Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
JBT pokojni Bora Stanković je u FIBA mogao da izmisli kvalifikacije za EP 1995 da bi SRJ mogla da učestvuje a ovaj naš kurton ni za WC nije sposoban i treba govnar čović u bulju da ga kara!
Da ne idem u off, ali:
Neukusno poređenje u najmanju ruku.
Bora Stanković je pre te '95 i tih kvalifikacija imao skoro 40 godina bitne administrativne karijere od kojih je preko 15 bilo na elitnom, najvišem mogućem nivou. Imao je ozbiljnu košarkašku karijeru, i kao igrač i kao trener. Predstavljao je zemlju koja je bila košarkaška velesila 25 godina unazad pre nego što su nam lupili sankcije. Imao je najznačajniju ulogu u globalizaciji svetske košsrke time što se prvi zalagao za igranje NBA igrača na velikim takmičenjima. Plus, u tom momentu kad dolaze kvalifikacije, Jugoslavija je barem za tri koplja ispred svih drugih selekcija, i organizovala bi prvo SP sa NBA igračima '94 da nam nisu stavili sankcije.

Porediš njega, i sve te okolnosti, sa politički povezanim biznismenom osrednje velikog kapitala sumnjivog porekla, sa likom koji verovatno košarkašku loptu nije video od fizičkog od kog je bio oslobođen u osnovnoj školi, sa likom koji je predsednik kluba nešto više od dve i po godine, kluba koji pritom, dopalo se to nama ili ne, već ŠEST godina ne igra u najjačem evrospkom takmičenju? Ljudi koji odlučuju o evropskoj košarci ne vide Partizan kao instituciju, brend i veliki klub, svejedno im je šta će se nama desiti, tako je bilo i u periodu kad smo išli po titulu prvaka Evrope. Jebalo im se i tad za Partizan, isto tak i sad, i tako će biti doveka. Nažalost.

Ne znam šta smo mogli realno da očekujemo osim ovog. Takođe, da li ovaj klub realno vrednuje svoje legende kako bi trebalo? Zašto bi onda oni pazili na klub? Zašto bi se cimali i lobirali za nešto što je nerealno? Da li bi se išta promenilo da su agitoviali i Divac i Đorđević i Danilović i svi drugi? Naravno da ne. Vrlo prosto. Nije fer ali je tako.

Nama nikad ništa nije išlo lako, tako neće ni ovo. Prosto. Ili ćemo kao pičke da kukamo ili ćemo u borbu i na pobedu. Ja znam šta ja biram.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
@SRBIN Podgorica

Majstore, da li ti vidis da nama ne dozvoljavaju da igramo EL, da osvojimo u regionu i Srbiji bilo sta sem Kupa, a ti hoces titulu prvaka Evrope
Osvijesti se

Vidis, ja prvenstveno hocu da Partizan bude autonomni klub koji nece dozvoliti da ga vode cigani i njihove sluge
Znam da je i ovo nerealno, ali je makar zdravija i prioritetnije od tvoje zelje.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Bora Stanković je pre te '95 i tih kvalifikacija imao skoro 40 godina bitne administrativne karijere od kojih je preko 15 bilo na elitnom, najvišem mogućem nivou. Imao je ozbiljnu košarkašku karijeru, i kao igrač i kao trener.
Takav treba da vodi i Partizan a ne g. Ostoja. Zato i jesam napravio neumesno poređenje da se vidi koliki nas kurton vodi...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Pa dobro, ako nas vodi kurton, onda uradite nešto i pobunite se protiv toga. Isti princip za FKP. Lako je da se piše a od konkretne neke akcije ništa. Osim ako očekujete da će da sam ode i prizna da je kurton.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ocekivao sam ovo, nazalost...Jedina nada nam je bila da se nastavi sezona i regularnim putem izborimo ucesce. Cim sam cuo vest o otkazivanju znao sam da nema teoretske sanse da mi uletimo umesto cigana. A o ucescu i jednih i drugih da ne pricam, ni promil sanse toj opciji nisam davao. Ono govedo nas vec ko zna koji put izradjuje tako da bih sad bez razmisljanja presao na Fibinu stranu, a istovremeno napustio ABA ligu...

