Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Renoviranje stadiona

Da li ste za povećanje kapaciteta JNA?

  • DA

    Votes: 132 45,8%
  • NE

    Votes: 156 54,2%

  • Total voters
    288

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Rekli su da se odlaže do jeseni, nisu dobili ni pare ni dozvole.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.151
Reaction score
14.394
Локација
Brdo Banovo
Prijatelji, stvarno ocekujete KROV?! na Jna..
Pa dvadeset plus godina trebalo lopovima da zamene stolice sa staklenom vunom za sarene(ej, plava, zuta) a zahvaljujuci "Lavu" konacno i crno belo.
Bahatost.
"Kezmanove" oci?!

Pa ce sad Vucela da nam sredjuje stadion..ladan, ladan pakao.

@zoran.pfc evo ih, mangupi i reakcionari :

logo.png
images.png

Kad smo vec sportski rivali...
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
Nisu verovatno ovi dali pare,ali verovatno nasi nisu dostavili sta bi radili na stadionu,kao da je nov a ne da vapi za rekonstrukcijom
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
228
Reaction score
1.307
Локација
Western filmova
Ciganska govna punom parom renoviraju onaj njihov kolektor. Lickaju septičku jamu, stavljaju se moderne stolice, sredjuju lože, prostor oko rupe... A naš JNA, naš hram fudbala, stoji zaboravljen u prašini, bori se sa vremenom. Majku im lopovsku, takva djubrad kao što su vazura, vučela, više se ne radjaju. Ogadili su mi klub koji volim od prvog dana, za koji navijam, kao i moj stari. Za koga je navijao i moj deda, koji mi je i usadio tu ljubav, prema Crno beloj boji. Više od godinu dana nisam kročio na to sveto mesto, gde su igrale legende našeg Partizana. Više od godinu dana, nisam pružio podršku, nisam zapevao, zatapšao voljenom klubu. Nemam snage, da gledam kako sve propada, od hrama, do igre na terenu. Dok veprovi naprednjački, uništitelji ovog kluba, sede u ložama i puše tompuse. Zadavili se u njima.... Dok na tribinama traje rat frakcija.... Dokle smo mi došli? Ili bolje rečeno, dokle smo pali.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.858
Reaction score
10.835
Ми да нисмо говна као што јесмо, отишли би и посрали бисмо им се у ту налицкану рупу. Али смо за хабање тастатуре увек расположени.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.405
Локација
Beograd
Više od godinu dana, nisam pružio podršku, nisam zapevao, zatapšao voljenom klubu.
A dokle si ti došao?
Jel to tvoj klub ili ovih iz uprave? Ogadili ti, pa nećeš da dođeš? Ali hoćeš da kucaš po tastaturi?
Nije da ja tebe osuđujem, niti ti nešto predlažem, niti mogu da te nateram da misliš kao ja, niti to želim...

Ali, brate mili, svi u tom nekom ,,hejt,, fazonu, jao VVV, jao Ostoja, jao Suma, jao Ožegović, jao Vučić, jao SNS, itd...
Pusti bre ti VVV i nek puste oni sa košarkaškog dela Foruma Ostoju, nego šta TI, lično TI radiš za Partizan? Šta radim JA, lično JA, i tako redom, svako nek upita PRVO sebe!
I najvijač, i sportista, i trener, jebeš ove gore nek oni rade šta rade ili nek ne rade, niko ne može navijaču da zabrani da I DALJE dolazi na utakmicu, niko košarkašu da pogađa ta jebena slobodna bacanja, umesto da ih promašuje, i sve tako redom...

@matkecar
Rekao je Vuletić u svom intervjuu o renoviranju stadiona šta su dostavili, samo treba to naći u njegovoj tiradi od 3 i po sata, meni ostalo još sat da saslušam, kao zna možda i u tom poslednjem satu ima nekih bitnih informacija...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.531
Ne razumem sta ima da se dostavi oko renoviranja stadiona?
Jos od 2016 godine se u toj oblasti sprovodi objedinjena procedura elektronskim putem. Dakle, nema odlazaka u sekretarijat za urbanizam, vec se daje ovlascenje projektantu da u ime investitora podnosi sve zahteve.
Ja nemam predstavu sta bi bilo renoviranje stadiona, ali ako je ono sto se pominjalo tacno, a to je izmedju ostalog i prepokrivanje stadiona, to celu proceduru cini malo duzom, a nivo projektne dokumentacije dovodi na najviši nivo. O protivpozarnoj saglasnosti da ne pricamo.
Dakle, mi zapravo ne znamo sta je to sto se planira, sta je to sto su iz kluba dostavili, ni kako ce se to finansirati. Sto je najtragicnije, izgleda da ni oni u klubu ne znaju. Sto i nije cudno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.405
Локација
Beograd
Dakle, mi zapravo ne znamo sta je to sto se planira, sta je to sto su iz kluba dostavili, ni kako ce se to finansirati
Rekao je Vuletić u svom intervjuu o renoviranju stadiona šta su dostavili
Почни да слушаш од, рецимо, 1:11:48...мислим да ту негде (који секунд касније) почиње прича о реконструкцији ЈНА...

П.с.
Мислим да је говорио и о пројекту за стадион урађеном за време Зечевића, али мрзи ме да тражим на ком месту снимка се налази тај део...кога интересује нек слуша минут по минут па ће да нађе...шта је то 3 и по сата слушања...ситница. :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.531
Gorane, odslusah sa teskom mukom, ali odslusah.
Veruj mi, bukvalno nista nije rekao. Vise je promovisao pricu oko nacionalnog stadiona, nego sto je pricao o JNA.
Nije rekao apsolutno nista.
A taj projekat stadiona u vreme zeca moze da okaci macku o rep. Radjen je po tada vazecem zakonu koji vise ne vazi. Ne vredi taj projekat kao sto ne vrede danas novcanice iz 93 godine.
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
Zna li neko zamenise li travu na stadionu,da li je prolazio ko skoro
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
Hi hi verovatno pa zato i neizbacuju nista,a oni iz one rupcage samo stancuju slike reportaze ,a ovi nasi kao bede
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
Ma bre politicka g...a kada udju u sport nista gore
 

Bojan Pfc

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
46
Reaction score
19
Локација
Beograd
Zna li se nesto oko renoviranja? Tj. rekonstrukcije. Travu smo poceli da menjamo pre vise od mesec dana, ima li nekih novosti i o tome od obilaska vazure i vucele radova? A zna li neko sta bi na kraju sa onim sto je na prolece trebalo da se krene u rekonstrukciju stadiona, krov, loze, toaleti, itd, itd? Cigani svoju rupu renoviraju punom parom, sad vidim da i radnicki ima projekat za postavljanje krova, vojvodina takodje uskoro krece u radove(naravno ako to nisu pusta obecanja kao do sad).
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Gde su grejaci koji su obecani?! Gde je krov?! Gde su te nove loze?!
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Pa neko je dobio, zato i pitam . Jasno je kao dan, da jedino mi necemo nikad renovirani stadion dok je neko glavni...
 
Top