Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Igraćemo tu jebenu evroligu dogodine i to ćemo izboriti na terenu! I budite ozbiljni kakva fiba liga šampiona, kakvo inaćenje... Pa u toj soluciji odlazi Trinki. U toj soluciji ćemo nazadovati 5 koraka, koji stranac će doći to da igra? Domaće igrače kao što je Jaramaz mogli bismo samo sanjati...

Cela ekipa na čelu sa Trinkijerijem treba da bude gladnija sledeće sezone i da se svima najebemo majke počevši od Djordija preko odmrznutih romuljaga do sns žgadije. Osvojićemo ono što nismo ove godine, taj trofej koji nam fali i vratićemo se tamo gde nam je i mesto i to ne na jednu sezonu već kao redovni učesnici. Jebote kakva melanholija, nismo mi pičkice od preko puta, znaju da im se bliži kraj i zato ovoliko i slave, a jebaćemo ih jako i lepo, vratićemo ih dogodine u zamrzivač. Pa nek njihova legenda pravi treći klub svom sinu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.498
Reaction score
23.243
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A vala odvratniju njušku od ovog ne može imati, pa ja vama ne mogu opisati koliko me ta spodoba iznervira kad je vidim i pročitam joj ime, tačno mi mučninu izazove

Ajd na stranu što je sns govno, nije bitno da li je Pera, Mika, Žika, ostoja, nama je isti kurac, al' ta njuška raspalog cigana. Da ne znam, i da ga vidim na ulici, stan bih stavio da je gurbet.

U rangu mi je psihopate,čovića, koromana i rakočevića, a nema ranga ispod.

Limeni bolje nego limar, hvala Stojanče.

Edit: uglavnom mogu poznati cigana, valjda vremenom dobiju svi tu retardiranu fizionomiju. E da, kao i ožegol.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
@Spalding
Stvarno si dosadan sa Ostojom vise.

Ocekivao si od covjeka da utice na EL? Dje zivis ti kralju!
Ovo je Srbija bre, kad smo se mi za ista pitali u Evropi? Nikad za nista.
Kad prosle godine Zeljko nije mogao da izlobira za WC. Sta si ocekivao ove? Da Ostoja koji je niko i nista u svijetu kosarke izlobira da se EC nastavi? Ili da se izbaci Zenit a udjemo mi? Ili da ti prihvate Real i Barsa i CSKA i ostala ekipa da se prosiri liga na koliko timova? Na 20? Da udjemo mi i Virtus? A sta ce Unikaha onda koja je bolje plasirana od Virtusa?

Mani se Ostoje. Covjek sad nista kriv nije. Dosadan si sa njim vise.

Ja se samo plasim da Trinki sada ne ode. A mislim da hoce.
I ako Trinki ode za par mjeseci, nemojte da pricate kako smo mi ostali to znali, kako smo predosjecali, kako smo prizivali zlo.
NE! Jednostavno relano sagledaj stvari i bice vam svima jasno da Trinki ide, plus ima u ugovoru klauzulu da moze posle ove sezone da ode.
Ako gledas iskljucivo ovu situaciju sa koronom i odluku kao odluku, nista kriv nije.
Ako gledas malo nazad u proslost, kriv je mnogo vise nego sto je izgledalo da je kriv u tom trenutku.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Najsmešniji (ili najtužniji, a možda i jedno i drugo istovremeno) deo ovog cirkusa je odluka borda EL da su ekipe koje su ušle u TOP 8 Evrokupa obezbedile plasman u Evrokup za sledeću sezonu, među kojima smo i mi naravno. Kao da ne bi recimo da smo igrali pijani tako što svaki igrač popije flašu Rubinovog pred utakmicu obezbedili plejof ABA lige i ušli svakako u taj smrdljivi Evrokup. Koji je nažalost i kao takvo elitno takmičenje u odnosu na onu smejuriju FIBA Liga šampiona.

Dok sa druge strane, najljigavija persona u istoriji Evropske košarke Bartomeu će nam uvek dati pozivnicu za taj Evrokup, jer je za to takmičenje veliki plus ekipa renomea Partizana sa bogatom istorijom, navijačima i vrućim terenom, te da završimo i kao poslednji u ABA ligi, imali bi solidne šanse da nastupamo u Evrokupu naredne sezone.

Čime ta njihova odluka koja zvuči maltene kao gest dobre volje borda EL i "povlastica" za ekipe koje su se plasirale u TOP 8 Evrokupa, zapravo izgleda kao obično sranje u boji.

