Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Kad smo koristili termin "ostojini svedoci", bilo je zamisljeno kao sprdnja, zezanje, sala...
Sad se vec ozbiljno pitam neke stvari...

Priznaje se tabela zenske aba lige, priznaje se tabela aba 2 lige, ali ne i aba 1. Na sve to, nas predsednik jedino sto je rekao je da cestita Borcu ili kome vec :banghead:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Kad smo koristili termin "ostojini svedoci", bilo je zamisljeno kao sprdnja, zezanje, sala...
Sad se vec ozbiljno pitam neke stvari...

Priznaje se tabela zenske aba lige, priznaje se tabela aba 2 lige, ali ne i aba 1. Na sve to, nas predsednik jedino sto je rekao je da cestita Borcu ili kome vec :banghead:

Idu izbori, svi su u istoj ekipi. Partija majka.
Sto im i oceva i majki j.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Možda da se Partizan dogovori sa Virtusom, Unikahom, Monakom i tim boljim ekipama iz EC, da pređu u Fiba LŠ, da traže uslove, garancije, da učestvuju u organizaciji lige i da je polako jačaju iz godine u godinu.

Da se dovode igrači, otimaju evroligašima itd...
Daj da zovemo mrmota da sve to zavije. Bilo bi lepo, ali to veze sa mozgom nema.


Vlasnik Virtusa kaze da je odluka ocekivana, i da su aplicirali za wc u slucaju da neko odustane, a da ima takvih naznaka od strane Pao-a.

Mozda oni znaju nesto sto mi ne znamo?
Tek bismo u toj igri popušili. Mogli smo da dobijemo nešto dok je još teren ulazio u računicu. Sad kad su novci u igri, bolje da se ne kurčimo.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
85
Reaction score
588
I Unikaha dobila poziv od FIBA LŠ imaju rok do 5. juna da odgovore... Ako je Ostoja zakazao KZN za 4. možda se moja želja i ostvari...

Neko rece da je i Panatinaikos dobio rok do 3. juna da potvrdi ucesce u EL... Ako je Ostoja zakazao KZN za 4-ti mozda se...

Tipican grobarski scenario bio bi da Grci stvarno odustanu od EL (iako licno toj mogucnosti ne dajem ni promil sanse), a da se Virtus preko reda dokopa EL u ganci stajlu...

Naravno da se sprdam ali me ipak mrvu plasi gospodska izjava zabarskog predsednika. :pop

Mada, taj emotivni oziljak bi se super urezao u nase iscasene Grobarske mozgove. A onda da im se komplet najebemo milosne majke od starta svih takmicenja u kojima budemo ucestvovali naredne sezone.

Verovali smo da je ovo TA sezona, ali strpimo se jos samo malo braco grobari.. .

Za to vreme ne budimo lenji, neka svako od nas da Grobarstvu doprinos. Bilo kakav, jer svaki je zlatan u ovim pickoustim vremenima. Animirajte klince, ucite ih da je zivot prolazan a Partizan vecan! Okrecite kraj/cosak u omiljene boje, izvucite iz kandzi zla neduznog mladog necaka/komsiju ako mu je otac pripadnik sekte, bode se u venu ili je ne daj Boze ciganstura.

I samo volite Partizan! Nasa ljubav ce pobediti sve!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.885
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kad smo koristili termin "ostojini svedoci", bilo je zamisljeno kao sprdnja, zezanje, sala...
Sad se vec ozbiljno pitam neke stvari...

Priznaje se tabela zenske aba lige, priznaje se tabela aba 2 lige, ali ne i aba 1. Na sve to, nas predsednik jedino sto je rekao je da cestita Borcu ili kome vec :banghead:

Ne volim ostoju, al' ovde mu se nema šta zamerati...

