Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Za mene je sada i zvanično - razvili smo pobednički mentalitet kada igramo sa ovima, to nema cenu.
A za to što je jednog nesrećnika poslao u Mladenovac a drugog na Dušanovac, Sadik ima doživotni kredit. Kada te tako izlomi čovek od dva metra, to nije neko obično brukanje, to je poništavanje.
Taj mentalitet traje moze se komotno reci od Moreire, Juce i Diare, pa do danas.
Vrijeme je za titulu. Dosta je bilo sprdnje.
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Tako se to radi majstori!! Polomiti ih ko picke, i ne za mene nema nista sladje od 1:0 pa da kmece danima kako eto samo jedan gol.. more mars mamu vam gurbetsku!
Strahinja igrac utakmice, pravi majstor, i naravno crno dete kiroprakticar!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Jednog dana ce se videti kako su ovi osvajali titule, a dok to ne docekamo, bice mi dovoljno da gledam kako ih deremo gde stignemo.

Cestitke svim momcima, sa posebnim naglaskom na Pavlovica, Urosevica i Scekica. Ti momci znaju kako se igra protiv bagre.:respect

Takodje, Sadiku svaka cast za potez kojim je resio mec, ono ce Degeneka progoniti do kraja zivota. :D
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Karamo Cigane, mamu im jebem !!! Sadik slomio kičmu nosonji, mada je meni Asano bio broj jedan. Trčao je od gola do gola, od Evertona nismo imali takvog trkača . Stojković bio siguran, Urošević dobro držao levu stranu, imao je puno defanzivnih zadataka. Miletić borben, imao par loše odigranih pasova, ali ipak za prelazni ocenu. Pavlović odigrao doktorski, mnogo će nam faliti. Ostojić borben, imao nekoliko grešaka, ali i dobrih intervencija. Šćekić pokupio svaku visoku loptu na sredini, heroj u senci. Zdjelar takođe. Natho se nije mnogo video, ali je presudio jajarama. Lazar Marković nije ni trebao da počne, šta se dešava sa tim momkom meni nije jasno. Tek ponekim potezom pokazao je talenat i ništa više od toga. Asano je večeras bio turbo Partizana, stizao sve da pokrije, borben do krajnjih granica. Sadik je namestio kičmu i isterao kamen iz bubrega Milunoviću i Degeneriku. I večeras smo dokazali da smo bolji tim, cela Srbija je to videla. Eto im titula u ligi gde barem 50 posto timova igra sklanjalicu sa njima. Sledeće sezone maloumnik Kokeza diže ligu na 20 timova, samim tim i više filijala za skotove. Srpski fudbal ima kvalitet za elitni rang od 10, najviše 12 klubova, ali to je sada neka druga priča ....
 
Последња измена:

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Памтим многе циганске кулове, али Гобељић, Дегенек и Мијаиловић су две најодвратније њушке до сада.
Саво рутински обавио малу нужду на њихове снове о освајању купа. Нека јави неко када буде пролазио поред рупе и види чистачицу како мете око колекотра носећи већ наштампане мајице "дупла круна 2020".
Браво, Саво. Браво, момци. Нека се спреме сланинари, биће чварака.
Kako dve buraz? :)
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Taj mentalitet traje moze se komotno reci od Moreire, Juce i Diare, pa do danas.
Vrijeme je za titulu. Dosta je bilo sprdnje.
Jeste, tada je počeo da se razvija, potpuno si u pravu, ali mi se čini da je sada zacementiran. Čak i pod Savom koji nije najhrabriji kao trener delujemo mnogo samouverenije od ovih. Baš zato nikada više ne bi trebalo da idemo na nerešeno kao prošli put, pa po cenu i da ponekad izgubimo. Ovo je važnije od jedne utakmice...
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Umar strasni!
 

Прилози

  • 2EBE3005-A4FB-4C06-A10D-3FB399838413.jpeg
    2EBE3005-A4FB-4C06-A10D-3FB399838413.jpeg
    1,3 MB · Прегледа: 33
  • 26681CC8-9A24-4EC5-9E7D-BE3CC4D922C5.jpeg
    26681CC8-9A24-4EC5-9E7D-BE3CC4D922C5.jpeg
    816,1 KB · Прегледа: 34
  • FE7D8EB2-9A58-4509-BD90-E78F95703A1F.jpeg
    FE7D8EB2-9A58-4509-BD90-E78F95703A1F.jpeg
    469,3 KB · Прегледа: 33

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.847
Reaction score
7.576
Samo da uputim pozdrav za coveka kome malo fali da bude kako ga neki nazivaju bog_ fudbala.Veceras se isplatio, bacio je cigansku govedinu na zar. :respect

Onaj gol je mogao dati veceras samo Natko i niko drugi. Evo i njemu:respect
Na koju foru smo ga doveli nije mi jasno, on je za nas pojacanje u rangu David Silva kad je presao u City.

Ako Maguire kosta 80 miliona Pavlovic kosta bar jos toliko. Moze odma u Mancester, da nije selo naravno. Mali prcaj starlete po Monte Karlu i zelim ti sve najbolje u zivotu. :ziveli

Videli smo veceras nekoliko driblinga u rangu Messija i Ronalda (kaaaaaako lomi Suma), videli smo gol, videli smo pobedu, znaci kjao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top