Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Nije bitno kako bi izvlacili pare, kako neko moze da i dalje ne kapira?
Bitno je ko izvlaci pare i od koga, na sta te pare idu. Partizan kao SD mora da moze uvek da izvuce ako vec koristimo ovaj termin dovoljno novca svojom pojavom za funkcionisanje.
Da li je dovoljno danas samo "funkcionisati"?
Funkcionise Igokea, Sparsi, Cetinje.
Bitno je SVE. Bitno je da se Partizan vrati na puteve stare slave, ali je jos bitnije KAKO to uradi. Ja prvi ne bih voleo da igramo EL i da neko uopste pomisli da zahvali svevisnjem govnaru.
Bitno je da ne predstavljamo klub koji zastupa bilo opoziciju bilo vladajucu stranku, sportski, kosarkaski klub Partizan. Ostoja -
Bitno je da se isplate dugovanja bivsim asovima, i ne tako "velikim" asovima. Od Dula do ovog sto igra u ciganijakosu.
Prvo Dule, naravno. Opet, Ostoja -.
Bitno je da se stane u zastitu kluba, ma ko da je na drugoj strani, kada vrse pljacku u sred bela dana pred svima nama i otimaju nam ono za sta smo se borili. Ostoja MINUSCINA
Bitno je da PARTIZAN predstavlja brend, ime, da ta rec bude izlagana ponosno, isto tako i primljena od strane onoga sa kojim razgovaramo. Bitno je da Partizan i dalje znaci GROBARSTVO, pre svega taj jebeni KKP koji nam je toliko radosti doneo. A ne da se taj KKP koristi za kombinacije govnarovog sina. Ostoja ---------------------

U najkracim mogucim crtama, Ostoja MINUSI od mene.

Kada smo vec poceli, moram da dodam jos nesto.
Da, situaciju u klubu i oko kluba nije bila dobra ni kada je dosao, situacija sa navijacima je jos gora, svi mi zasluzujemo jedan MINUS braco i sestre. Nemojte da se ustrucavamo. Ja nisam Grobar, ako Grobari ne postoje. Znam da ce se nekoliko ljudi naci prozvanim, oni istinski, pravi navijaci koji idu na tribinu i vole partizan ne zanimaju ih frakcije, ali to je realnost.
Ne nalazmo se u zavidnoj situaciji, sveopsti je haos.

Imamo Andreu Trinkijerija, jedini plus ovog coveka oko koga se vodi ovolika polemika. Za to mu skidam kapu, i uvek cu biti objektivan, ono gore su minusevi, ovo dole su plusevi.
Ako nas vrati u Evroligu, kojim slucajem oba govnara mogu da se prepucavaju ko ce vise zasluga da ponese, ne zanima me. Dacu ocenu na kraju sezone u kojoj budemo igrali EL. Da li je to jedna sezona kako bi oprali svoje gace, i zamazali nam oci, ili cemo uspeti da stanemo konacno na noge. U sta sumnjam sve dok je psiho na vlasti. Ostoja je marioneta. Ostoja je marioneta sa karakteristikama picketine, i on je realnost naseg KKP u ovoj situaciji.

Krajnju ocenu za ovog coveka cu doneti na kraju njegovog mandata, nebitno je koliko ima pluseva i minuseva, sta je uradio sta nije, Ostoja je nebitan, bitni smo mi, bitan je Partizan. Bitno je da postoje ljudi koji se za njega bore, dok ne dodju lepsa vremena.
Nemojte ovde da se prepucavamo medjusobno, ako vec moramo u hali ne moramo i ovde. Ne vidim svetlo na kraju tunela, ali ako ga u nekom trenutku spazimo, siguran sam da bar imamo toliko srca i znanja da ga zgrabimo i useremo se u usta svima koji forsiraju ovaj fasisticki rezim prema najuspesnijem JSD sa ovih prostora.

boli me ona stvar bre za pluseve i minuseve u sustini samo sam se toliko iznervirao o kakvim glupim stvarima se ovde raspravlja i stavlja noz, ko je bre uopste taj Ostoja da mi ovde o njemu raspravljamo. Jebo ga ja, lik bio totalno marginalizovani clan upravnog odbora FK Partizan pre nego postane predsednik KK Partizan, najuspesnijeg kosarkaskog drustva, a svi znamo ko tamo radi i postavlja.

Dajte ziv vam ja ne dopustite da nas ovakve stvari razdore.

