Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Vidim osudjuju se ljudi koji idu na jug na derbiju, lako je vama koji ste iz Bga da odete na blagajnu rupe i kupete karte za istok par dana pre utakmice...
Video bih vas kako biste isli na istok da morate na dan utakmice na blagajnu medju sve one cigane, moj zeludac to ne bi mogao da podnese..
Sinko, išao sam vozom godinama, dolazio je oko 7,8h u Beograd.Išli smo pešice ka rupi, i kupovali karte za jug tamo.Ne razumem o čemu ti pišeš?Da li se ti to plašiš od cigana?Da li ste vi navikli da vas pokupe ispred zgrade busom, dovezu do stadiona, sačekaju posle utakmice i vrate ispred zgrade?Da, to ste navikli.Tako se nije išlo devedesetih i početkom ovog veka.Polazili smo u petak na derbi, vraćali se u nedelju.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Vidim osudjuju se ljudi koji idu na jug na derbiju, lako je vama koji ste iz Bga da odete na blagajnu rupe i kupete karte za istok par dana pre utakmice...
Video bih vas kako biste isli na istok da morate na dan utakmice na blagajnu medju sve one cigane, moj zeludac to ne bi mogao da podnese..

Mozes preko neta da je kupis kao sto kolega kaze u nastavku

Mogu karte da se kupe i preko interneta, meni danas drug kupio, oštampaju se kod kuće na a4 papir i sa time se ulazi

Mozes i odje da napises da ti neko kupi kartu pa da ti je da pred pocetak utakmice.

Mozes i na njihovoj blagajni da je uzmes, ako nemas hrabrosti onda idi na zapad ili gledaj od kuce.

Nemojte da trazite neke glupe razloge molim vas. Ako vam 500 dinara skuplja karta predstavlja problem onda ne morate ni dolazit..ionako samo na derbi dolazite.


Uzimite kartu za bilo koji sektor na istoku. Kad udjemo grupisacemo se ka kavezu na jugu. Tu cemo biti stacionirani.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako neko zna kako i sta treba, to smo mi, koji godinama idemo na istok na svakom derbiju, bilo na JNA sa kojeg smo ih potpuno oterali i na kom ih nema vec par godina, ili u rupi gde su kad god bi nesto probali dobijali po nosu. Znaci samo opusteno, proverite malo sta pisu cigansture, gace im se tresu jer znaju sta ih ceka na terenu a posebno sto znaju kako ce proci na istoku ako nesto pokusaju. Kupi kartu, udji na istok i boli te uvo, bices okruzen grobarima.
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Matke22 kad smo kod toga, nadam se stvarno kao nekada davno.. pocne jedna ekipica pesmu, pocne nekad i druga treca, al koja je glasnija, koja je u tom trenutku adekvatnija tu zapevaju svi.. Svi su izgledi da cemo mi biti pravi “Jug” na Derbiju, i steta da cutimo.. Nek osete ovi nasi da nas ima, da smo tu..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nadam se samo da ćemo stvarno biti u nekoj lepoj brojci na istoku, da ovo nije neko prazno loženje. :D

 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Devedesetih su se karte za Jug a i sve ostale sektore prodavale samo na blagajnama septicke jame i obrnuto u Hramu fudbala kad se igra kod nas i niko se nije nesto posebno uzbudjivao, tako da svi na istok.
Ako nasi ne budu pravili kikseve na sredini, cigancice nece ni prismrdeti nasem golu mada u svakom slucaju nadam se pobedi.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Hocemo Grobaranija na sipku! :pfc:


Uuuu moze :D slazem se.
Ovako..prije utakmice ono prozivanje crvenih i vredjalice.
Pocinje utakmica.. prvih par pjesama bi bile podrska nasem klubu pa jedna vredjalica za cigane, pa opet par nasih, pa jedna vredjalica. Nebih cijelo vrijeme bas njima da posvetim.

Kada damo gol vodja treba da pusti da se izvicemo i iskacemo nekih minut, minut ipo..a ne da nas siluje sa pjevanjem pjesme odmah. I lose je kad vodja ne prati utakmicu!

Jos jedna bitna stvar za vodje. Ne mozes npr pjesmu "gore na nebu armija...." da pocinjes ako nas nema pun jug ili pun istok, ne mozes nikako..pjesma je teska i zahtijeva puno energije, dranja i vikanja, i istrosimo se svi posle jednog kruga pjesme. Plus ako nas nema mnogo to lose zvuci jer znamo svi da jedno cetvrtina ili petina ne pjeva nikako..posle prvog kruga pjesme odustane jos pola.. I onda ako nemas veliku masu neke pjesme lose zvuce i ne idu nikako.

Pjesma ili skandiranje "Ti si ponos zemlje moje..." apsolutno nepotrebna pjesma da se pjeva na bilo kojoj utakmici. Ubije ritam navijanja, nista se ne postize sa njom, ubije draz navijanja uopste.

Cujem opet se povampirila pjesma "sto ja volim taj sex"... Znaci meni se povrace kad cujem tu pjesmu. Uzas.

Onda vidim jug skandira P. Ivanu, imaju trans o Zoranu V., skandiraju i Demiru. Dokle bre jebo te vise, dokle ljudi sa tim? Koliko vas sa juga je znalo Zorana npr? Koliko? Pustite momka nek pociva, ne dozivajte ga vise. Ako vam je toliko stalo do pokojnih grobara podjite na njihov grob ili im zapalite svijecu u crkvi..samo prestanite vise time da nas maltretirate! Ja sam dosao zbog Patizana a ne da pola utakmice skandiram ljudima koji nisu vise sa nama.

Ispisah se mnogo..u pm nocas.

Imam jos nesto da kazem.
Onaj koji vodi navijanje mora da ima staz na tribini ne mozes odmah na sipku da ides. Moras da znas kako tribina dise. Ne mozes pjesme sa YT da ucis! Ne mozes da se sprdas ako zelis da ti tribina lici na nesto. Onaj koji vodi navijanje mora da zna apsolutno sve pjesme a ne da na cigansko prozivanje odgovara sa "jebem vam mater", pa to je smijesno. Nismo mi tribina od juce.

Prebacujte ovo u nuklearku ili brisite....
Mene vec derbi euforija uhvatila :pfc:


Dok boris se za pobede i titule
Srbija se trese odjekuje pjesma
Partizane volim te
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Може и онлајн да се узме људи, ако је некоме цимање да иде до рупе по карте.

Тако је, и не само да може да се купи, него има још гомила карата. Ја сам сад купио два сектора 5 и тамо кад треба да кликнеш која седишта купујеш види се да је доступно сигурно још 90% сектора 5. То је бочни исток, ближе југу.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bice dosta tesko sutra , nekako se stvara atmosfera u medijima da smo mi favoriti a to nikada nije dobro..
Slazem se da smo i ovako slabi makar za dve klase bolji od njih , ali derbi kao derbi jedna sitnica moze da kolica okrene skroz na drugu stranu.

Sto se mene tice sutra samo ih polomiti od batina pa sta bude bice !! Srecno svima u smrdljivoj rupi sutra :navijac
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Po kladionicama cigani su favoriti.
1- 2.30
X- 3.15
2- 3.25

Mozda oni znaju nesto sto mi ne znamo?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top