Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Dovesti Dangubića ako može.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Kad smo mogli da dovedemo Stojkovića u fudbalu (ne zanima me što je najbolji golman u tom trenutku bio), treba dovesti Dangubića koji je naš zapravo. Posle Zagorca i Lučića, on je najbolje dostupno domaće krilo. Može se tu ubaciti i Aleksa Radanov, ali teško će njega pustiti.

A Stojkovića veliča 95% foruma.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kako moze neko da bude nas kad je otisao kod njih? Ja izbegavam kroz njihovu ulicu da prodjem kad sam u Beogradu.

o Stojkovicu je nas nekoliko vec davalo komentar i kakva nas jeza hvata na Stojke Grobare.

bilo je slatko sto smo im gurnuli u usta tada, al’ manimo se preterivanja.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jebote koliki moras biti kreten da bacis jebenu STAKLENU FLASU na teren, ozbiljno je neko mogao biti povredjen
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
za ovakve stvari treba kazniti firmu koju je klub angažovao kao obezbeđenje, jer mene na ulazu prepipaju svaki put, da pomislim da su one žene nastrane, a ovamo se unose staklene flaše.
pa lepo za svaku takvu kaznu ispostaviš im fakturu.
a naravno da ovakvim majmunima treba zabraniti pristup bilo gde da igra Partizan u krugu od 200 m minimum.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
S obzirom na to da se ne objavljuje odnos, zli jezici bi rekli da mi dobijamo 12000 evra, a oni 600000 u poteri za top 8 i plej-ofom ABA, sto je interes srpske kosarke i sporta generalno :D
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
U komentarima vesti napisano je:

Ispred mojih ociju pukla je staklena flasa(da budem prezizan Unuce ) .Ta flasa je bacena iz samog coska tribina tako da je letele sigurno preko 50 m i prosla neposredno pored zene koja je sudila taj mec.
Dugo me nesto tako nije sokiralo,kakav mentalni sklop treba da budes da nezadovoljan sudijskom odlukom pacas flasu na teren koja moze bez problema usmrtiti bilo koga na terenu ili gledaoce do terena.Zaista strasno
(123, 30. januar 2020 19:07)
# Link komentara

Stvarno ne razumem koliko nerazuman treba da bude neko da ovo uradi!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Vlada za košarkaške klubove Zvezdu i Partizan daje 72 miliona dinara http://rs.n1info.com/Biznis/a565062...Zvezdu-i-Partizan-daje-72-miliona-dinara.html

Dok vi dangubite sa Dangubicem, ovo prolazi ispod radara

Da li je ovo prvi put da pare idu preko ministarstva i na ovakav način , da se vrši transfer novčanih sredstva preko budžeta ministarstvu ?
Mislim do sada je to mahom išlo kroz ove sponzorske ugovore mts,telekom itd. i sl. koje godinama imaju običaj da finansiraju sport.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Nije prvi put,,uglavnom kad Covicu nestane love,pa onda daju nesto i nama,ali naravno manje, da se ne bunimo.Nekad stigne od gradske a nekad iz republicke vlade.Ovo je meni znak da su cigani prepumpali budzet,pa se sad nadomiruje jer stranac ne trpi da mu kasni plata.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top