Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Interesantno zapažanje...
Na svim portalima i internet forumima krcato ciganima, njihovim dubokoumnim zapisima i objektivni ocenama. Odnos 5:1 prema Partizanovcima.
Ali zato u Hali Čair?!?!......
"zašto ćutite!! Zašto ćutite!!!"
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Znam da je već pisano, ali ukoliko neko ima snimak, neka okači. Za sad ništa na Jutjubu. Stigoh samo produžetke da odgledam, da vidim dominaciju Jareta Rouza (sa boljim šutom od prezimenjaka), voleo bih sada celu utakmicu da pogledam potpuno mirno i staloženo. :icon-biggrin:
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
454
Reaction score
1.215
Evo došlo vreme da i ja saznam da smo osvojili kup, i to ovde na forumu, jer sam na +6 za njih pogasio sve u stanu, utišao telefon (još čujem vibrira sve vreme, mislim neko od cigana podjebava, a ono zvala moja braća grobarska iz hale), naterao i ženu na spavanje.

Tako da vam zavidim svima i pridružujem se molbi da se postavi cela utakmica ako može da vidim šta sam propustio.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.917
Reaction score
25.630
Локација
ante portas
Kad smo ušli u produžetak rekao sam sebi ma ovo Jare prelama, nema ko drugi.
Tako i bi, sa onom dvojkom i trojkom odosmo na sigurnih +5 i to je to.
Falio je sinoć Gordić kao najiskusniji, falio je mnogo i odavno povređeni Redži videlo se u napadu da nam fali mirnoće.
Sve to, sve te nedostatke premostila je čelična volja ove ekipe , ovih momaka.
Treba to umeti, jer što se kaže boj ne bije svetlo oružje već srce junaka, a mi smo ovo srcem želeli , hteli.
Neverovatno iz čega se ova ekipa vratila i to protiv četvorostruko-petostruko skuplje ekipe,evroligaške ekipe.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70


Prelepo. Koja hemija u ekipi, ali Mozli koji se sa istim respektom pozdravlja u svlacionici i sa Novicom i sa klincima koje vidi 5-i put u zivotu, na takvim stvarim se vidi ko je koliki covek. Mi mozemo samo jos vise da rastemo, nismo ni blizu svojih najboljih igara, ali to za koji dan, sada slavimo.


da vas uvek neko grli kao Pejners Tomasa :)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.727
Evo došlo vreme da i ja saznam da smo osvojili kup, i to ovde na forumu, jer sam na +6 za njih pogasio sve u stanu, utišao telefon (još čujem vibrira sve vreme, mislim neko od cigana podjebava, a ono zvala moja braća grobarska iz hale), naterao i ženu na spavanje.

Tako da vam zavidim svima i pridružujem se molbi da se postavi cela utakmica ako može da vidim šta sam propustio.

Juče se nerviram celu utakmicu jer vodimo, a ne možemo da se odlepimo. 6, 7 nekako, pa ih opet vraćamo iz mrtvih.

Kada su na 6 minuta do kraja prvi put poveli i otišli na +4, jedino što mi je prošlo kroz glavu bilo je:

Nema šanse, ne danas.

U tom trenutku sam bio mirniji i sigurniji da dobijamo nego tokom 34 minuta pre toga. Ne umem da objasnim.

Onda dolazimo do poslednjeg minuta, gorim. Davidovac vraća trojku za +6, pola minuta do kraja, gasim besno TV. Najiskrenije, nisam daljinski ni spustio, samo sam pomislio na bukvalno identičnu scenu - ustajem ujutru i saznajem da smo dobili. Nije bilo šanse da ne odgledam do kraja.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
228
Reaction score
1.307
Локација
Western filmova
Ali scena iz svlačionice.... gruva pesma: PARTIZAAAAAN I SAMO PARTIZAAAAN...... I Novica zove sve da okupe, pozdrave, kad iz ćoška javlja se Tomas: ćekaj, ćekaj.... :buhaha:šalSvi ga saćekali, pa opet krenuli.... PARTIZAAAAAAN I SAMO PARTIZAN...
:respect Veliko hvala za sve naše momke, trenera, stručni štab. Za sve Grobare.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Prelijepo jutro zaista.

Tri teske utakmice za cetiri dana. Sinoc vodis gotovo cijelu utakmicu i stignu te gadovi i preokrenu na -6 poena na 20ak.
Tu bi i bio kraj da je "realnost nesto na sta se obazires" kako rece Dule Partizan :)
Trinikijeri u istom maniru "igraci nisu prihvatili poraz". To je ono na sta sam ponosan vise nego na sam rezultat.

Kup danas ne donosi prohodnost u evro takmicenje, ali nije ok reci da nije bitan. Pa mutante smo zbrisali, novi trofej osvojili, litre znoja prolili..

A njihovo fmp-ovsko, podlo, odvrano, ne mogu reci cigansko(cigani ne lazu koliko ni kada prose za koru hljeba) prolazi! Prije 4 godine su nas cak otrovali da bi uzeli trofej.. PP aparate i 3-na-5 da ne spominjem.

Danas, prokletnicima su ostale samo pare. Nemaju vise ni igracki kvalitet, samo placenici koji zele da odrade dobre ugovore. Sjenku trenera koji mozda nekada nesto vrijedio (s obzirom kakve velicine postoje na ovim prostorima). Srce i muda nikada nisu imali a sada se dize i magla pa cak imaju i svoje 'navijace' koji su primjetili zvezdinu naljepnicu preko nekadasnjeg Refleksa.
Al' ko ih sljivi, mi radimo ono sto najbolje znamo.. igramo basket :)
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Praštajte, ljudi, da ne radim, ne bih ni oka sklopila koliko mi se nije spavalo i umesto da radim...Screenshot_2020-02-17-10-08-56-380_com.facebook.katana.jpg
A što se tiče slavlja iz svlačionice, gledam onu bradatu džukelu kako cmizdri a on se od naših momaka ne čuje... Doduše, i ima glas ko cupi...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Да се надовежем на колегу који каже да куп нема значај. Има и те како. Ово синоћ, -6 на 30 секунди до краја и наш повратак пошто су нас већ отписали и почели да славе има велики значај за наставак сезоне. Сваки следећи сусрет и у АБА и у КЛС њима ће у подсвести бити ово финале и страх да се оно не понови. Неће знати кога да чувају, да ли Јарамаза, Пејџа, Волдена, Загорца, има да се погубе тотално. Надам се да је ово само увертира за оно што следи. Слављеничко расположење нека буде још само данас а од сутра тренинзи и припрема за одлучујуће мечеве који следе.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top