Najvise mi zao igraca i trenera, nisu zasluzili da nas na ovako lopovski nacin izrade. Prilicno sam siguran da nas posle ovoga Volden napusta, a njegov ostanak mi je bila najveca zelja prelaznog roka. Ali, jbg, to je zivot. Vraticemo se mi jaci iz ovoga, uveren sam u to. Ne mogu oni nas toliko puta udariti, koliko mi puta mozemo ustati. :napred-partizan:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Znam da imaš najbolju želju i veliku volju da podigneš moral, al tek će da nas udaraju jer mi nemamo nameru ni gard da podignemo a kamo li da uzvratimo - Na žalost, mislim da si za Voldena u pravu i nadam se samo da će na tome da stane.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.154
Reaction score
14.412
Локација
Brdo Banovo
Odluka koja nam " ne prija",uz Efes i Virtus najveci gubitnici Kovid sezone.
Sejn Larkin i Efes- ponistili su im sezonu iz snova u EL, nama, nista slabiju i u EC i aba?

Tako je, kako je, pokusati ponovo i nista nam drugo ne preostaje. Parket, pa kako bude.
Guraj kamen uzbrdo.
Nije prijatno, ali pljuvati bilo koga, pa taman i Ostoju za ovo nema smisla.

EL nije sportsko takmicenje sa svim licencama, ugovorima i ubacivanjem ekipa koje nista " sem" para nemaju, ali je borba za to drustvo jedina opcija.

Da bi igrao protiv Cska, Reala, Barselone, moras i protiv kurcevih Zenita i Bajerna.
Da bi igrao protiv Cska, Reala, Barselone, moras opet u EC protiv Venecija, Trstova i slicnih.

Partizane, samo napred, predaja nije opcija.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd
Mi za zelenim stolom nikada nismo i necemo nista dobiti i to je realnost.A zar ste drugo ocekivali?Da ih zabole za ulazak drugih ekipa u zatvoren sistem govori i to da ce u eurokup ipak uci i ekipe kada se zavrse sezone u njihovim ligama na kakav god nacin,dok za euroligu to ne vazi.Igraju oni iz prosle sezone...
Sta je alternativa?Liga sampiona?Ne budite smesni.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Aj realno... NA SVE TE STVARI MI SMO DAVNO NAVIKLI
i dok god je psiho, klub ce biti drzavni projekat! uvek prodja svuda uvek povlasceni svuda, ali boli nas kurac. Zasto? Pa prosto, hvala Bogu da mi nismo kao oni, da na te nacine osvajamo to sto oni "osvajaju" ili npr igramo evroligu kako je oni igraju.
Poezija je cela sezona iza nas. Ovo osvajanje kupa je tek ludilo.
A za kraj black screen kao kraj Sopranovih.
Filmsko platno lagano
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Meni ovo uopšte nije bilo realno i očekivano kao nekima... Al mi je zato posle ovoga realno i očekivano da ode i Trinki i pola ekipe...

Mene je ovo ubilo posle ovakve sezone... Daj Bože da grešim ponovo i da svi ostanu....

Evropska košarko na k te nabijem takvu jadnu!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nije prijatno, ali pljuvati bilo koga, pa taman i Ostoju za ovo nema smisla.

A koji moj je palio masu? Šta sam ja? Jedini moron koji mu je verovao ovde na forumu? Vi ste svi znali da će ovako biti valjda po tome što više poverenja imaste u čovića govnara nego li u Ostoju (ništa manjeg) govnara. E pa narode, meni je moje govno manje smrdelo i verovao sam i očekivao drugačiju odluku. Al ko me jebe... Izgleda da sam na ovom forumu samo ja glup a svi ste drugi "znali" da će baš ovako biti...

JBG glup sam ko me jebe...

Bravo
Илић-Капитен
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ne znam da li sam više skenjan ili iznerviran...jednostavno ne mogu da prihvatim da opet krećemo od nule.