I samo Partizan....
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Rezultati, struka, podrska legendi kluba, kao i finansijsko stanje su za mene jedino merilo... bas me zabole da li je sns, ds, sps ili bilo ko... u srbiji zivimo, uvek nam je rukovodstvo bilo blisko vlasti na ovaj ili onaj nacin...
Tesko da mozemo reci kako smo bilo kada imali neki sjajan tretman od strane politicara, ali nikada niko, ponavljam nikada niko nije ovako otvoreno radio na razbijanju naseg kluba. Ako to treba da se ignorise, onda u redu.
Sto se tice EL i pozivnice, zaista nemam predstavu sta moze da bude. Sa laicke strane, od toga nema nista iz vise razloga:
1. Pozivnica EL se kupuje. Ona se ne daje. I uvek su sedmocifreni iznosi u pitanju. Mi te pare nemamo
2. EL tim pravis postepeno, kad imas neku bazu koju nadopunjujes i to se radi 2-3 godine. Mi trenutno nemamo osovinu tima, izgledalo mi je jedno vreme da bi mogla prica da se pravi oko trojke Zagorac-Lendejl-Si, ali kao sto vidimo od toga nema nista. Instant timovi za EL kostaju mnogo, od toga nema nista.
3. I najvaznije, zaboravljate namenjenu nam ulogu u ovom drustvu, a to je prva (ili eventualno druga pratilja). Nikako evroligas u bilo cemu. Vaterpolo jebeno nisu mogli da podnesu, sta da vam pricam dalje.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.526
Локација
Žrnov
Lijepo ga treci put pitam sta je uradio lose i da kaze koje bi on bolje resenje nasao.
,,,,.
Evo ja da ti kažem koji mu neoprostivi greh: to što je svesno pristao da budemo drugi.
Šta je mogao da uradi: u situaciji kada nije imao izbora, postojalo je posle finala u kome su nas pokrali stotinu i jedan način da kaže bilo šta, umesto što su se i on i svi u klubu pravili mrtvi.

Eto, to je neki higijenski minimum koji je morao da uradi.

Jedino dobro što je uradio je dovođenje Trinkijerija. Tu vidim neku njegovu želju da se ipak bori za Partizan.

U vraćanje dugova ne verujem, sve dok ne dođe neka sledeća uprava. Tada ćemo videti šta je vratio, a šta ostavio od novih dugova.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nije najveći problem ko nam je predsjednik i u kojoj je stranci, rijetko kad smo imali predsjednika, u bilo kom sportu SD-a Partizan, na koga smo se ponosili i koga smo podnosili, sve dok uticaj te stranke ne utiče na sportski sektor. Da se razumijemo, uvijek su vlast i ljudi na položaju forsirali i favorizovali cigane, kako god se oni u kom trenutku zvali. Problem SNS-a i Vučića je nastao onda kad je otjeran Vujošević, u tom trenutku, ispostaviće se, jedina svijetla tačka KK-a i jedna od rijetkih svijetlih tačaka u SD.

Nemojte padati na Vučićev spin, sve da dobijemo danas WC za EL, to neće biti zahvaljujući jebenom Vučiću, nego najviše zbog Duška Vujoševića i njegovog rada kojim je KK bio u vrhu evropske košarke godinama. Trpili smo nepravdu od tog Bartomeua, kada nismo dobijali A licencu iako smo itekako bili zaslužili. Nemam ništa protiv da nam se načinjena nepravda vrati kroz ovogodišnju WC iako sumnjam da ćemo je dobiti.
 

Grejvdiger87

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
35
Reaction score
213
Odakle bi izvlacili pare ako bi okrenuli ledja drzavi?

Čekaj, kako bi to Partizan okrenuo ledja državi? Ne misliš valjda da je partija=država? To je njihova mantra, ali ne moramo zaboga mi da je prihvatamo.

Pošto tražiš rješenja, evo jednog: Neka svi političari, redom koliko ih ima, odjebu iz uprava sportskih klubova. Neka počnu da rade ono što im je posao, da obezbjedjuju uslove da klubovi mogu nesmetano da funkcionišu u normalnim uslovima, da sponzori imaju svoju ekonomsku računicu da ulažu u sport, a navijači da imaju makar toliko novca da mogu bez problema da plate ulaznicu i kupe neki dres ili šal. A upravljanje klubom da preuzmu ljudi van politike, bivši igrači, normalni poslovni ljudi ukoliko ih ima...

Partizan su napravili onim što jeste ljudi koji sada imaju i znanje i stručnost i integritet da u normalnim uslovima mogu da vode klub I da budu veoma uspješni u tome. Pa naš bivši igrač i predsjednik je jedan od glavnih ljudi u NBA ligašu, Željko je i više od trenera. Postoje i mnogi drugi koji su manje ili više aktivni u košarci a koji bi se sigurno uključili kad ne bi morali da plivaju u mulju koji je trenutno košarka u državi i šire. Ne treba nam neko ko je malo sportski radnik, malo biznismen, a malo više partijski čovjek, jer je takav tip jedino zainteresovan da sprovodi partijsku agendu. A mislim da je jasno koja je to agenda.

