Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Nije poenta u tome dal smo mi nesto prikazali u prethodne 3 utamice.
Poenta je da se oni plase nas u medjusobnim duelima,gde obicno istina izadje na videlo.
Ne mogu da nam sutnu na gol,kod cigana nikakva euforija ne vlada pred derbi niti ima nekog lozenja .
Jednostavno u poslednjih 5 6 derbija Partizan je mnogo agresivniji a oni ne mogu da nadju nacin za tu agresivnost.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nismo ih tamo dobili jos od Marka Nikolica i Leonarda. 3 godine, u kom periodu smo bili uzasni, i sa konstantnim minusom na tabeli. Tako da ne vidim razlog za neku euforiju, narocito sto nasem strucnom stabu, timu, i golmanu, 2 gola razlike ne predstavljaju neku garanciju da cemo utakmicu dobiti (citaj Hag), a ni Junajtedu nismo uspjeli makar 1 gol da zabijemo, koji je nikad gori i primao ga je od Astane i nekih nizeligasa.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Protiv TSC (solidne ekipe) se može reći da smo imali loš dan. Proleter je odrađen rutinski.
Od jutros imamo samo jedan cilj.
SVI MI zajedno treba da se fokusiramo samo na to kako žgadiji da upropastimo nedelju.

Kao i uvek biću ludo optimističan, ovaj tim je pokazao da može svakog da pregazi. Red je da se sve kockice sklope u nedelju i da brojimo redom 1, 2, 3, 4, 5, 6...

Nedelja je svanula!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
U nedelju pobedom treba da potvrdimo jucerasnju pobedu i njihov neverovatan kiks u Indjiji i namaliti bodovnu razliku na jednocifren broj. Nema opravdanja mora se dati maximum i Sadik da igra skoncentriranuje i konacno da da gol u novoj sezoni.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nismo ih tamo dobili jos od Marka Nikolica i Leonarda. 3 godine, u kom periodu smo bili uzasni, i sa konstantnim minusom na tabeli. Tako da ne vidim razlog za neku euforiju, narocito sto nasem strucnom stabu, timu, i golmanu, 2 gola razlike ne predstavljaju neku garanciju da cemo utakmicu dobiti (citaj Hag), a ni Junajtedu nismo uspjeli makar 1 gol da zabijemo, koji je nikad gori i primao ga je od Astane i nekih nizeligasa.

Malo je bezveze ovo napisati pošto smo protiv Engleza pokradeni u Beogradu a sjajan fudbal smo prikazali. Tim Mančestera koji je istrčao protiv nas u obe utakmice je totalno drugačiji od onogo što je Ole izvodio ostalima iz grupe na fajt. Biću Ješić i napisaću da ne priznajem poraz u Beogradu od njih. :)
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
*ebacemo ih. Jedino to je sigurno. Lopate su spremne.

Sad ozbiljno: I ja se pridruzujem vecini i mislim da vise oni imaju razloga nas da se plase nego mi njih. I ako nisam gledao ove pridoslice, odnosno ovaj njihov "narastaj" - vidim da ih mediji i navijaci hvale - uveren sam da u ovom trenutku imamo bolji tim od njih. Tamo gde se derbi zadnjih godina dobija, a to je sredina, ne vidim nijednu njihovu kombinaciju koja moze nasu sredinu da neutralise. Muda, iskustvo, igracki kvaliteti... Ako neko ima neki kontra argument sto se ovog tice, neka me razuveri.

Kad smo kod sredine: jel zna neko, zasto ovima ne igra Sanogo?

Dozu opreza koji gajim je jedino i iskljucivo zbog nase trenutne igre (mada mislim da je derbi mozda pravi trenutak da se trgnu svi kolektivno) i mozda negde zbog ovog njihovog na klupi. Mislim da od lalatovica nisu imali ultraseljackog-gancija koji zna da prenese energiju na igrace kakav je potreban za jedan derbi. Duh Drince da udje u nekog pa pozdravimo novog lalata kako dolikuje, da se tradicija neguje. :picka-ciganska:

Godine su me naucile da pred derbi ne ocekujem nista, pa ce tako i ovaj put biti.

