Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
810
Reaction score
3.818
Pozdravili te iz Bolonje i Madrida.

A nisu neki skandinavski standardi tamo.
Dobro, preterali su stvarno i u Bolonji, bio sam, nije mi zao ni 100e da dam za Partizan za pojedinacnu kartu, ali ipak da najjeftinija karta bude 55 evra, nije mi ni to u redu. Poprilicno sam siguran da imaju najvisu cenu ulaznica u Evropi. No, njihovo pravo.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
@Batigol

Slažem se. Iskoristili što im dolazi Partizan :D . Previsoke cene apsolutno. Nego se @Kiza Srbija osvrnuo na 14 evra za mesto iza koša kraj terena na utakmici TOP 16 Evrokupa (a i za ABA nije mnogo. KLS diskutabilno), pa odgovorih adekvatno. Za onih 500 za ovakav nivo 400 se slažem. A iza koša gore treba da bude besplatno, jer je sramota da ona skalamerija visi i blokira pogled.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.422
Reaction score
7.657
Локација
E-WEST
Cene karata određuju na osnovu važnosti utakmice.
Kad je neophodna puna arena, niža cena i obrnuto. Tako je objasnio Ostoja.

Plaćanjem karte pomažete klub, povećavate budžet. Igramo dobro, jedan smo od najboljih klubova u Evropi ove sezone. Dođite, nećete se vratiti!
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Opet preko ticketline-a nisu numerisane karte za sektor 400!!!
I to su u prodaji samo karte za Nivo 400 Sever.
Zašto karte za Nivo 400 Jug ponovo nisu u on line prodaji?
Ajde kad je bila akcija za decu do 14 godina ulaz besplatan na Nivo 400,pa se nisu štampale numerisane karte to mogu da razumem,ali ne vidim koji je sada razlog zašto karte za Nivo 400 nisu numerisane???
Umesto nakon toliko opservacija u vezi sa obeleženim mestima uprava kluba uradi nešto po tom pitanju,oni se odluče na besmislenost pa opet treba doći minimum 2h ranije pre utakmice da bi se ugrabila koliko toliko dobra mesta.
Obesmišljava se ranija kupovina ulaznica dok još ima dobrih mesta...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Hajde da to posmatramo i ovako. Kao vlasnik sezonske i to ne ni najskuplje ni najjeftinije želim da kažem kako cena sezonske i cena dnevne karte nisu nikako za poređenje. Ovo posebno kada je reč o nekoj prosečnoj ili skupoj sezonskoj karti:

1. Ne trčiš na blagajnu da zauzmeš mesto ili ne mozgaš hoće li biti karata ili će planuti sve;
2. Mesta koja su obuhvaćena sezonskom ulaznicom su kvalitetnija od ma kog mesta na nivou 400
3. Bar do sada je pilo vodu da sezonsku mogu dati nekome da se posluži ako ja ne mogu da idem. U tom smislu, ako nisam u mogućnosti što ne bih učinio nekom detetu koje voli Partizan ili nekom ortaku? Zato, sezonska ne može da propadne.

Ako žele, neka ostatak dvorane daju DŽABE! Zašto? Zato što je i meni sa kupljenom sezonskom ugođaj da sedim u krcatoj a ne praznoj Areni. Na kraju nemaju svi mogućnost da kupe sezonsku a neki će klinac možda gledajući Partizan iz golubarnika i povučen atmosverom, početi da se bavi košarkom. Nemam problem da ljudi uđu džabe ili da je cena 200 dinara.

Kupio sam sezonsku zato što mogu i zato što sa NAŠAO RAČUNICU da je kupim. Da li će drugi ulaziti džabe ili za jefrinije novce, nije me briga. Osećaj ponosa i sreće što možeš da kupiš kartu sebi je nešto neprocenjivo i ne bih taj osećaj menjao za milion besplatnih ulaza.

Vaša rasprava oko karata mi dođe kao rasprava grupe koja je ZA stambeni kredid i grupe koja je PROTIV. Ovi što su protiv kažu, nemam stan i nemam pare ali neću da banka na meni zaradi tri stana jer to nije pošteno. Ovi što su ZA kažu: Hoću stan, nemam pare. Uzeću pare od banke i kupiću stan (ako imam sposobnost da plaćam rate). To koliko će banka da zaradi - baš me briga, ostvario sam svoj cilj, uzeo ono što meni treba imam stan.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Hajde da to posmatramo i ovako. Kao vlasnik sezonske i to ne ni najskuplje ni najjeftinije želim da kažem kako cena sezonske i cena dnevne karte nisu nikako za poređenje. Ovo posebno kada je reč o nekoj prosečnoj ili skupoj sezonskoj karti:

1. Ne trčiš na blagajnu da zauzmeš mesto ili ne mozgaš hoće li biti karata ili će planuti sve;
2. Mesta koja su obuhvaćena sezonskom ulaznicom su kvalitetnija od ma kog mesta na nivou 400
3. Bar do sada je pilo vodu da sezonsku mogu dati nekome da se posluži ako ja ne mogu da idem. U tom smislu, ako nisam u mogućnosti što ne bih učinio nekom detetu koje voli Partizan ili nekom ortaku? Zato, sezonska ne može da propadne.

