Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
995
Reaction score
2.049
Локација
BGD
Ma ajte molim vas! Da se niko ne naljuti al nemoj da seremo po sebi. Na osnovu čega je mogla da se očekuje ovakva odluka? Ko vam je to javio? Čović musavi ili ste to sami smislili? Druga je stvar što ono naše govedo nema lobiste u EL i što samo sere.

Ostoja kriv 100% Čović mu se opet posrao u usta!

Izvini a na osnovu čega bi neko nama dodelio Evroligu a pritom da ga cigani ispuše? Ti stvarno nisi bistar ako si se tome nadao... Sezona je prekinuta i ovo je sasvim očekivano. Istina je da smo u celoj priči mi ubedljivo najveći gubitnici jer smo bili najbolji u svim takmičenjima ali takva nam je sreća bila ove sezone, na kurac je nabijem!!!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Neka nas jebu, tako nam je sudjeno...

... sjebala nas korona ove sezone kada smo napokon dosli do trenera, tima i igre... Ko bi to rekao da ce se desiti ali desilo se, nazalost.

A sada, kao sto je bilo i u proslosti a bice i ubuduce neka nas jebe spansko govno i njegova liga, neka nas jebe drzava i frankestajn od kluba koji guraju na sva vrata a to govno od kluba je vise ulazilo u tu evroligu na ledjima drugih umesto sto su zasluzivali na terenu... Ni sami ne znaju koliko su puta tako usli i evo sad opet kada ih nije karao samo onaj koji nije hteo... Jebo im pas mater, sisajte kurac cigani sto navijate za fmp dok se sad sladite i citate... ali docice i vama kraj i to onaj najbolniji !!!

I dobro je neko rekao... Kada dodje vreme da odlucuje "zeleni sto" uvek Partizan ispasta. Uvek.

Trinkiju i igracima cestitam za sve sto su nam pruzili u ovoj sezoni koja je po svim parametrima trebala biti njihova - da nam je nisu oduzeli.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Ma ajte molim vas! Da se niko ne naljuti al nemoj da seremo po sebi. Na osnovu čega je mogla da se očekuje ovakva odluka? Ko vam je to javio? Čović musavi ili ste to sami smislili? Druga je stvar što ono naše govedo nema lobiste u EL i što samo sere.

Ostoja kriv 100% Čović mu se opet posrao u usta!
Шта си мислио да ће неки од клубова пристати на проширење лиге или да се неко прогласи за побједника? Једина је нада била да се настави са играњем.
Нажалост морамо играти ЕК иначе адио од великог Партизана. Док су ЦСКА, Реал итд. код Ђордија морамо и ми, уз наду да ће опет бити у ЕЛ. А тек када велику напусте Ђордија можемо и ми.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Izvini a na osnovu čega bi neko nama dodelio Evroligu a pritom da ga cigani ispuše? Ti stvarno nisi bistar ako si se tome nadao... Sezona je prekinuta i ovo je sasvim očekivano. Istina je da smo u celoj priči mi ubedljivo najveći gubitnici jer smo bili najbolji u svim takmičenjima ali takva nam je sreća bila ove sezone, na kurac je nabijem!!!

Pa boli EL za cigane kurac koliko ih boli i za nas. Vama kao da je čović posisao pamet. Nije on sam izglasao ovo niti su ZBOG NJEGA doneli odluku da se resetuje sezona. Govno je samo dobilo priliku da jebe Ostoju u bulju i da se hvali "uspehom" koji nije zaslužio - al to je druga priča.

Najmanje bi se štete donelo da je urađen reset ali da su priključili 2 kluba iz EC po plasmanu jer je gotov regularni deo sezone. Zašto je to manje očekivano od ove sramne odluke? Ako ne zbog Partizana, onda bar zbog Virtusa. Jer koliko kapiram, sada ni Virtus neće u EL...
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
995
Reaction score
2.049
Локација
BGD
Pa šta njih boli kurac da menjaju sistem takmičenja očigledno...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Koliko god ovo bilo teško svariti, a jebeno je teško - teško je bilo očekivati bilo kakvu drugu odluku. Ako su skoro svi timovi glasali za prekid sezone, ne možemo mi tu mnogo štošta. Ne vidim kako smo mi mogli da izlobiramo bilo šta više.
Baš bezveze.
Molim vas, ne obazirati se na goveda iz Železnika.

EDIT: dosta više sa preteranim plakanjem. Ko kaže da sledeće sezone nećemo igrati na istom nivou kao i ove? Ja sam sad uveren da ćemo biti još bolji. Tako da, sve na kurac, Partizan je šampion
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Kao što rekoh u martu.. Kuge, boleštine i ostale propasti, korist mogu da donesu samo znamo vec kome.. Zato radujte se, pa ne odredjuje nas evroliga. Zar nismo iznad toga... Jeste bilo bi lepse i mesto nam je sa velikanima, ali, mi smo mi... IMAMO mnogo i ne kenjajte po NAMA.
Od kada se moze kupiti sezonska?
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
E sad ta pljuvana fiba bcl je uradila najbolje resenje sto se tice zavrsetka takmicenja, kraj svog takmicenja je prebacila za kraj septembra pocetak oktobra, sto je mnogo bolja varijanta nego trud, rad i rezultat u toku citave sezone izgubiti za zelenim stolom.
Ne bi me bolelo da smo na terenu sve izgubili a ovo ce samo dovesti do rezultatske propasti u sledecoj sezoni
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Svako ima pravo na svoje misljenje i svacije postujem.