Bilo jače od mene :buhaha
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Lepo si iskritikovao i ispljuvao sve redom ali nista pametno nisi rekao. Sta je po tebi izlaz iz ove situacije?? Prestati pratiti Partizan zato sto je okupiran? Izaci iz svih ozbiljnih evropskih takmicenja i igrati cipiripi kupove? Eto mi smo naivni sto smo ove sezone verovali da mozemo osvojiti sve ali dolazi sledeca i sta ti predlazes?
Ne podrzavam Ostoju (najvise jer je sns kadar) ali nesto ne vidim da su se silne nase legende polomile za interes KKP. Da ne spominjem trojanca Pekovica kojeg su nam zavukli samo tako, Tosu i ostale fikuse... I ove sezone sigurno nismo sluzili za samaranje jer smo bili ozbiljniji klub i tim u svakom pogledu od govana iz zeleznika.
Meni ce ostanak ili odlazak Trinkijerija reci dosta toga. Ako ostane, u klubu se radi na gasenju smrdljivog fmp-a. Ako ode Trinkijeri sve je jasno.
A ti si rekao pametno sta?
Sagni glavu trpi i cuti... ok ako tebi i jos nekima tako odgara, vi trpite i cutite, ja necu. Nismo sluzili za samaranje... hm, a ovo sto nam se desilo i u ec i u aba ligi je bilo verovatno mazenje po glavi... zaboravili ste mnogi ostojinu "borbu" kroz institucije prosle godine, i ove je bio vrlo borben... zato sledece godine kad zasuce dodatno rukave i postane ratoboran ima svi da se razbeze, kafe kuvarica prva...
A da zaboravio sam, nema nigde legendi, samo je ostoja jedan jedini sposoban, hvala mu sto postoji...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Pa gde su legende?
Ne racunam njega kao nesto ozbiljnog nego pitam ovako.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Nemanja-950 jel se ti stvarno praviš da ne razumeš ili si ciničan i bezobrazan prema svima koji ne misle kao ti? Zašto se ti brate ljutiš na nas jer ne mislimo isto? Potprcacaš tu svakoga ko napiše nešto u stilu da Ostoja moćni ide u PM ili da Partizan igra FIBA LŠ sledeće godine umesto vašljivog EC-a... Uredu je da ne mislimo isto al to nije razlog da diskredituješ ljude.

I gle kurca! Mi što pišemo takve stvari smo "dosadni", "pišemo jedno te isto", "neozbiljni smo" itd... A vi što se lepite na svaki naš post da po svaku cenu odbranite govno "niste dosadni", "nadprosečno ste inteligentni", "ozbiljni da ozbiljnije nisam video" itd...

Pitao si gde su legende? Već jednom ti odgovorih. NEĆE ni jedna legenda da pristaje na ovo što g. Ostoja može. Neće niko da dođe i pristane da ga jebu. G. Ostoja to može po službenoj dužnosti, to mu je posao. Vidiš, meni nije to posao kao ni drugima. E sad, ako se mišljenje poput mog kosi sa interesima ovog foruma ili prosto nije dozvoljeno misliti drugačije, onda je pošteno zamoliti u privatnoj poruci da se takav stav ne iznosi iz xy razloga ne omalovažavati ljude.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Jordi se oglasio da u slucaju Panatinaikos napusti EL ulazi neki drugi klub.Mozda vredi pokusati.
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Što se tiče "nekog drugog kluba", nemam sumnje da je G. Jordi mislio na Virtus ali nemam ništa protiv da igramo EL jer smo je zaslužili. Protiv sam da se igra EC ponovo ili da se ostaje u ABA bez prethodnog poziva u EL, pošto G. Jordi ucenjuje redovno našim ostankom u ABA. Iskreno, najbliži sam tom da će Panatinaikos ostati u EL ipak...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.662
Dosta mi je lazne nade za sledece tri reinkarnacije.
Eventualno da angazujemo simonovica da nam ukrade ovaj plasticni EL pehar, posto onaj pravi, za koji se borilo na terenu, vec odavno imamo.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Te legende bi mogle prvo da progovore, makar da znamo da su živi i zdravi, ne očekujem od njih da uđu u upravu i daju svoje pare, nisam budala.
Pošto nema ništa ni od jednog ni od drugog, koja je opcija?
Da plačemo po forumu i da pričamo o tužnoj sudbini? Neka, hvala.
Što se tiče bezobrazluka, uđeš u temu
Košarka u Srbiji i regionu, ABA liga
i nađeš upis #26.416.

A vi što se lepite na svaki naš post da po svaku cenu odbranite govno

Niko nije ni branio govno, nego hoće ljudi da kažu da je to govno trenutno jedina opcija.
Nema potrebe da se izmišlja, zna se već šta dobar deo ovog foruma misli o njemu i sličnima.
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Статус
Затворена за писање одговора.
Top