E sad, ako je kontraargument da je ovo Srbija i da stvari ne funkcionišu tako, razumijem ja to, ali to ne znači da treba to i da prihvatim. Ako ništa drugo, makar ću pričati protiv toga.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ova partija jeste drzava, ne znam ni sta je tu cudno.
Ovaj novi tito pravi novu kpj i po sistemu funkcionisanja i po nivou ispiranja mozga.
S tom razlikom da ima bolest da sve kontrolise i da je ostrasceni navijac.
A to da politika izadje iz sporta je realno kolko i da Kavaji potpise za KKP pa mozemo i o tome da pisemo.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
545
Reaction score
984
A kad neko iz politike,tj. sns smrdljivog, mora da vodi klub, onda ovaj Ostoja mozda i nije bas najgore resenje
Tu je Trinkijerei...Ja mislim da on ne pristaje na drugo mesto bez borbe... I on je video gde je dosao... Kakva saopstenja... samo da ispod vesti o tomwe procitas komentar "kmeee grobari" sa milion lajkova
Imamo vezane ruke, to se promeniti nece
Imamo Arenu sledece godine... Aj da je punimo pa da vidimo
Trinki nije ikebana ni malo,a tu je
Evroliga vildcard.. sto da ne
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Prica oko pozivnice je gotova, samo ce sutra da potvrde da je Zenit sretni dobitnik. Ko zna sto je to dobro...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
A jebaće im mater, ako bude imao tim za to.
Tim koji će da ih ugazi, a biće jako teško sa mutantom koji se pojačava.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.835
Ostoja, hocemo Durenta, sad dok je upola cene :D A i navikli smo da budemo rehabilitaciona klinika prethodnih sezona. Ugovor na 3 sezone. Prvu ne igra, drugu ga prodamo u Kubanj pred KLS.

Sto se Limara tice, koprca se koliko mu sef stranke dozvoli. Ima i dobrih stvari, ali i losih. Dosta i zamazivanja ociju, naravno.

U svakom slucaju, poredjenje sa svemogucim Vucelom je smesno.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
564
Reaction score
2.145
Pljuje se Ostoja po forumu, a nesto ne vidim da se bilo ko od legendi ponudio da preuzme KK. Naravno da nikome ne treba rupa bez dna u koju se samo bacaju pare, nema poslovanju u plusu ni za 20 godina. Imali smo skoro vrhunsko zamazivanje ociju sa Pekovicem, koji je odigrao ulogu spasioca samo da bi dobio prolaze za privatan biznis. Dao otkaz najtrofejnijem treneru i sipao nesto love u klub, koga boli kurac za njegov tatoo...
Ostoja je nametnuti upravnik u okupaciji i to nam je sto nam je.Tog Ostoju hvale i medju nekoliko najomiljenijih igraca( SP i BB), jel to znaci da su i oni botovi. Svaku sezonu treba da zapocnemo sa zeljom da cemo ove naterati da kradu kao sto su ovu PO seriju krali. U tome mozemo videti nasu pobedu. Nase sanse za trofej su minimalne, jedino ako Italijan napravi magiju ili priroda odradi svoje, pa konacno da svane celom SD.
Daleko da zelim da vidim Ostoju na celu KKP narednih XY god., ali kazite mi vi ime koje bi u ovom momentu snaga bilo spaonosno po nas KK? Nema ga, jedino nam ostaje da cutimo i da se nadamo da ce doci do nekih promena.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.526
Локација
Žrnov
P......
Daleko da zelim da vidim Ostoju na celu KKP narednih XY god., ali kazite mi vi ime koje bi u ovom momentu snaga bilo spaonosno po nas KK? .....
Citirala sam tebe, zašto što tvoj post bio poslednji sa ovom rečenicom, ništa lično.
Moram samo da kažem da je ova rečenica ista kao ona "A ko umesto Vučića" Zašto?
Zato što 90% (da ne preteram pa kažem 99%) ljudi sa ovog foruma nikada nije čulo za Ostoju pre nego što je postavljen u KKP. Otkud znate da ne postoji neko drugi ko bi radio možda i bolji posao od njega, a isto tako nismo čuli za njega?

Legende neće u klub? Šta to govori? Možda to da još uvek imamo legendi koje imaju obraza i neće tu da figuriraju i daju legitimitet pravljenju ikebane od kluba.

Da li Ostoja radi dobar posao? Osim dovođenja Trinkijerija, ne znam šta bih još pozitivno navela. Najnegativnije je svesno i namerno izvođenje tima na streljanje u svakoj iole bitnoj utakmici/seriji. Svesno, namerno i ćutke.

Finansijska stabilizacija? Nisam nešto sigurna, ali najviše bih volela da grešim pa kad ode jednog dana i dođe neka druga uprava i objavi revizorski izveštaj, to zaista bude tako. I Peković dok je bio, pričao je o vraćanju dugova, pa to nije bilo baš tako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top