Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Krajnje je ocigledno da smo mi bas u dubokom kanalu u ovoj polu sezoni i pitanje je da li ce biti izlaza iz nje.
Mada sam sve vise i ja misljenja da je ovo manje do Save, a mnogo vise do toga da igraci verovatno ne dobijaju platu vec neki duzi period.
Nemam nikavih insajder informacija ili slicno, ali krajnje je jasno da ako se Tosicu duguje vise nego godisnja plata da sigurno kasni i drugima i to je pitanje koliko meseci jedino. Mada cim vise nema Sase Ilica da ide na sastanak sa upravom zbog toga vise ni nema infrormacija vezanih za to.
Veoam cudna situacija u svakom slucaju
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pošto vidim da se povela priča o Sadiku.
Ne znam ko je u klubu uopste mislio da se sa spicom bez odigrane jedne standardne sezone, da ne govorim o golovima pre nas moze uzeti titula.. A opet i on bi bio mnogo korisniji da se ne ponavljam sad po 4 5 put....

O Sadiku i dalje imam isto mišljenje ima nešto u njemu, dobar je za tim i sve to stoji. Naspram svoje visine ima i više nego dobru brzinu, vrši dobar presing na zadnju liniju. Problem je kad naleti na fizički jake štopere. Ponavljam se kao papagaj za takvog tipa napadača su potrebna krila kakva ima AZ ili naš Markec ali kad je 100 odsto zdrav i spreman. Sadik je tip špica kojem bi legla liga u kojoj se na većini utakmica igra otvoren, napadački fudbal, ekipa koja je pri vrhu, ekipa kojoj su golovi iz kontre zaštitni znak.

Što se tiče mana. Tehnika se u tim godinama jako teško popravlja, njegov prijem je katastrofa, igru glavom nema, a ima 1.90. Priprema pred realizaciju mu je loša, gde gotovo kao po pravilu lopta ide u for i zato uglavnom loše zahvata loptu pri šutu, a tu opet dolazimo do prijema lopte. Da bi popravio realizaciju mora prvo prijem da popravi, da usitni korak.
Evo sad mu je Asano dao loptu majstorski, takav spoj sa golom mi više liči na Natka nego na Asana, pa je Sadik takvu šansu rešio u stilu štopera. Isto kao i Suma imao je situacija gde je sam želeo rešiti utakmicu, a imao je bolje opcije (Astana u Kazahstanu, mučili smo se da sačuvamo na kraju mrežu i utakmica u Holandiji gde je na levoj strani imao Brežančića), ne sviđaju mi se neke njegove gestikulacije koje je takođe pravio kad nije dobijao loptu ili kad je neko drugi postizao golove. I on i Suma moraju shvatiti da je Partizan iznad igrača, da su oni prolazni. Ismevali su me kad sam kritikovao Sadikove šanse u pobedama, sad vidim nekoliko kritika upućene Sadiku, a tada uz nas nekoliko niko se nije osmelio da išta napiše ljubimcu foruma.

Sve u svemu igra je koncipirana tako da Sadiku prija i stoji što bi neko rekao ako bismo imali egzekutora da bismo izgubili te neke Sadikove pozitivne stvari koje on donosi u polju, ali onda bi i igra bila drugačije pripremljena. I dalje se čudom čudim što smo samo sa njim ušli u sezonu, sa igračem koji nema konstantnost koji nema golove u nogama...

Kukam prvi ja na bekove ali mi i kada bismo imali beka sposobnog da dobro centrira on ne bi imao kome. Asano, Suma, Sadik, Marković, Stevanović ko treba da bude u 16 i ko će ga dati glavom? Igrači kao što su Šćekić ne smeju igrati svih 90 minuta protiv njivaligaša, on je dobar za derbi i za pojedine evropske utakmice gde mi prepuštamo rivalu loptu.


Kakve uslove imaju fudbaleri Njivaligaša, pa muku mučimo da ih ,,probijemo,,?
Koliko koštaju ti njihovi fudbaleri, a koliko ovi naši? Asana smo platili milion, Sumu milion i po, a Sadika i malo više...a Kalabu smo prodali za 10 miliona! Gde oni idu na pripreme i koliko njihove pripreme koštaju a gde idemo mi i koliko koštaju naše? Koliki je njihov stručni štab, a koliki naš?
Kolike su plate njihovih igrača a kolike su plate naših?
Sramota je da mi imamo jedan bod više od Vojvodine, uporedimo samo ulog timova, igrače. Upravo ovo što je Goran napisao, mi igramo protiv ljudi koji nemaju upola uslova koje naši igrači imaju. Za ovakvu igru opravdanja ne sme biti, pisao sam u toku prelaznog roka da mi nije jasno da nismo doveli štopera za sledeću sezonu. Mi ćemo verovatno u sledeću ući sa potpuno novom odbranom, krajnje neozbiljno poslovanje i vođenje kluba. Doduše ništa što nije već viđeno u našem FK. Amaterizam je da ti prodaš igrača i da ga ostaviš u ekipi da ti igra u 11.

