Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pejdž fantastičan u šutu za tri 5/6 i 16 poena , Gorda podiže temperaturu rada 16 poena, 6 asistencija, Mekadu iskoristio šansu 13 poena, Angola odigrao dobro kao i prva dvojica koju sam pomenuo 16 poena (8/8 sa linije slobodnih), 7 skokova, Mozli dvocifren 12 poena, Jaramaz 12 poena i 6 skokova. Po meni prevelika minutaža za Jaramaza jedini igrač koji nije imao odmora od kupa. Protiv Cibone bih ga odmorio.

Novica i Tomas danas su bili katastrofalni, obojica moraju mnogo bolje već protiv Cibone jer protiv Uniksa ovakva partija neće biti dovoljna za pobedu. Moraju se trgnuti.

Suđenje kriminalno.
Drago mi je što smo dobili menadžersku prćiju i ako ništa drugo nek idu u baraž.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prvo mesto je overeno kolo pre kraja tako da u Zagreb mozemo komotno i sa juniorima :)

Nakon nesto "opustenijeg" prvog poluvremena i egala usli smo ozbiljnije u trecu cetvrtinu i napravili razliku koju smo do kraja samo povecavali. Odlicno smo sutirali za tri, bacanja iznenadjujuce jako dobro... Igrali smo bez Voldena, Zagora i Birce.

Dakle, za dva poena 49 % (18/37), za tri odlicnih 54 % (15/28) tako da ne pamtim kad smo skoro dali ovoliko trojki... bacanja 88 % (21/24) najvise zahvaljujuci nepogresivom Angoli ali pogadjali su cak i MekKadu i Mozli ta bacanja a Janker dao opet trojku. Nadskakali smo ih (33:24) i asistirali bolje (23:18) a izgubili smo isti broj lopti i mi i oni (15:15).

Igraci... Dosta raspolozenih suterski... Istakli se posebno odlicni Angola, jako dobri Mozli (12 poena, za dva 5/5, bacanja 2/2), Gordic (16 poena, za dva 1/3, za tri 4/6, bacanja 2/3 + 6 asistencija), Pejdz (16 poena, za dva 0/1, za tri 5/6, bacanja 1/1) Jaramaz (12 poena, za dva 2/6, za tri 2/4, bacanja 2/2 + 6 skokova + 4 asistencije) i MekKadu (13 poena, za dva 5/6, bacanja 3/4 + 4 skoka)... Janker bio solidan, Tomas u odbrani odlican u napadu los, Trifa dao 5 poena a Novica kapiten malo uspavan ali kad bude trebalo najvise - zna se...

Idemo dalje... da oataljamo taj mec u petak sa Cibonom i skoncetrisemo se za pripremu meca sezone za sada po nas - Uniks.

Cestitke momcima, Trinkiju i strucnom stabu na prvom mestu u regularnom delu ABA ali tek sad nas ceka pravi posao. Ovo je ta sezona !!!
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Odradili.Sudijama zelim korona virus u junu(ne ranije zbog zatvaranja tribina).Brat Mozli dvocifren:clap.Idemo dalje.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
71wKvr.gif

WLlJOJ.gif
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Uros Trifunovic ce biti ozbiljna zvezda kosarke, ako sad vec nije.
Stranica fenomenalan.

Ceka se Uniks, ima da ih rasturimo kuci.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Mi ne smemo da dozvolimo ovakvo sudjenje kod kuce. Ne smemo ni na strani. Znam da Cacanin nece ni da pisne u nasim takmicenjima, ali u Jadranskoj je ovo skandal. Ja ovo kapiram kao provokaciju i pokaznu vezbu za vazne utakmice. Zamislite sta ce da rade Bokan i Vesnin muz... Mi nismo ni od jednih ni od drugih bolji petnest razlike, odlucivace po par lopti. Dole oko terena, iz partera mora da se rezi i jebe keva za svaku loptu, ljudi kod izlaza na poluvremenu isto, Grba da pusti par momaka da prosetaju i malo glasnije pricaju ispred njihove svlacionice. Ako mi ne pomognemo ekipi u ovom smislu, Mijailovic sigurno nece...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Bravo momci za pobedu, sa pola gasa! Blizu smo, samo pametno, utakmica po utakmicu!!!
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Kad je Ced dobila Buducbost pribojavao se malo pustanje Miskove ergele veceras. Zelim im srecan put u drugu ligu i da se nikad na vrate a za njima sledece sezone i orginalni FMP, pa tako redom, ma taman bili i jedini tim iz Srbije.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Znaci, cela petorke Mege je nekako napadala Urosa, a on poentirao, tj zakucao ih snazno.. Jos im misice pokazao.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Uroš definitivno uz pomoć Trinkija izrasta u vanserijskog igrača.Dobio je jako puno na samopouzdanju i sada mu je nebo granica!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top