Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.252
Reaction score
18.146
Локација
Kej Republika
Lagana utakmica. Nije neki reper kad nabiješ oslabljeni Spartak, ali je svakako pozitivno.
Lazar Pavlović odličan danas.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Ne znam kakve Savo ima uslove, ali pitam se kakve uslove imaju ovi treneri što nam otkidaju bodove?

Kakve uslove imaju fudbaleri Njivaligaša, pa muku mučimo da ih ,,probijemo,,?
Koliko koštaju ti njihovi fudbaleri, a koliko ovi naši? Asana smo platili milion, Sumu milion i po, a Sadika i malo više...a Kalabu smo prodali za 10 miliona! Gde oni idu na pripreme i koliko njihove pripreme koštaju a gde idemo mi i koliko koštaju naše? Koliki je njihov stručni štab, a koliki naš?
Kolike su plate njihovih igrača a kolike su plate naših?

Izuzimajući zvezdu ko uopšte u ovoj ligi barata nekim milionima evra? Ajde, zvezda krade, laže, pomažu im sudije, protivnici igraju sklanjalicu, ali boli me k. za zvezdu, zašto ne satremo sve ove druge?! I šta smo radili u derbiju protiv te lažljive i kradljive zvezde? Išli na bod?! :krsti:

Ko je pravio selekciju ovog tima? Ko je rekao da mu ne trebaju Vulićević, Valiente, Nikolić, Zakarić, ko je rekao da mu trebaju Bambi, Lola, Đole...?
Ja ne kažem da je Savo pogrešio u svemu i da ništa ne zna - ne, trebao je još drastičnije ,,rezove,, i selekcije da pravi, i dobio je gomilu naših pohvala za Partizan koji KONAČNO igra fudbal, i praštali smo i gubitke bodova, i promašivanje zicera, i ispadanje iz Evrope, jer smo videli Partizan koji igra, i koji napreduje, i videli smo Sadika koji je bio sve bolji i bolji, i Sumu koji na skoro svakoj utakmici da gol ili asistira...

A šta je sad?
Koliko god da je Savo dobio zasluženih pohvala, sada dobija i zaslužene kritike, nema igre, nema golova, nema pobeda, nema krvi u očima u derbiju...nema te ,,krvi,, ni na drugim utakmicama...
Šta se dešava?

Kad bude trenirao Mančester, onda može da navede loš teren kao otežavajuću okolnost, jer ovde su tereni TAKVI, a protivnici OVAKVI i to je KONSTANTA srpskog fudbala - i iole sposoban trener mora to da ZNA i da smisli KAKO protiv toga...
I, iole sposoban trener mora da MENJA nešto kada vidi da ne ide, i to ne samo tek da bi menjao, nego da time - POBEDI!

Neko ovde pominje dva špica, neko lažnu devetku, neko romb, a neko manjak defanzivnih veznih kao neko rešenje, ali...Sava je plaćen da rešenje nađe, primeni i pobedi, i kako sam negde reče, laici se ne razumeju u fudbal, ali se zato on razume, pa nek onda uradi nešto pametnije i uspešnije od toga što mu mi, laici predlažemo...

A ako ne zna, i ako ne znaju ni svi ovi u strulnom štabu da mu kažu, onda brate, nema mu druge nego da počne da čita Forum i da proba onako ,,laički,,...sa jednim zadnjim veznim, sa dva špica u napadu, pa onda da na treninzima nauči bekove i krila da centriraju, i da u sledećem prelaznom roku dovede bekove Portugalce, plus nekog Evertona za sredinu, itd, itd, itd...

