Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Uzivanje je ponovo pogledati utakmicu bez nervoze i stresa, mirno uz pice i osmeh.

Ovako hladne glave gledam i razmisljam kakvo srce imaju nasi igraci, kakvu hrabrost i Ognjen i Pejdz u zavrsnici, pa ko ne bi bio ponosan na njih kako su momci odigrali, strpljivo mirno kao da su prevalili toliko toga preko glave i kao da je to za njih rutina.

Vec sada prizeljkujem da ostanu obojica sledece sezone, da postanu ono sto su bili majstori ove igre Sale Djordjevic i Predrag Danilovic najbolji bekovski par evrope pa ko zna, da se mozda jos jednom najezimo na neku novu recenicu "Jos samo 8 sekundi dva poena prednosti za spance. Djordjevic".

Bravo momci!!
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kad smo već kod toga kakav status ima Jare trenutno?
Na koliko imamo ugovor?
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Iskreno ne znam. Da li se jos uvek vodi kao da je na pozajmici ili smo otkupili ugovor nisam uspeo da nadjem. Samo da ima ugovor sa spancima do 2020 i da je tamo prekobrojan. Da smo ga otkupili verujem da bi bilo u medijima to objavljeno.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Malo pre sam se probudio, naspavao se posle posla kao čovek pošto se spavanje sinoć od 3 sata ne računa. Nisam zaspao do posle 3, uživao sam čitajući kometare. Bukvalno me ova pobeda pukla neverovatno moćno! Kakve kurac droge i ribe, Partizan je ono što diže!!!

Imali smo i bitnijih i dražih pobeda ali ovo... pa sjajno!!! Ne skidam osmeh sa lica. A znao sam da dobijamo, znate kad? Kad je Grbović obukao jaknu jer je mislio da je gotovo! To sam mnogima napisao sinoć odmah! E pa nije Grbo gotovo! Nije gotovo dok crno-bele majstorčine to ne kažu!

:šal
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
@ President

Bicu iskren, i ja sam pbukao jaknu pred kraj. Ne da sam odustao od vjere, ali nisam smatrao realnim da cemo stici. Jos jedan momak je isto obukao jaknu, a bili smo 2 od 3 najstarija lika u kafani. Ostalo sve mladji par godina.

Hvala momcima sto su me demantovali.

edit: ne znam kakva je ovo boja, font..
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.856
Reaction score
10.826
Овакве утакмице и освајање трофеја су оно што нам је преко потребно за квалитетно финиширање историјске сезоне. 2 узели, још 3 трофеја преостало.

Циганске сузе су лековите! Ово њихово плакање, победу чини још слађом.

Јарамаз са којом енергијом игра ове сезоне, тројке које даје, оно синоћно прављење мајмуна од Штимца и брисање паркета Џенкинсом... Не знам, када га видим како игра, дечко ме подсећа на неку чудну комбинацију Лучића и Богдановића.

Чекајући приопћење из предграђа...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija
Овакве утакмице и освајање трофеја су оно што нам је преко потребно за квалитетно финиширање историјске сезоне. 2 узели, још 3 трофеја преостало.

Циганске сузе су лековите! Ово њихово плакање, победу чини још слађом.

Јарамаз са којом енергијом игра ове сезоне, тројке које даје, оно синоћно прављење мајмуна од Штимца и брисање паркета Џенкинсом... Не знам, када га видим како игра, дечко ме подсећа на неку чудну комбинацију Лучића и Богдановића.

Чекајући приопћење из предграђа...
Sto bi reko @kvisko

 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
posle odgledanog snimka i seciranja nekih situacija moram da prenesem reči mog đuvegije :)
jedina situacija kada su mutantni "oštećeni" je na kraju produžetka, kad je sviran faul štimca nad mozlijem. Realno, nije bio faul. Ali... ALI!

Situacija je na 15 sec do kraja, kada Jaramaz ima loptu u posedu, svira se nepostojeći faul Štimca nad Mozlijem. Šta to znači? Rezultat je 85:84 za nas, zna se da Mozli loše izvodi bacanja (promašio je oba), i čak i da pogodi oba (što je nerealno, ali vredno rizika), mutanti imaju 14 sec za poslednji napad.

Dakle, UZALUD TRUD, DŽABA VAM SVE!!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
E znaš da sam u trenutku dok sam pisala pomislila na to, ali rekoh hajde neću još jednu zagradu za permanently damaged, to se podrazumeva :buhaha
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Kad smo kod sudija, moramo pohvaliti par odluka Urosa Nikolica u prvom poluvremenu, da ne ostane nezabelezeno.
Ucenjeni Belosevic to ne bi svirao jos 10 puta da se desi, nego bi jos zahtevao i ponovno gledanje kao prosle godine (kao sto je jednom i uradio juce posle takve odluke u nasu korist, ali nije mogao da menja ociglednu stvar).
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.742
Reaction score
6.242
I ja sam prezadovoljan sudjenjem samo da ga ne ureknem. Nikolic najbolji, belosevic smrad zna da sudi dobro kad hoce. Sinoc nije bio toliko motivisan da nas krade. Onaj treci smrad je dunuo par puta za njih. Plus su pustili opstu tucu na kraju.
Ali obrni okreni odmah potpisujem da nam sve do kraja ovako sude. :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top