Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
toliko o ciganskoj "tituli" :picka-ciganska:

o broju 19 mezimice ne bih... kao što reče neko, 3 crvena je zasluzio...

Strahinja, Bratko (pa i "drvo" Sadik)> :respect

Sad lepo da otresemo i mezimicinu sestru iz ns, i bog da nas vidi :ziveli

nadam se da će Stojke biti fit za tu utakmicu... Neca može na gol do kraja šampionata mada se ne bi ljutio da i on stane na gol 24. (ispravite me za datum ako grešim)!

izvinjavam se za off, ali...jel se meni čini da je njihov trener baš PROPAO otkako je prestao sa igranjem?! :confused-smiley-013:
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Ja ne znam za vas ali ja umalo nervni slom ne dobih za onaj Zdjelarov zuti.

Dzaba im i namestena titula, i sudije da navlace za njih, kad je jebac spreman kurva moze samo da rasiri noge.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Zao mi opet propustene prilike da se ispismao po njima, mogli smo ih usrati sa jos dva gola pri kraju.
Tako je bre Sadiče cim izgubim poverenje u tebe ti me razuveris.
 
  • Like
Reactions: BaX

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ali degenerik koji i na ovom i u prošlom derbiju samo bije, kako ga je Sadik izlomio, ima li šta lepše?

Puši kurac stankoviću, puši kurac kokeza, puši kurac vođo! :) Evo vam titula jebala vas titula. Džabe vam zatvorene utakmice, kad god igrate sa nama popušite kurac. Pozdrav za sns rsb botove! :picka-ciganska:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Sadiq dribla volove Tatko daje golove :D

.........................
A Misa voli Partizan ! Ovo je pobeda za tebe ljudino i legendo nasa:

140848_zemun-partizan-9147_f.jpg
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Niko me nije razocarao, neki su mogli bolje ali oper smo se usrali po predsedniku drzave.
Zao mi sto Fico nije igrao od pocetka, sigurno bi dobili sa jos jednim golom vise..
Sadik nije Tawamba da one bunare prima na grudi i salje pasove ali je zato potez igrac i presudio je egipcanima. Natko je bio osrednji danas ali je bilo i to dovoljno, zar ne.

Sada joj da ugazimo onog govnara na klupi ciganke 2 i onda prelazni rok. Napred Partizan
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Da. Čuo sam ekskluzivno prenosi Sarapa koji je najavio 0:4. Trka se poništava, drolja želi još malo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top