:respect:respect:respect

bravo, od a do sh

muka mi je od te ludi zeljko pantic price "cigani, sudije, kradja, var..."
mi zadnjih godina nemamo tim za titulu, prosto ekipa nema kvalitet da bi na kraju bila prva
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Mesecima pišem da Lazar Pavlović mora da ima kontinuitet igara.Ne može da odigra pola sata, pa ga nema 3 utakmice, pa 15 minuta, pa poluvreme.Mora da igra, pogotovo sad na proleće.Bravo za ubedljivu pobedu.
Osakatili su nas na derbiju, to je za nauk za sledeći.I još niko iz uprave nije reagovao za izuzeće sudije koji nije zaštitio igrače Partizana koji su posle derbija imali polomljene rebra, posekotine a drvoseče koje su to uradile, nisu dobile ni žuti.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Kako ne možemo da zadržimo ova tri mlada bisera istovremeno, da ih kalimo i razvijamo... nego jedan ide sad, drugi će uskoro, treći će brzo nakon njega..

Bravo Laki, bravo Samuraj, bravo Bojane!
Sve kako treba.
Ovo se čekalo.
Odbrana izuzetno impresivna od starta sezone.

Idemo dalje.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Scekic + Pavlovic > Natho + Suma

Zdjelar = Zdjelar
 
  • Like
Reactions: Dzo

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.363
Локација
Beograd
Lepa i ubedljiva pobeda, ali baš i nema puno upisa na Forumu... :icon-rolleyes:

Čestitke našim fudbalerima, bravo momci :clap i voleo bih da sam mogao da utakmicu gledam i da posle napišem nešto više, ali kako nisam ovo prvo, ne mogu ni ovo drugo...

Ipak... i na skoro ,,neviđeno,, (izuzimajući malo početak utakmice koji videh na TV) - ,,javlja,, mi se da je ,,središnji,, (i delimično ,,krilni,,) trio Samuraj-Laki-Markec uz ,,zaleđinu,, Šćekara-Zdjelara uspeo da zavlada terenom i da kombinuje, iz izjave Đumija pretpostavljam da su i bekovi probijali, Lakiju se posrećilo da ga dva puta spiči u mrežu (ali je lakše tom Lakiju da se posreći nešto ako dečko već ZNA), i Matić takođe ,,ubo,,...

Nećemo previše da ,,letimo,, jer je jasno da je rival izašao sa drugim timom, ali...to je njihova stvar... raduje da su nam trener i stručni štab smislili i sastavili nešto različito (doduše silom prilika), raduje da su svi ,,proradili,, - ali - nova utakmica, pa sve iz početka, u sportu starih zasluga nema, pohvale i kritike uglavnom traju samo do sledeće utakmice...
Jedna dobra utakmica ,,ne čini proleće,, isto kao i što jedna loša ,,ne čini jesen,,..ali kad se sve sabere i oduzme, onda na kraju krajeva i sezone vidimo šta smo uradili a šta nismo...

Eto, danas saznadosmo i zašto je Sadik na prošloj (i pretprošloj) utakmici izgledao pomalo smušeno, snuždeno - pa dečku oni ,,kasapi,, iz ,,rupe,, polomili rebro... :icon-rolleyes:
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
322
Reaction score
1.244
Локација
Београд
Лепа и рутинска победа, драго ми је због Лазара Павловића. :clap
Све је изгледало како треба, сем реализације у првом полувремену.
Био сам на стадиону и поново сабласно празне трибине (бар нећемо имати проблем због корана вируса :confused-smiley-013: ), али свака част свакоме ко је дошао (сем оних који добијају кинту за то).
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Pošteno :ziveli

Vidi mnogo smo ušli u neku seriju loših igara. Ja se iskreno nadam da ćemo izaći iz sivila. Nije ova utakmica nikakvo merilo, ali prija visoka pobeda. Da samo nastavimo tako.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.398
Reaction score
40.430
Локација
Žrnov
Protiv voždovca nema karata u slobodnoj prodaji... FKP će dobiti 300 karata da podeli svojim navijačima, 70 za invalide, ostale karte će biti podeljene omladinskoj školi.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Састав: Стојковић – Милетић, Остојић, С. Павловић, Урошевић – Шћекић, Здјелар – Марковић, Л. Павловић, Асано – Матић
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Исправка, Милетић неће играти, тако да ће Урошевић на десног бека, а Брежанчић на левог.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Asano bolje da da neki gol ili da uradi nešto umesto što menja boju kose svaki meč.

To što je čovek krilo ne znači da ne treba da daje golove ili da asistira.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top