Igre nema, igramo bez želje motiva, treba da ih je sve odreda sramota za ulazak u proleće pogotovo derbi. Ako u toj utakmici nemaš motiva ti prijatelju nisi za Partizan. Sudije sad sviraju penale kad je već sve rešeno i tako pokušavaju da izjednače neviđeni lopovluk kojim se gura kurva.

Klub je zvanično okupiran u svakom smislu, postali smo fudbalska Mega, na tribinama je stanje katastrofa i ovo malo ljudi što je došlo protiv Niša na zapad i istok im je puno. I jedna i druga tribina treba da budu prazne, jedino da ih gledaju ovi iz uprave i ovi plaćenici sa juga koji glume tribinu.

Prazan JNA=slobodan Partizan.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Maler za malerom... i sto se igre i rezultata tice kao i povreda... Kod nas kad to krene - nema kraja.

Samo nekako da izvucemo pobedu veceras... nekako, bilo kako...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Састав: Стевановић - Милетић, Витас, С. Павловић, Брежанчић - Шћекић, Здјелар - Марковић, Л. Павловић, Асано - Матић
Клупа: Поповић, Остојић, Урошевић, Смиљанић, Лакчевић, Стевановић Ф., Ивановић

Ја мислим да је погодак упарити Брежанчића и Матића.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mogu da se kladim da ćemo igrati isto ako ne i gore u odnosu na Niš. Nadam se da će da me demantuju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.417
Локација
Beograd
Prazan JNA=slobodan Partizan.
Poštujem tvoja mišljenja, stavove, komentare...ali sa ovim se nikako ne slažem...
Pa na JNA koji prima 20 + hiljada gledalaca, jedva da dolazi po 2-3 ili čak 1000 ili čak i manje gledalaca...pa nema to veze sa nekim ,,slobodama,,...
Videćemo koliko će ih biti večeras...
I šat s etim ,,minusom gledanosti,, postiže? Ništa. Ili i manje od toga...

Uostalom, mi, pristalice nepokolebljivog dolaska na JNA, ne dolazimo tamo zbog nekih velikih teorija ili stavova, dolazimo zbog Partizana i zato jer volimo da dolazimo, svaki put kada ne mogu da dođem tamo (kao i večeras, zbog posla) ja se osećam neraspoloženo, rastrojeno, tužno...
Kad sam tamo imam utisak da mogu bar nešto da viknem, kažem, pogledam, i tako za milioniti deo milimetra možda i pomognem Partizanu da pobedi...
Partizan nije u lakoj situaciji, i, da sam bar tamo...ali...nisam...
Imali smo problema sa realizacijom, a sada nam fale 2 najbolja kreativca i najbolji strelac...
Samo da pobedimo, pa kako god...makar nam odbrana i golman davali golove (u tuđu mrežu)...
A ko zna, možda nam i krene...
Kako god, samo da pobedimo...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Ima da pobedimo Spartak, baš u inat ovom negativnom raspoloženju kod nas svih, generalno.

Ima da bude kao u kupu u Nišu prošle godine.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Jbt,ovaj Matic kao usporeni snimak...ja mislio on nesto zna...apsolutno se vidi da iz nase zemlje nije izlazio...
(Pisem poruku i toku poluvremena)

Poluvreme je deo utakmice.
Poeni!
WebCrew Edit
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Nisam mogao da gledam utakmicu, ne mogu da komentarisem igru ali mi je toplo oko srca kada vidim da je naše dete dva puta zatreslo mrežu. Tako je mali!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ja totalno zaboravio da mi danas igramo, za skoro pola veka koliko imam ovo mi se nikada nije desilo.Bruka.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
Deca se malo igrala lopte:).
B tim spartaka ali ipak lepo je videti nase mlade momke kako plesu po nasoj travi. Forsirati ih sto vise. Ficina zavrsnica nije dobra, ali ta rutina mora doci vremenom.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.939
Локација
vezenemam
Čestitke svima za laganu pobedu!
Ali kakvi su samo naslovi po ciganjskim medijima - "nezainteresovani Spartak". "Milanović autogolovima pogurao Partizan"...
Govna crknite!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top