Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Perava

Početnik
Учлањен(а)
19.09.2019
Порука
23
Reaction score
72
Локација
Valjevo
Ako sam vas dobro razumeo, katalonsko govno je zvalo ostoju, ali ostoja nije smeo da kaže hoćemo da igramo el zbog vučiću pederu. To nisam nigde pročitao pa ajde da pitam. Kukate kao neke babe, pa dal smo ikad nešto dobili na mufte. Šta da kaže gazda virusa kome je obećana pozivnica za sl sezonu posle ovakve odluke? Jel vi navijate za Partizan ili ne? Kad je to bilo lako navijati za šampione države cele, za cro bele za crno bele?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ima li negde zvanične potvrde o učesnicima El sledeće godine?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ima li negde zvanične potvrde o učesnicima El sledeće godine?
Deo teksta o ucesnicima sledece sezone:

Additionally, the Executive Board agreed on the following with regards to the 2020-21 season:

  • The 2020-21 Turkish Airlines EuroLeague season will count upon the participation of the same 18 teams, namely: ALBA Berlin, Anadolu Efes Istanbul, AX Armani Exchange Milan, Crvena Zvezda mts Belgrade, CSKA Moscow, FC Barcelona, FC Bayern Munich, Fenerbahce Beko Istanbul, Khimki Moscow Region, KIROLBET Baskonia Vitoria-Gasteiz, LDLC ASVEL Villeurbanne, Maccabi FOX Tel Aviv, Olympiacos Piraeus, Panathinaikos OPAP Athens, Real Madrid, Valencia Basket, Zalgiris Kaunas and Zenit St Petersburg
  • The 2020-21 7DAYS EuroCup season will reserve guaranteed spots for the eight teams that qualified for the 2019-20 quarterfinals, namely: AS Monaco, Partizan NIS Belgrade, Promitheas Patras, Segafredo Virtus Bologna, Tofas Bursa, Umana Reyer Venezia, Unicaja Malaga and UNICS Kazan. The remaining 16 spots will be awarded to teams qualifying through their domestic leagues’ final standings. As in previous seasons the EuroCup Board will propose the final team list for approval by the ECA Shareholders Meeting
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pa naravno da nije bilo poziva, ko je rekao da je bilo? Onaj ćoravi je isto govno ko i ovo naše. Nit je mogao ćorus da utiče, nit je mogao ovaj naš mandov... Odakle ti ideja da je bilo poziva?
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Aman zaman ljudi nije bilo poziva nikome uopste, ne budite jebeni retardi.

Koji si ti car :) U postu gore, mislio sam u slučaju da su se delile pozivnice, ko bi je više zaslužio nego mi, jer je prema postu ovog lika što sam mu replicirao ispalo kao da bi nam u slučaju deljenja pozivnica neko istu poklonio. Pa nismo maloumni majku mu, razumemo se valjda :)
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Ja i dalje ne mogu da se smirim, ali apsolutno se slazem sa velikim Grobarom Ratkom Vardom i njegovom izjavom. Ko je procitao zna o cemu pricam. (Citiram) Partizan je dobio jedan veliki srednji prst! Dok najbolja ekipa EC i ABA lige dobija prst, ekipa bez trofeja i koja je nastala pre par godina igra EL.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
Niko se i ne seća da priupita limara koliko KKP duguje na današnji dan a kuka se za EL iako su nam šanse spale sa 90% na 5% posle prekida.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
ocekivana odluka
ne pita se tu ostoja nista, problem kod njega su samo te populistice sns izjave, cuti je*o te ko te vuce za jezik ti cekas el za rodjendan je*ala te i el i rodjendan

nista nama sustinski el ne bi donela
mozda nesto jaci tim ali to opet zavisi pre svega od drzave
gledati da se zadrzi trener i bitni igraci
opet iskopati nesto ispod zita i paziti da se ne ponovi parahuski i peiners

teraj dalje
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jedini je problem što smo za tih 5% šansi čuli od Ćoravog koji priča /sere/ o tome već mesec dana sve uz priču sa se ON bori za dva kluba iz ABA u EL! A šta Ostoja retard radi? Izmišlja rođendanske želje? Svi koji kažu da je ovo bilo očekivano, da je realno itd. više veruju Ćoravom nego Ostoji! Ako pogledaš onu drugu temu, videćeš i pohvale na Ostojin račun jer je obezbedio budžet... Da ne poveruješ. A mi smo peti (pardon, četvrti - ispraviše me tamo) tim u ABA po budžetu.

Ostoji treba podići spomenik jer se igračima ne duguje....

@Kiza Srbija
Slažem se 100%
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
ma nema ovo veze sa coravim, imao hostapler srece nista vise
djordi je presekao ovo se ponistava ostaju isti ucesnici i to je to, ebe se njemu i za nas i za pantere
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.918
Reaction score
26.599
Daj bre, pricamo o limaru koga je vucic postavio u Partizan, normalno da ce raditi sta mu se naredi.
Samo jos ovi koji ga hvale da shvate da on nije neko ko se bori za Partizan, vec za sopstvenu zadnjicu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.711
Локација
Храм фудбала
Ne ocekujem naravno, ali zelja mi je da ukoliko nemamo vecinu u odlucivanju (a nemamo) u Aba ligi istupimo iz iste po kratkom postupku.
I sledece sezone peglamo Evrokup i domacicu kao trening utakmice.
To ce biti moja najveca zamjerka Ostoji. Koji kurac igrati ligu u kojoj se na samom pocetku prekrse pravila, a tokom sezone radi ko sta i kako hoce, a da nikakve sankcije ne snose.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Kao da nam je neko nesta nekad poklonio,NIJE,I NECE NIKADA ....
Svaku nasu pobedu smo skupo placali,i tako smo naviknuti,i tako i treba da bude i u buduce !


Lepo rece D.V. sada ce Grobari jos vise voleti i navijati za svoj Partizan !!!
Bicemo opet prvaci Evrope !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top