Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Definitivno je falio Gorda ali su i ovi pogadjali sve..
Odlična nedjelja iza nas i potvrda prvog mjesta u Ec i 99% prvog u Aba, BRAVO PARTIZANE!!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.175
Reaction score
9.898
Локација
underground
Videlo se da ce biti tesko.Isrpljenost je bila ogromna,kasnili smo u preuzimanju i razigrali smo ih.Oni rastereceni ,7 dana pripreme..Djavola bi nam utrpali ovoliko,da nismo zbog umora non stop kasnili za delic sekunde.Sudjenje iznenadjujuce dobro,iskreno se nisam nadao.Steta sto nije vise od 5,mislim da se sad gleda ukupna kos razlika,ako budemo izjednaceni.Srecom prosli smo ovu ubitacnu seriju utakmica dobro,i obezbedili temelj za april,bravo jos jednom momcima za zadnje atome da se ovo prelomi.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Према званичним подацима АБА лиге, Партизан је учесник све четири нагледаније утакмице од када постоји ово такмичење.
  1. Partizan NIS – Budućnost VOLI (9.2.2020. – attendance 16,531)
  2. Cibona – Partizan (25.4.2010. – attendance 16,200)
  3. Partizan NIS - Cedevita (25.4.2014. – attendance 14,210)
  4. Partizan – Cibona (18.4.2009. – attendance 13,328)
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Pa ovi frizider da su bacili prosao bi kroz obruc. Onaj Suad svaki put protiv nas sutira kao nadrogiran.
Ali i pored njihovog suta i one govnarcine koje su znali da navlace za njih (onaj faul u napadu Mozliju na kraju kada su zatim dali trojku i ona licna Tomasu kada se bacio i ukrao loptu u kraju druge cetvrtine mislim ) nasi momci su ih resili :respect

Steta sto nismo uspeli da dobijemo sa vise od 5 razlike ali ne bunim se previse i ovako nije lose
Teraj dalje
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zaboravio sam napisati još nekoliko stvari...

Jare jeste poenterski prelomio i odigrao je odličnu partiju. Mnogo mi je drago zbog njega ali Mozli je uneo živost, borbu, raznovrsnost i u napadu i u odbrani u trenucima kad smo gubili. Skače, krade, asistira, kuca. Koliko mi je krivo što fali RR da ga nahrani loptama, večeras je nekoliko puta bio sam u reketu, lagano bi to završio.
Jare, Pejdžara poenterski doprineli, Mozli odbrambeno :respect

Atmosfera do 4. četvrtine krajnje žalosna.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Pre svega cestitam momcima na fenomenalne 3 utakmice, ogromnu potrosnju energije su zahtevale, a oni su opet dali 200% sebe :respect Ovo veceras nismo mogli da izgubimo pred ovoliko ljudi, svaka cast svima koji su bili. O pojedincima necu, jer ovo je pravi tim. Timcina! Gledati ih kako se bore za svaku loptu ti prosto natera suze na oci...Jedino mi zao sto nismo dobili vecom razlikom, evidentno je da su sudijska govna namerno odmah svirala Mozliju nepostojeci faul na kraju...I naravno, ovi dadose trojku...Al ko ih jebe, pobedjujemo sve do kraja i uzimamo sve trofeje!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.510
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Jako bitna pobjeda, u ovako teškom nizu. Šteta što nije više od 5 poena, ali ništa ne zamjeram, da je bilo čak i jedan razlike, kada se zna kakve smo sve utakmice u nizu igrali.
Hvala vam za krv, za znoj i za ponos grba koji nosite, naročito u duelima sa državnim kurvama.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Kako sve sere protiv nas to nije realno... jbg pali ih najveci klub na Balkanu. Pefi smrad daje 3 trojke, Suad Sehovic 7:banghead::banghead: Danilo Nikolic 5...
Bitna pobeda, pohvale za energiju celog tima. Birca i Jankela i dalje ni do kolena Novici. Ni znanjem ni inteligencijom.
Bravo jos jednom:pfc:
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Ово је била 17. утакмица кући ове сезоне, рачунајући оба такмичења. Имамо само онај глупи и неважни пораз против Венеције у првој фази ЕК. Све остало победе. Гази, Партизане! :šal
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.042
Svaka cast, ove utakmice sam se najvise probojavao. Nekoliko razloga: treca teska tekma u sedam dana, povrede Redinga i Gorde, Tomas totalno van forme, svecarska atmosfera, vaznost utakmice, umor...
Ipak, momci i Trinkijeri su odradili sjajan posao.
Steta sto nije 6 razlike, jer bi imali bar jedan poraz fore. Ovako, sve tri preostale utakmice moramo dobiti. Krka u gostima...
Toliko su nas puta tamo iznenadili, ove sezone i drzavne projekte, da moramo stvarno maksimalno shvatiti utakmicu. Mega kod kuce, valjda nece biti problema. Cibona u Zagrebu... Isuvise su oni veliki klub, da bi ih potcenili. Ali, korak po korak.
Jos jednom cestitke svima koji su veceras bili u hali.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
751
Reaction score
2.697
Локација
Banja Luka
Mi trenutno imamo kos razliku +187 a oni +193 ali sta nas briga,uzimamo sve do kraja:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top