NAPRED PARTIZANE!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Mislim da izgubiti ne možemo.
Odmarali smo igrače i tu se vidi koliko želimo dobar rezultat.
Samo da suđenje bude ok.
Možete da mirišete koliko god hoćete i da merite piše ko je grobar, tu ne mogu da vam pomognem. Ali zato mogu da još jednom kažem da je Savo neznalica, poltrončina, ljiga bez obraza i demagog koji je saučesnik ovih bandita u ubijanju FKP. To što je vama normalno da neko ima obraz đon i da vam prodaje priče o lošem terenu, to je vaš problem. I to ozbiljan. Mogli ste da naduvavate Štitarsku jajaru, Kizu, Ivana... ali ovu slinu ne. Samo noga u dupe. Prvo upravi, pa onda ovim podanicima izdajničkim. A vi ste isti kao i oni.
Savo, odlazi!!! Uprava napolje!!!
Imaš 5 postova od 09. septembra i svi su hejterski.
Nemoguće da nisi bio srećan posle derbija i Astane?
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Protiv TSC (solidne ekipe) se može reći da smo imali loš dan. Proleter je odrađen rutinski.
Od jutros imamo samo jedan cilj.
SVI MI zajedno treba da se fokusiramo samo na to kako žgadiji da upropastimo nedelju.

Kao i uvek biću ludo optimističan, ovaj tim je pokazao da može svakog da pregazi. Red je da se sve kockice sklope u nedelju i da brojimo redom 1, 2, 3, 4, 5, 6...

Nedelja je svanula!


Zgazićemo ih.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Što se derbija tiče, jedino što mi se ne sviđa je ovaj pretjerani optimizam koji vlada na forumu.

Mislim, lijepo je biti pun samopouzdanjan i vjerovati u igrače i njihov kvalitet. I ja bih, da se derbi igrao pred kraj prvog dijela, ali poslije ovih priprema imam dozu skepse, jer nisam vidio tu konstantu u igri, želju, agresivnost, tečnost.

Mi moramo igrati presing, uz ozbiljnost i kvalitet na sredini terena, oni neće znati ni iznijeti loptu do centra.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čitam sad na netu da je Bambi oprostio 50.000 eura duga ali mu ipak ostajemo dužni nešto preko 700.000 eura s tim što je dogovor pao da se to isplati do kraja 2021. godine. Sjajan džentlmentski dogovor smo napravili, idi za džabe a pare ćemo ti dati, nema oprosta duga. Genijalna uprava, genijalna! Plus sjajno je to što se igračima ne duguju plate uopšte... :icon-rolleyes: To ovome Bambi nije primio platu godinu dana od celokupnog ugovora, divota!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Možete da mirišete koliko god hoćete i da merite piše ko je grobar, tu ne mogu da vam pomognem. Ali zato mogu da još jednom kažem da je Savo neznalica, poltrončina, ljiga bez obraza i demagog koji je saučesnik ovih bandita u ubijanju FKP. To što je vama normalno da neko ima obraz đon i da vam prodaje priče o lošem terenu, to je vaš problem. I to ozbiljan. Mogli ste da naduvavate Štitarsku jajaru, Kizu, Ivana... ali ovu slinu ne. Samo noga u dupe. Prvo upravi, pa onda ovim podanicima izdajničkim. A vi ste isti kao i oni.
Savo, odlazi!!! Uprava napolje!!!
Zato je deki profesionalac, uneo italijansku discpilinu, spremio katanaćo za derbi u rupi, došlo 20k čergara da pozdravi to ,,veliko ime,, svetskog fudbala a jednog od najtalentovanijih trenera što je svet video.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Mister je neopavana stoka.Tesko cemo mi da dobijemo_O Tituli ne treba ni razmisljati.Nije on dosao tek tako da mu nije obecano.Njemu je zvezda usputna stanica da se popuni biografija za neku Kataniju ,Bolonju...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.595
Него шта ћемо него да их добијемо. И добијемо и пребијемо и да се усеремо говечету у започету тренерску каријеру. Чиме ми претимо пита неко? Па пре свега њима гаће падају када нас виде на терену. Тиме што су говна свесна да ће одиграти једну од ретких такмичарских утакмица, док их ми играмо свако коло. Тиме што су тренер и играчи свесни да је титула изгубљена и пре почетка првенства и да је ово једина утакмица у којој можемо све своје фрустрације да искалимо на говнима.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Gledajući naše utakmice sa priprema, pogotovo ove iz Katara mislio sam da ćemo pregaziti početak prvenstva, da ćemo rutinirati rivale. Šta se desilo po dolasku u Beograd ne znam. Bojim se da ovaj samoprozvani naprednjački mister ima neko obećanje da neće izgubiti derbi, to sa kim je govedo prijatelj ne treba napominjati. Ne vidim kako oni nas pošteno mogu dobiti. Čega se još bojim forme i realizacije. Mi smo sebi najveći neprijatelj na ovom derbiju.