Ako žele, neka ostatak dvorane daju DŽABE! Zašto? Zato što je i meni sa kupljenom sezonskom ugođaj da sedim u krcatoj a ne praznoj Areni. Na kraju nemaju svi mogućnost da kupe sezonsku a neki će klinac možda gledajući Partizan iz golubarnika i povučen atmosverom, početi da se bavi košarkom. Nemam problem da ljudi uđu džabe ili da je cena 200 dinara.

Kupio sam sezonsku zato što mogu i zato što sa NAŠAO RAČUNICU da je kupim. Da li će drugi ulaziti džabe ili za jefrinije novce, nije me briga. Osećaj ponosa i sreće što možeš da kupiš kartu sebi je nešto neprocenjivo i ne bih taj osećaj menjao za milion besplatnih ulaza.

Vaša rasprava oko karata mi dođe kao rasprava grupe koja je ZA stambeni kredid i grupe koja je PROTIV. Ovi što su protiv kažu, nemam stan i nemam pare ali neću da banka na meni zaradi tri stana jer to nije pošteno. Ovi što su ZA kažu: Hoću stan, nemam pare. Uzeću pare od banke i kupiću stan (ako imam sposobnost da plaćam rate). To koliko će banka da zaradi - baš me briga, ostvario sam svoj cilj, uzeo ono što meni treba imam stan.
Objasnio si neke stvari, konacno. Mislim da ovim postom treba zavrsiti ovu raspravu.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
810
Reaction score
3.818
Virtus se nalazi u nezgodnoj situaciji. Letovi iz Italiju za Tursku su obustavljeni i oni nemaju nacina da iz svoje zemlje otputuju u Istanbul na utakmicu protiv Darusafake. Celnici takmicenja ne pristaju na odlaganje i prete registracijom meca rezultatom 20:0 ukoliko se ne pojave.

Do Turske ce morati preko neke od okolnih zemalja, Francuske, Svajcarske...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Samo da ne idu preko BGDa pa da nam tako Virtus u našu prestonicu donese zajebani Korona virus...
Ili, ako već moraju ovuda, nek se prethodno najedu belog luka...a rakiju šljivu mučenicu prepečenicu mogu da nabave i ovde u aerodromskom fri šopu...
Mada je bolja domaća. :D
Sećate se, jedan kolega sa Foruma od ,,domaće,, video nosoroga koji ga jurio 2KM (i to bez jabuke)! :buhaha
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
810
Reaction score
3.818
OqARlBrl_bigger.jpg


KK Partizan NIS

@PartizanBC




Sve ulaznice na NIVOU 200 za predstojeći meč
@EuroCup
između #KKPartizan i
@AquilaBasketTN
su RASPRODATE!
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
810
Reaction score
3.818
Virtus se nalazi u nezgodnoj situaciji. Letovi iz Italiju za Tursku su obustavljeni i oni nemaju nacina da iz svoje zemlje otputuju u Istanbul na utakmicu protiv Darusafake. Celnici takmicenja ne pristaju na odlaganje i prete registracijom meca rezultatom 20:0 ukoliko se ne pojave.

Do Turske ce morati preko neke od okolnih zemalja, Francuske, Svajcarske...
Utakmica je ipak odlozena.

The Darussafaka Tekfen Istanbul-Segafredo Virtus Bologna game for Round 6 of the 2019-20 7DAYS EuroCup Top 16 has been suspended due to the impossibility for the away team, Segafredo Virtus Bologna, to enter into Turkish territory.

Euroleague Basketball has taken this decision due to the Turkish Ministry of Foreign Affairs restricting access to the country for any individual that has travelled to Italy during the previous 14 days. Euroleague Basketball is in the process of evaluating alternative arenas in other countries as well as alternative dates to reschedule the suspended game. The details will be announced in the coming days.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Znači, nije žabarima zabranjen izlaz iz drzave, samo ulaz u nju?! Bar sam tako pročitala negde...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.081
Reaction score
36.081
@Silvija Mizdrak
Euroleague Basketball has taken this decision due to the Turkish Ministry of Foreign Affairs restricting access to the country for any individual that has travelled to Italy during the previous 14 days.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.081
Reaction score
36.081
Ima li kakvih informacija o broju prodatih karata?
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Malopre uđoh na sajt Ticketline-a i više ne postoji opcija naručivanja online karata...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top