimalno ,,naoštreni,, da ovu sezonu ipak završe sa trofejom...

Što reče neko, uz blagi smešak, sinoć u hodniku Zapada dok smo čekali da grad umine i fudbaleri se vrate na teren - ,,eto, propade ,,ciganima,, proslava titule,,...

Ne znam kakva je vremenska prognoza za dan finala, i da li će se ona uopšte ostvariti, ali bez obzira na vreme, za ,,kvarenje,, očekivane ,,proslave duple krune,, zaduženi su naši fudbaleri, stručni štab i svakako vrlo motivisani kapiten Saša Ilić.

'Ajmo Partizane, možeš ti to!
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
SALE HVALA TI!!!

Moram danas reci jer juce nisam bio u stanju. Emotivni raspad, suze po kisi, grlo se steglo, srce htelo da iskoci!

Miks ponosa sto je jedan takav covek i fudbaler nosio dres Partizana i besa zbog nase nesposobnosti da jednu takvu velicinu ispratimo u penziju kako dolikuje.

Ko je od klinaca bar malo posmatrao Saleta mogao je da nauci sta je potrebno da bi se postala legenda Partizana!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Sale kapitenu hvala za sve ove godine..
Hvala za sve utakmice , golove , titule , evropske utakmice..

Mislim da nismo ni svesvi šta smo imali i nadam se šta ćemo imati jer Partizan ne mogu da zamislim bez Saleta.

Jeste bila kiša i pokvarila ambijent ali ono je sve bilo baš tako Grobarski a ne cigansko -vašarsko slavlje..
Video sam neke ljude koji nisu dugo dolazili na stadion

Jedna molba za tebe Sale..
Održi govor ekipi , poslednji govor na neprijateljskoj teritoriji , povedi momke u borbu do zadnjeg atoma snage , sutra se mora preorati teren u rupi..
Svi znamo da su poslali sudiju da im bude na usluzi, molim te pobedite ih sve, pobedite zlo koje se nadvilo nad nama..
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Za kapitena je sve receno sto se reci moze! Svaki iskreni navijac mu se poklonio na svoj nacin - naravno, oni koji su bili u prilici i mogli, to je bio stadion, neko je ovde ispisao jos koji red, neko je okacio sliku od ranog jutra na socijalne mreze a neko jednostavno nista od toga, vec uzivao ispred TV-a (i cekao celo drugo poluvreme da se pojavi slika zbog tehnickih problema :D).

Kada je Sale u pitanju, ja cu pamtiti doveka Real, ne mogu drugacije braco. Ali i jednu situaciju u poslovnom svetu. Bilo je to davno, mozda tamo neke 2009/2010 ako me neki osecaj za vreme nevara. Dobijam kao mlad covek u tadasnjoj firmi novu funkciju. Nov kolega turcin, strastveni navijac galatasaraja, dolazim prvi put u dodir sa turskim fudbalom, tih godina krenem uz njega da se interesujem za njihov fudbal, kapiram razne price, kako tamo funkcionise, ko je s kim, ko cigani a ko mi tamo, ko koga gura itd. Shvatam da njihova zaludjenost fudbalom prelazi svaki vid normale posle mnostvo razgovora, reakcija posle izgubljenih utakmica, ali i kada sam usao u stan kolege: tu i tamo polupan neki inventar, rupe po zidovima... Fanatik! Otisao sam malo u off sa razlogom. Kada smo se upoznavali i kontali ko za koga navija, na pomen Sase Ilica covek krece kao navijen da prica biranim recima. Vidi se to postovanje - nista manje od nas samih! I dan danas ne razume, zasto je otisao u Salcburg. A fanatik ce uvek znati da ceni ono najbolje... iz ekstrema u ekstrem.

Eno cigani se poklase medjusobno, ispisase vise stranica od nas o Kapitenu... da legenda treba da se meri po karijeri preko. Eto ja sam naveo jednu anegdotu koja govori i o tome ali koja je po meni totalno irelevantna.

ZIVEO TI NAMA KAPITENU I JEDNOM DA SE VRATIS U ZDRAV PARTIZAN, NIKAKO SAD! ODMARAJ... ZASLUZIO SI!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
mali off
I dan danas ne razume, zasto je otisao u Salcburg.
ako nesto nisam istripovao, sale je rekao da ga je menadzer prevario tj njemu je rekao da su u klubu izrazili zelju da ide da zele na toj poziciji nekog svog mladjeg i da je on stavljen na listu za transfer on se nije mnogo bunio jer je imao poziv mateusa u salcburg, medjutim kad je sale odlazio i otvoreno pricao sa ljudima iz kluba oni su mu rekli da je njima menadzer rekao da on zeli da ide i da nije zadovoljan u turskoj!
posle cim je dosao u salcburg mateus je ubrzo otisao a on je usao i u neki sukob sa ljudima iz kluba.
inace sale je rekao da mu je u turskoj bilo prelepo
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.531
Локација
CyberSpace
cepali su gromovi u toku utakmica, prekidao se signal između stadiona i studija
ja sam, na žalost, "izbegao", verovatno najdražu, upalu pluća jer sam radio drugu smenu pa nisam mogao da idem na stadion :confused-smiley-013:
srećom ( u nesreći), snimali su u reportažnim kolima pa sam posle mogao da odgledam snimak cele utakmice, neprekinuto ( bilo juče u toku dana, ujutro valjda na Areni 3 a popodne na Areni 1)
ko ima ovaj Telekomov IPTV može da pusti odloženo, sad se ta dodatna opcija ne naplaćuje tj. besplatna je ali mora da se uključi kroz meni prvo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top