Moje je misljenje da odjebemo spansko cigansko govno i njegovu ligu dok god je on na celu i njegova komedijaska filozofija. Jebe mi se za "velikane" koje ce igrati u njoj pa i mi smo valjda veliki klub ako ne i veci od nekih iz tih 11 sa "A" licencom pa opet nas ono govno guzi i pravi nas debilima... E bas zbog toga sto nas jebavaju godinama i onda kada smo zasluzili "A" licencu a oni dali velikom prokomu pa do sad kada smo zasluzili na terenu gde se odigralo vise od 70 % takmicenja a oni nas odjebali kao da se nije ni igralo i opet nam uvalili kurac na kraju.

Ne mora da se slazete, kazem ovo je moje misljenje - odjebao bih spansko cigansko govno i njegovu ligu - da se ja pitam, ali ne pitam se tako da... bice kako klub odluci.

Partizan je veliki kllub i nije zasluzio da ga neko podjebava i igra se sa njim godinama.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Ovo je samo potvrda koliko je nisko pala evropska klupska košarka.

Они ће и даље да звижде и са разгласа пуштају своје смрдљиве песме како би надјачали химну еуролиге, такмичења којем никада нису и никада неће истински припадати.

Ne ne, baš suprotno. Oni su upravo oličenje ove plastične govnjive lige. Olimpija, Zenit, Lion, Fmp. Gde ćeš veći krem evropske košarke.

Novi test za mazohiste, bar do jeseni 2021.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Пробали смо ФИБУ два пута и шта смо добили?
Треба да играмо такмичења у које су Ритас и Дарушафака најјачи клубови? За пар година би дошли на ниво КЛС. Боли све ово али морамо са најбољима.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovo je nepravda a mi smo Kalimero, ikebana, senka prošlosti... Ovo je g. Ostoja morao da zna pre nedelju dana a ako nije znao onda je kurac od predsednika kluba. O tome je ovde reč. Ne moraš biti deo sastanka da bi znao kakav će ishod sastanak da ima. Jesam li ja ložio njega ili on mene za EL ove godine?

Mi moramo sa najboljima, ali se najboljima jebe za sve novce što "mi moramo". To je isto kao ulazak Srbije u EU. Možda, samo sutra... JBT pokojni Bora Stanković je u FIBA mogao da izmisli kvalifikacije za EP 1995 da bi SRJ mogla da učestvuje a ovaj naš kurton ni za WC nije sposoban i treba govnar čović u bulju da ga kara!

Pored toliko legendi i imena ne možemo u EL ni posle onakve sezone u EC? Gde su ti silni lobisti?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Mogu da samo kačim reakcije iz 2008. kad su nas pokrali protiv Tau Keramike u top 8 EL... ljudi su bili skroz slupani i nisu verovali da ćemo se vratiti, pogotovo nakon što je Peković otišao... pa smo onda izgubili od CSKA naredne godine, sastav je ušao oslabljen u tu sezonu... i onda nas je delila jedna odbrana od finala EL, osvojili smo sve ostalo što smo mogli.

Poenta cele priče je da se manemo toga kako nam se tek sad sve posložilo i nikad više.

Volden ima 27 godina, imaće još vremena da se uklopi u način igre koji Trinkijeri želi, na vrhuncu je igrački.
Rade ima samo 24 i može s ovim dodatnim odmorom da ispravi sve mane u šutu, napadu, odlukama sa loptom, itd.
Jaramaz je strahovito napredovao ove sezone, i ima tu još mnogo prostora za više.
O Trifi tek sa ne govorim.
Pejdž je ostao u timu, potpisao novi ugovor.
Mozli i da počne da gubi svoju skočnost i atletiku, ostaje opasniji od svih drugih visokih igrača u Evropi verovatno.
Novica ima 33... vrlo plemenito i dalje može da igra, ako ništa drugo onda na mozak.
Niko drugi osim Gordića nema preko 30 godina, ni Tomas, ni Pejners, ni Mekadu, Gordić i Reding tek što su napunili 31.

Najbolji dani tek dolaze, mi možemo tek da rastemo i da budemo bolji. Dole defetizmu. Živeo Partizan!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne navijamo mi za Partizan zbog zvucnih imena rivala, vec Partizana.

Prema tome, da imamo autonomnu upravh koja radi u interesu Partizana, pozdravili bi katalonski izmet i otisli u fiba
S obzirom da klub vode bato i veliki bato, pusicemo onu stvar Kataloncu dok nas istovremeno bez kondoma...

Sta fali Fibi? Presao Ritas, hoce i Darusafaka, evropska kosarka je od strane Uleba odavno postala privatna prcija bogatih.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Ne navijamo mi za Partizan zbog zvucnih imena rivala, vec Partizana.

Prema tome, da imamo autonomnu upravh koja radi u interesu Partizana, pozdravili bi katalonski izmet i otisli u fiba
S obzirom da klub vode bato i veliki bato, pusicemo onu stvar Kataloncu dok nas istovremeno bez kondoma...

Sta fali Fibi? Presao Ritas, hoce i Darusafaka, evropska kosarka je od strane Uleba odavno postala privatna prcija bogatih.
Да мајсторе, али ја желим Партизана као шампиона Европе поново, а то се не постаје побједама над Дарушафаком и Ритасом, него над ЦСКА, Реалом, Барсом итд.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top