Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
Nula od derbija, nula od fudbala. Sudija nedorastao ....
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mi smo toliko smešni nakon ovih priprema da je to tragedija. Cigani ne mogu ipak da nas pobede ali smo jedna vrlo očajna ekipa.
Stojkoviću mrš sa gola jebao si nam mater dovoljno.
Bez Sume smo go kurac.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.246
Reaction score
3.615
Evo, ja vidjeh dobru travnatu podlogu, a Partizan igra isto kao u Senti, pa bih volio da priupitam Sava Miloševića šta se sada desilo?

Mislim, ostali smo na okupu, kaže da je tim nadograđen, da nam ne treba desni bek i sl, a igramo drugi dio sezone kao kurac... mislim, hoćemo li dobiti odgovor zašto je Partizan ovako jadno izgledao protiv nikad gorih gurbeta?

Turska, Katar... agresivnost, brzina, brzina, presing, presing, a igrači Partizana stoje 10m od igrača, kreću se kao kilavi, presing igraju na nama, ne mi na njima i 3 pasa povezati ne možemo.

Samo još da čujem da si zadovoljan!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Mlako, neubedljivo, bezveze. Nerezonsko povlačenje. Baš fuj.

Kalaba je klasa.

Ostali žali Bože.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.748
Reaction score
6.265
Ocajan derbi, sramna nasa igra... Sadik opusten, kao da igra PES. Ni ostali nisu nista bolji...
p.s gde je bio Lazar od 18-19h ?
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Stojković ukrao jedno 10 minuta, u nadoknadi zadrzava vreme, a mi na -11... Inace sta smo izasli da igramo, bruka i sramota. Ovde je jedina prilika da ih skenjamo i mi izadjemo i ovo odigramo.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
794
Локација
Niš
Ок, сад је готово.

Свако ко је учествовао у овој намештаљци нека ми се напуши курца. Саво пичкетино љигава.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Izgleda da su duha koji lebdi musavi opremili kamerom

4XEHaEZ.jpg


Pisem vec jace od godinu da Stojketa treba menjati polako...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top