Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Težak off, ali tek sada čitam prve poruke u ovoj temi. Pantić sa prve strane.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ma da , odlican Dule. Dobar intervju. Covek je pokusao sve da spase onakav Partizan, cak i kontakirao San Antonio da mu budemo filijala i centar za mlade igrace.

Jednostavno u Srbiji u sportu vlada bas tezak kriminal i to vec dosta dugo.

Nigde vise nije toliko isprepletena politika, sport, estrada i kriminal, sveta cetvorka Srbije.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Slomi se Dule objašnjavajući al ne može psihopata da zavergla da ga jebeš
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Nek postane, pa ćemo lako ići tamo.

Daj da jednom budemo pametni i ne trčimo pred rudu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Дуле озбиљно по мени ударио по управи ФК тј. Вучелића. А Пантић се уби да одбрани Вучелића, поготово што брани Вучића.
Пантић напада КК, а брани ФК за исте ствари.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Najgore sto ce ti na kraju doci da zagrlis budalu...

Dule maestralan.
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Pantic ako i pored molbe ovakve legende nastavi po svome da laje protiv Tegija, Ostoje, KK, onda ce morati bas da padne neko samaranje.
Nama trebaju i Zeks i Tegi, ali upereni protiv ovih olosa iz sistema.
Dule izgleda odlicno i bas sam se obradovao.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Samo jedno "tišina tamo" i nema više svađe, al' ovako je korisnije, nego tišina i sloga.

Frakcije među navijačima, frakcije među upravama (ista autokratska stranka), idealno.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Каже Жекс Дулету:
- Са овим парама (које има Остоја) ви би освојили ЕЛ три пута везано!
А Дуле одговара:
- Па не би везано али једну би освојили. Али два пута би били на фајнал-фору сигурно!
Краљ! :D
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Sjajna emisija, Dule nas je pozvao da sledece sezone vise nego ikad gledamo taj nas KK Partizan, ako je on tako rekao dajte da mu ispunimo tu zelju jer je on zivot dao za Partizan, pa valjda i mi koji ga volimo mozemo barem da priustimo sebi sezonsku, evo dobili smo 100 eura dajte da svi kupimo sebi po sezonsku kartu i da uzivamo u nasem timu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Baš mi je drago što izgleda dobro, naš general... Kad kaže daj da se držimo zajedno i da se ne napadamo.
Dule valjda će i ovo zlo proći uskoro, nadam se da ćeš dobiti u našem Partizanu funkciju koju god ti želiš. Ja bih najviše voleo kad bi bio deo svakog stručnog štaba i kad bi brusio mlađe igrače koji tek nadolaze u seniorsku košarku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
Дуле стварно добро изгледа, филозофски је настројен, као што је увек и био, изражавање му је течно, што све говори о томе да му је здравље стабилно и то може само да нас радује!

Нас Партизановаца стварно има разних и свакаквих, разговор Жекса и Дулета подсетио ме је и на неке овдашње форумске расправе...
Слажем се са Дулетом у скоро свакој речи, ја покушавам на Форуму да кажем нешто слично, али...ем нисам Дуле, ем немам емисију од сат и нешто, а понекад је лакше објаснити нешто кад говориш, него кад пишеш...

Поента свега ми је да без обзира на наше разлике и то што нас има разних и свакаквих, тежиште неке борбе за Партизан не треба да буде неко наше међусобно препуцавање, него да нам је на уму колико имамо непријатеља ван Партизана...да се не исцрпљујемо и не боримо и не сукобљавамо међусобно...о.к. размена мишљења, у реду, али ништа даље од тога...

Дакле, не волиш некога из Партизана, у Партизану, у реду, схватам, поштујем, али ово је ужас да код нас једна навијачка група прогони другу, да Ф.К. и К.К. немају добре односе, да је некоме битније доказати колико је лош неко ко је у некој другој фракцији, клубу, страни Партизана, него да погледа мало има ли и нешто добро у том нашем Партизану, итд, итд...

У реду, слажем се, неко у Партизану може бити лош, муфљуз, улизица, близак властима или опозицији (ја политичаре не волим одакле год да долазе), али ми против себе, а ван нашег клуба, имамо толико непријатеља да је само трошење времена и енергије истицати те наше негативности, када смо тим неким, још горим људима, (а ван нашег клуба) окружени и док нам они ,,раде о глави,,...

Лепо је што су многи од вас частољубиви, правдољубиви, идеалисти, и треба се борити за то, али борба не подразумева само да ,,часно изгинеш,, за идеале, него и да у тој борби - победиш.
А ту је дозвољено и чување снага, преживљавање, тактизирање, памет, мудрост...не само јунаштво, изгинуће, част и јуриш...

Ја бих са Дулетом и у бетон лигу, али ако већ нисмо отишли тамо, радије бих да на терену убудуће наплатимо свима ову зајебанцију са ,,Ковид-сезоном,, где су многи добили понешто, а Партизан само штету...
 
Top