Još nešto. Osvojili bi Evrokup ove godine, a da li ćemo biti u šansi za tako nešto sledeće ili u narednih 10 i više godina? Pitanje je veliko, jer je svakako cilj nastupati u EL i trebamo tome težiti a ne osvajanju Evrokupa. Ali to bi bio jedan jako lep poduhvat i povratak na staze stare slave, ovo je bila ta godina gde bi osvojili sve, a osvojiti Superkup ABA lige je jako teško, kamoli drugo najjače takmičenje u Evropi u kojem ipak ima respektabilnih i jakih ekipa.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Možda da se Partizan dogovori sa Virtusom, Unikahom, Monakom i tim boljim ekipama iz EC, da pređu u Fiba LŠ, da traže uslove, garancije, da učestvuju u organizaciji lige i da je polako jačaju iz godine u godinu.
Da se dovode igrači, otimaju evroligašima itd...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Doćiće dan kad će sns žgadija otići u političku istoriju, a tada će naše sportsko društvo i tribina skinuti okove i potrgati ih. Doćiće taj dan, okrenuću prase tada, samo strpljivo. Da l ja od svoje mržnje prema toj sekti ne vidim ono što neko drugi vidi koji nije toliko "zaslepljen" al ovo samo nama ide u prilog. Da me neko ne shvati pogrešno, voleo bih evroligu više od svega ali na više godina i da tu evroligu zaslužimo na terenu, ne bih je voleo u nekoj soluciji gde bi prvorođeni nekim svojim "naporima" uspeo da ubaci i nas i njih i tako u njihovim retardiranim glavama izjednači nas. Što neko reče samo da izguramo ovaj period i to sa što manje ponižavanja, a ovo treba samo da se sve beleži i da se jednog dana kad se oslobodimo sve dokumentuje.

Jebaćemo ih sve sledeće godine, samo da ova ekipa ostane na okupu i da je još nadogradimo. Jebaćemo i Đordija i sns žgadiju, osvojićemo taj Ek i ućićemo tamo gde nam je i mesto.
Što se tiče odluke evrolige ovaj snimak oslikava i današnje stanje evrolige.

Ali takve odluke ne trebaju da nas pokolebaju već da naš inat bude samo veći...
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Vlasnik Virtusa kaze da je odluka ocekivana, i da su aplicirali za wc u slucaju da neko odustane, a da ima takvih naznaka od strane Pao-a.

Mozda oni znaju nesto sto mi ne znamo?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.416
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
Ne znam da li iko može biti iznenađen ovakvim raspletom. Za mene je potpuno očekivano. I nema potrebe nešto vatrirati i tražiti neke prenagljene akcije, tipa "e, sad nećemo ni EC da igramo ni ABA". Ta mogućnost, ako je ikada i razmatrana kao opcija, je propuštena onda kada su menjana pravila taman kad Partizan ispuni sve uslove za dugogodišnju licencu.
I nije tu Ostoja nešto posebno kriv, (jeste za neke druge stvari), ali ni PSD i Dule nisu mogli ništa da urade.
Jednostavno, šut sa rogatim ne može (niti je ikada mogao).

Partizan je ovu igricu prešao onda kada je ona bila uglavnom samo sportska priča, u nemogućim uslovima.

sada, jednostavno treba raditi samo ono što je isključivo u interesu kluba i njegovog napretka. Dakle, igrati najjače moguće takmičenje (što je u ovom slučaju EC), igrati ABA jer je svakako bolja od KLS, i pokušati osvojiti svako takmičenje koje igramo.

jer to je Partizan.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Zasto nas klub sada cuti i nas predsednik koji je do juce pricao kako idemo u El? Gde je sad da nam saopsti plan za narednu sezonu?
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.062
Reaction score
18.265
Najveće je Đordi govno,
Koje samo pare vidi,
Za keš bi i majku prod'o,
Obraz nema da se stidi.

Nije bitan sportski uspeh,
Istorija, navijači,
Đordi zna za lovu samo –
Čim je vidi gaće svlači.

Licemer je kakvog nema,
Iza sporta on se krije,
O poštenju stalno kenja –
I ako ga vid'o nije.