Što se tiče igrača i njihove motivacije za ovaj derbi, puštao bih im snimke ciganskih sklanjalica i sudijskih krađa ove jeseni, a i unazad nekoliko godina. Pa jebote ako im treba nešto više od toga nisu normalni, kradu nas cele godine od početka prvenstva, ako na ovoj utakmici ne budu imali motiva da zgaze kurvetinu onda neka se penzionišu svi do jednog. Zbog tih krađa smo i padali psihički i pravili kikseve gde nismo trebali. Koja god postava da istrči, koja god 3 igrača budu ušla kao izmene, svi moraju imati glad za pobedom. Moraju imati krvave oči da jebu mater svakom ciganinu i fudbalski i mesarski. Da izađu sns droljetine sa terena kao najveće pičketine pognutih glava zbog poraza, hramljući izubijani od batina.

Sredina mora da puca od duel igre i zato bih voleo tandem Šćekić-Zdjelar barem jedno poluvreme.

Hoćemo bre pobedu, dokažite svima da je ovo prvenstvo jedna velika farsa, da se svi sklanjaju ovim naprednim skotovima. Pa od juče kukaju i plaču krcunovci kako se jedna Inđija okuražila da napravi onoliki broj faulova. Nisu navikli da igraju otvorenu utakmicu, igraju je samo sa nama i sa ovima iz Inđije. Jebite im mater cigansko naprednu i za vašu i za našu dušu!

Vidimo se na istoku!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Početak gnomove karijere ( na šta liči krv ti jebem nikad nije bio lep, ali sad je nakaza klempava bez vrata) sigurno da će se pokušati sa nekim guranjem u derbiju, ne znam kako će izgledati ako se zguziči odmah na početku.
Uzdam se u Savu da je iskusniji, da će čekati.
Dobra je stvar partija Matića, realno je igrač manje u polju, ali zna da realizuje, biće koristan za bunker i kao džoker.
Znam da odudara od Savove filozofije, ali probao bih nekada njega i Sadika zajedno kada smo pozadi manje defanzivni ( Zdjelar i Natho u sredini) tu bi bilo ozbiljnih problema za čuvanje obojice za protivničke štopere. A Matić dosta zavisi i od napadačkog beka, sa Brežančićem je mnogo bolji igrač.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Valjda niko ne može narediti našima da nam nije u interesu da napadnemo, mene to najviše brine.

dekara Ferguson (zajebavate za mister?), izbori, debiloidni navijači, naša kurva prvak svemira, ludnica i ta sranja.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Него шта ћемо него да их добијемо. И добијемо и пребијемо и да се усеремо говечету у започету тренерску каријеру. Чиме ми претимо пита неко? Па пре свега њима гаће падају када нас виде на терену. Тиме што су говна свесна да ће одиграти једну од ретких такмичарских утакмица, док их ми играмо свако коло. Тиме што су тренер и играчи свесни да је титула изгубљена и пре почетка првенства и да је ово једина утакмица у којој можемо све своје фрустрације да искалимо на говнима.

Zdjelar i Scekic da jos jednom pregaze njihov vezni redic. Uspesno su maltretirali nemackog cetnika, terali ga da se vraca 50metara po loptu. Ne sumnjam da ce umeti da zakljucaju i ove "talente" koje doktore Terzinjo nije stigao da zavalja nekom.

Mozda posle par sezona imamo i jaci (po imenima) tim od prostitutke. Njihovi stranci su prakticno van tima, ono od domacih sto je valjalo/moglo da valja su rasterali i sad im je ostao Gobeljic za trcanje oko Ade i "dao sam gol Liverpulu" Pavkov.

Markovic, mali Stevanovic, Natho, Sadik i @alboy75 -ev ljubimac :D garantuju da mogu da im pobegnu bar par puta. Uz malo koncentracije pri realizaciji, za *misterove klince* ce biti dovoljno.

P.s. za sada preko neta jos nema kupovine karata za Istok, a na ticketlineu mogu da se kupe za kavez.




Vidimo se na Istoku!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ja se opet pribojavam vansportskih stvari.
Sto se tice terena, bolji jesmo ali u derbiju to ne igra presudnu ulogu, tj ne igra uvijek.

Treba ih cekati na kontre i polukontre.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top