Samo mi nije jasno, zbog čega restartovati sezonu, zašto poklanjati opet učešće ekipama koje u trenutku prekida nisu imale nikakve ili bar realne šanse niti za top 8, a kamoli za neki veći plasman (pritom nemaju A licence, ako se već gledaju te jebene licence)?
Sa druge strane, ekipe iz Evrokupa (mi prvi, pa onda ostali) ostaju kao popišane, za čega su se krljali dva puta po grupama, 16 utakmica?
Da bi nam španska seljačina ponovo garantovala isti taj Evrokup? Pa to bi imali u startu jer smo obezbedili plej of (DŽ)ABA lige. Veoma, veoma jadno...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Ma jebe mi s elicno z aovakav format EL, pravi se komedija najkvalitetnije takmicenje u formi lige, a drugo po rangu u formi kupa grupa. Pa ili daj i i to drugo u obliku lige pa pislednja dva ispadaju prva dva ulaze ili sve kao grupe
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.127
Reaction score
1.872
Локација
На ЈУГУ Канаде!
pred sezonu: finalisti Evrokupa 2019/20 igraju Evroligu 2020/21!

na kraju sezone: učesnici ČETVRTFINALA Evrokupa 2019/20 SIGURNI učesnici EVROKUPA 2020/21... a tek ovo: ostalih 16 učesnika će se odlučiti kroz NACIONALNA PRVENSTVA??? u šta da će pudličina gamad NAMA U INAT sad da izglasaju da se ABA sezona NASTAVI!!! za budućnost, mornar i cedoli se zna (u interesu im je da se nastavi bar za (ufff ne mogu ni da napišem ime takmičenja)... mi DEMONSTRATIVNO da napustimo SVE što ima veze sa kataloncem (uleb+aba)!!!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.154
Reaction score
14.412
Локација
Brdo Banovo
^ Vrlo moguce @ Spalding
Prosle godine igrarija oko licence, zavrsila se na isti nacin. Sanse su "velike", tradicija, ovo ono, sve je na nasoj strani. Kad ono, iznenadjenje.

Sada, jebeni prekid svih takmicenja, nije zavrsena ni EL ni EC..da l smo bili u najboljoj poziciji i najboljoj formi? Naravno da jesmo, da l je to dovoljno? Ocigledno da nije.

Da je Virtus npr. jedini upao, to bi bila nepravda, ovako..jbg, kako svima, tako i nama.
Oni nisu usli, uz dobijenu licencu, pa sta ces vise od toga.

Nije tu kriv ni "nas" Ostoja, ni Ostoja iz Virtusa, ni onaj iz Efesa.

Samo, jbg, prevelika ocekivanja i nada u Ostojine reci. Pricao je ono sto navijaci vole da cuju. Koliko je sve bilo (ne)realno, to.je druga prica.
Ne slusas ga, gledas igrace, ekipu, Partizan.
Uzivas u tome i nema glavobolje.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Али 1000 пута од нас праве магарце у свим јебеним спортовима. Седам, осам година нема апсолутно нико да дигне гард барем у било ком спорту, изузев Марка Николића! Да Мића Берић је часно одступио, али није ни пружао неки отпор. И треба да нас јебу у свим спортовима, да нас убијају кад ми никакав отпор ни не пружамо. Нема спорта у коме ми имамо часну управу, ево докле нас је довело увлачење у буљу АВ наших управа. Желим све најгоре свим оним који се декларишу као гробари а притом су гласали, гласају или ће тек да гласају за Фирера. Да ли је Остоја крив НИЈЕ, али је глуп и наиван као француска собарица, а ваљда је такав и подобан за управу Партизана. Смрт фашизму, живео Партизан!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ajde ne ložite se, nije se ova situacija stvorila, niti je prekid takmičenja izglasan Partizanu u inat. Nismo mi jedini oštećeni i ne vrti se sve oko nas. Na nama je da punimo hale, na upravi je da obezbjedi što bolje uslove. Ostaje nam i da se nadamo da će da katalonsko govedo da crkne od korone, a sa njim da ode i ideja sa A licencama i obesmišljavanjem i uništavanjem košarkaških takmičenja u Evropi. Jebo mu pas mater alavu u po pičke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top