Svaki Grobar dan sad čeka,
Da za dušu njemu pije,
Sa lopate još nam uvek,
Pobegao niko nije!
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Pokusavam samo da skontam sta je vecini toliko skrivio limar? Pa mi se nista ne pitamo ni u regionu,kamoli u Evropskim okvirima. Pa gde su ti veliki Partizanovci bili u trci za predsednika kad niko nije htel da se lati te pozicije? Lako je sad mudrovati,sa politicke strane razumem ogorcenost,ali smo mi ove sezone igrali odlicnu kosarku,imali velike ambicije,dobar tim i trenera za visoke domete. Visa sila nas je sprecila da dosanjamo taj dugo ocekivani san i naravno katalonski kurton. Sta mi tu sad mozemo nije mi jasno? Ostoja nije neko kome bih mogao da se divim,ali ne mogu ni da ga kritikujem bar za sad,dok ne vidimo sta ce ostati iza njega. Trenutna situacija je takva da iza njega stoje uspesi i meni zaista ne smeta.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Ja ne krivim Ostoju, cak smatram da nije do njega nista bilo. Mislim da se borio i on i ljudi koji nesto znace u svetu kosarke, ali da jednostavno Djordi ima svoj cilj i viziju, a to je ne povecavati broj klubova, a ovo mu je najjednostavnije resenje bez udaranja glave u zid. Mene samo boli sto se sada pusta pudlica da vrslja po medijima i da nam trpa muda u usta, sto se ne reaguje i barem da neki gospodski intervju, ne mora da se bilo ko proziva... Cisto da se saopste planovi za dalje nakon ovog ispusavanja od strane EL. Ovo nije ni do coravog, ni do limara, ovo je odluka mnogo visih faktora i cista sreca cigana.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ajde još jednom da pokušam ja da objasnim, pošto očigledno spadam u najogorčenijeg kritičara limara povodom cele pizdarije sa EL.

1. Ostoja se NIŠTA ne pita i NIJE kriv zbog odluke EL da nema Partizana u istoj ni ove godine.

Ostoja JESTE KRIV:

1. Jer nije znao kakva će odluka da se donese (budimo realni, takve odluke se obično usaglašavaju pre donošenja onog zvaničnog, pre saopštenja za javnost itd. Partizan je dovoljno veliki klub da je mogao znati kakva će odluka da se donese;

2. Ako zaista NIKO nije mogao da zna kakva će odluka biti (pa ni Ostoja), onda se ĆUTI i čeka odluka a ne kenja se javno o "poklonu" za rođus, ne izjavljuje se pre toga "Ima mnogo 'ako' u tom pitanu i mnogo otvorenih tema. Cela Evroliga se nada da će se sezona završiti na terenu i samo smo o tome pričali. Šta će se desiti ako se sezona otkaže, ko će igrati, u kakvom formatu, to je nešto što što moramo da ostavimo za slućaj 'ako se desi'. Nema roka, ali sam uveren da smo spremni za Evroligu već sada. Zapravo mislim da smo to pokazali", rekao je Mijailović. Iz ovoga AKO SE DESI mogu zaključiti da on čak nema ideju da će se sve rešiti istog dana...

3. Za razliku od njega a upravo zbog njegovog preseravanja, ispade da je Ćoravo govno znalo ono što on nije ili bar da je bolji prognozer (pre će to da bude slučaj. A mi imamo i ŽOC-a i Fener u EL - da ne idem dalje.

Ako već ne zna šta će biti a NE MOŽE da utiče, onda se ćuti - Ne dovodi navijače u poziciju da ispadaju majmuni samo zato što veruju njemu Ostoji i spremni su da se pobiju sa govnarima za klub.

Znate li koliko sam polemisao na raznim mestima sa ciganskom bagrom, gotovo ih podjebavao da će da izvise za EL, dolivao im onu izjavu Ćoravog "Mi se borimo za 2 kluba u EL iz ABA"... Kažem ja ako se on bori za "2 kluba" znači da je JEDAN već u EL i da je to Partizan. A on kaže da se bori za 2 a ustvari se bori za FMP pa ako mu uspe (pošto je verovatan reset + 2 iz EC-a), predstaviće to kao sopstvenu zaslugu za Partizan i FMP da utera ostoji.... Itd....

A šta se sad desilo? Ispadoh kreten jer sam verovao svom predsedniku a ne ćoravom govnetu. Naravno, nije Ostoja decidno rekao da smo ušli ali je davao veoma jasan nagoveštaj - to ozbiljni ljudi rade onda kada znaju ALI NE SME da se kaže otvoreno. Glupi ljudi poput Ostoje NAGAĐAJU u javnosti kao da je to njegova lična stvar pa eto odlučio da sa javnošću podeli svoje mokre snove i "očekivanja". DEBIL!

I za koji kurac hoće poklon? Pa nije EL poklon njemu! Nije poklon ni Partizanu (da smo ipak ušli to bi bilo zasluženo a ne poklon).

Naveslao ga ćoravi za sve novce i to ni kriv ni dužan (iako svi znamo ni da se on nije pitao ni za šta). Sve ono što je on govorio unazad mesec dana, to se i dogodilo...

E tu je KRIV OSTOJA - Ajde što majmuniše nas, nego što majmuniše i Partizan i bruka se u javnosti. A ovo mu nije prvi put! Prošle godine je napravio istu glupost sa WC pa nije ništa naučio! KRETEN!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top