Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Prvi put da se slozim sa Ostojom...sta ce to biti. Nema potrebe praviti od ove utakmice nista vise od sportskog dogadjaja, momcima ne treba praviti dodatni pritisak
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mozzart Sport javlja da sutra Buducnost igra bez Bamforta, povreda zadnje loze...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Nisam često gledao Đetiće ove sezone.
Ono malo što sam video i primetio da su ove sezone bolje birali i slagali tim, pametnije nego lane.
Kako je sezona išla u svom toku,a Budućnost došla do prvog mesta tako se i Bokan otvorio i doveo Kilpatrika i sad Tilija.
Napadački su sasvim potentna ekipa.
Nikola Ivanović je uz Kobsa lider.
Krilna pozicija sasvim ok popunjena sa Lukom Božićem i starosedeocem Šehovićem.
Danilo Nikolić četvorka koja širi odbrane šutem za tri i na peticu sjajni skakač Hasan Martin i onaj Letonac Mejers.

Mi ispražnjeni,oni odmorni i motivisani.
Ako sudije budu navlačile ko što umeju biće gusto.
 
Последња измена:

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Ako neko ima visak za sever nivo 200 nek se javi.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
A koji je kapacitet Arene za sutra?
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.686
Reaction score
22.982
Локација
Академија
Капацитет Арене је иначе, према сајту ККП, 19.394 гледалаца. Вероватно ће за сутрашњу утакмицу за коју хиљаду бити смањен из безбедносних разлога. Циља се обарање рекорда из финала АБА у Загребу 2010. где је било 16.200 гледалаца.

http://instagr.am/p/B8UDmXiJx96/
Теги изгледа сликао из кола. :D
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Sutra ce biti bas tesko imali smo jako skracenu rotaciju u spoljnoj liniji a ovom povredom Gordica to je dodatno skracena ocekujem jedno 30 minuta za Voldena sutra(ako ne udje u problem s faulovima)spoljna linija bas mora da se cuva licnih gresaka tu vidim najveci problem.Njima ne igra Bamfort koji im nije neki kljucni igrac...Mislim da je kljuc zatvoriti Kobsa i njegov prodor i ofanzivni skok Martina.Ako to uradimo na pola smo pobede.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Istina da fale Redzi i Gorda ali nije baš da igramo sa ciganima koji imaju 15+ igrača.. Cobbs kad god je gusto mora da im igra 30+ minuta a i Kilpatrik im je sve češće na 25+ minuta.. Podijeliti 80min na 1/2 na Pejdža, Jaramaza i Voldena i ćao..
Ključ je da se ne ulazi opušteno, nego čvrsto od početka, pogotovo na Cobbsa..
Mislim da imamo prednost na 4/5 i da treba spuštati na Novicu/Tomasa što više.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.672
Ako sutra ne bude mjesta za Pejnersa, onda ga treba naprijeko zavrsiti s njim. Valjda nije okacio patike na klin i moze sutra bar 10 minuta odigrati.

Trinkijeri kaze on trenira, samo je Trifunovic bolji. Sto je ocito :)
Svakako bi dobro dosao da igra protiv Krke, Mege, Cibone kada pocnu bitne utakmice u Eurokupu.

Utakmica sutra je poslednja krivina pred ciljnu ravninu. Pobjeda veca od 5 poena omogucava isti komfor kao sto imamo u Eurokupu.

Jos malo o sudjenju :). Mi vise nemamo dominante igrace, opasnog trenera (imamo pravog smekera), a uprava nam je fikus varijanta.
Jedini kapital u pritisku na sudije je onaj koji donosimo je sa tribina, a na to ne mogu biti imuni koliko god su prodani. Pogotovo sto smo mi grobari kosarkaski pismeni (podrska timu i kosarkaska pravila) i ipak imamo znatno manji broj umobolnika sa cokanjcicem.

Ipak su mi ovi mnogo gori od cedevite. COL su placenici po ugovoru, a ovi su nekako umislili da su nesto mnogo bitni. Treba ih zgaziti sutra.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

Evo ga Žanis na današnjem treningu.
Mada to ništa ne mora da znači.
Sumnjam da će igrati više uopšte kad ga je Trifunović istisnuo iz postave.

Od tog Žanisa sam od svih pojačanja najviše očekivao.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.686
Reaction score
22.982
Локација
Академија
Редован је он на свим тренинзима али га нема у саставу. Такође сам приметио да је Теги са свим странцима урадио по један краћи инервју (мислим да је ту рубрику назвао "изблиза") осим са њим. Мислим да је он отписан али да нису могли да се договоре око раскида уговора. То је само претпоставка, волео бих да грешим. Значило би нам да га Тринки активира, нарочито сада пошто су повређена два играча на тој позицији.
 
Последња измена:

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Hajde da se zaboravi svadbarska atmosfera. Ne igramo protiv Zadra vec ekipe u koju je mnogo ulozeno i koja se pripremala 7 dana samo za ovo. Eventualni poraz nam znaci u najboljem slucaju drugo mesto.

Moramo svi da damo sutra sve od sebe, da grmimo, da nosimo igrace. Jedino zajedno kao protiv COL mozemo da izvucemo ovo. Svi, cela hala kao jedan.
Napred Partizan!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Žanis.. bude li u sastavu i dobije li minute (ne verujem), treba da bude pozdravljen i podržan kao i svi momci koji nas usrećuju igranjem iz meča u meč do sada, jer je deo tima konstantno i non stop, iako je nedvosmisleno označen kao višak... on slavi sa ekipom, on je deo ekipe, čini mi se da ne otaljava mesece kao što bi otaljavao škartirani stranac pod ugovorom.

Sutra je i +1 dovoljno.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.686
Reaction score
22.982
Локација
Академија
Што се тиче посете и навијања, данашња утакмица је нека врста генералне пробе онога што нас чека у наставку ЕК. Пошто смо обезбедили ту дуго прижељкивану предност домаћег терена, ваљало би да је искористимо на најбољи начин. Дакле, данас фракције да се колико-толико уразуме, да ставе своје ситне интересе на страну, без политичких парола, читуља и србовања, само Партизан, подршка и звиждуци током напада противника, притисци на судије али све у границама нормале. Не треба нам Боканово саопштење у Човићевом стилу кад их добијемо.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ja sam se tek juče oporavio od pobede nad Virtusom. U sredu sam se razbio, a i u petak. Trebala nam je ta pobeda zbog svega što smo preživeli prošlih 6 godina.

A što se tiče svadbarske atmosfere pred današnju tekmu i treba da bude takva! Razbićemo ih kao dete zvečku! :ziveli
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
El grande koje frakcije? Imaš samo ovu nametnutu principijalnu (ogadiše mi reč princip) južnu tribinu. Nadam se samo da ćemo biti pametni i da nećemo napraviti neku glupost kojom bi uništili momentum naše ekipe. Ja prvi bih skandirao milogorskim izrodima ali to oni jedva čekaju i ubeđen sam da će povući ekipu ako se bude skandiralo. Kad prođe utakmica onda udrite po skandiranju izrodu milu.

Što se tiče utakmice iako smo značajno oslabljeni na bekovskim pozicijama, verujem da ovu utakmicu završavamo sa 6 plus razlike. Da im debelo vratimo za onu sramotnu krađu dole! Ništa lepše neće biti nego gledati dva državna projekta ciganpanteriju i milovce kako se kolju za prolazak u finale.

Očekujem od Pejdža da da nešto veći doprinos, uz Jaramaza i Voldena. Što se tiče visokih bio bi red da Tomas priredi jednu 15 plus partiju i da se probudi iz zimskog sna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top