Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.059
Reaction score
15.620
Локација
Храм фудбала
Погледајте прилог 9574

Zanima me samo da li se degen vratio iz pekare? Ako nije, nek donese i meni jedan burek. Ja cu sa mesom.
Puni kucku, makar trajalo i 105 minuta.
U ovom danu slavlja i zadovoljstva nagriza me jedan crv... sve više se priča da će se dan posle izbora ponovo uvesti vanredno stanje... da li je moguće da će u tom slučaju prekinuti takmičenje za kup i poništiti kup sezonu? Šta su sve radili godinama, kako su menjali pravila u toku takmičenja, podmetali, poništavali, priznavali, ništa me ne bi iznenadilo... pogotovo kad se setim kako su nedavno selektivno priznavali i poništavali takmičenja u raznim sportovima.

A kao da nas zaboli kurac za jebeni kup. Nek ga poniste, ali ono od sinoc na njihovu zalost ne mogu, cak i da mogu ostale su vjecne posledice na Degenerikovoj kicmi.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Baš tako, što bi reko Džoker: It's not about the Kup, it's about sending a message. :D

A poruka je jasna – Državna kučka puši karu Sadiku Umaru! I Tatku i Kalabi i Šćekiću i Zđelaru i celom JNA koji ih onako popišane pozdravlja sa "Šampioni, šampioni".
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ceo dan razmišljam šta da napišem, al ste me u svemu pretekli.

Juče sam bio neobično miran, bojao sam se jedino teške krađe.

Međutim potpuno me šokirao sadomazo šou koji je juče priređen u Hramu u režiji Save Miloševića, sa dobro poznatim izvođačima, koji je obilovao je mučnim scenama teškog ponižavanja inferiornih učesnika, svoj vrhunac imao u brutalnom lomljenju kičme, a završen antologijskom rečenicom "jebu nas kako stignu!"

Citirao bih jednu rečenicu iz istorije jugoslovenskog fudbala, "Što učinje Savo!"

dodao bih, a bio si nevaljao i dok si bio mali...

 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.429
Reaction score
4.689
Vladan Tegeltija na svom IG profilu objavio da se sprema sednica FSS za hitna pitanja gde će prekinuti i poništiti kup... a Tegi do sad nije objavljivao neproverene informacije
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Je li naveo razlog navodnog ponistavanja? Uzalud trud, dzaba im sve.
Koga biše i jebaše, ostade mu k'o od baba (oca). Tako kaze stara.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.896
Reaction score
25.589
Локација
ante portas
Još uvek lep osećaj onako nekako nenadjebiv.
Volim te Partizane !!!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Kakva ludnica.... Ne znam, prica se da se to ludilo vraca i vraca, a i u scarfaceu kaze ja izadjem a oni me opet uvuku...
Juce sam imao osecaj da ih samo tako gazimo, ali nisam znao da cu imati osecaj da dodjem zbog raznollikih velikobriznih sranja, a ipak sam stego srce i uspeo posle ko zna koliko. A tamo, sasvim slucajno i nedogovoreno, video drugove, sve one, sa kojima smo isli ranije, i nije se osetila nostalgija vec se osetila cinjenica da grobaratvo ne zna za vreme!
Izmedju poluvremena sam mislio da dajemo lagano 2-3 u drugom, ta energija se osecala danima pre derbija, ma videlo se je kako su se picke usrale. Ali jos vise ludost nasih. Semafor sa pravim njihovim grbom. To je to.
Najludje je da sam tek sad shvatio koliko kisa trezni coveka. Bio sam trezan ko prvi put kad sam ga gledao, a tek 3 sata nakon meca video da je gol dao Natho a ne jbt Scekic. Okej ja stvarno iz svog ugla nisam video sesticu a ni ispis na semaforu, ja sam samo mislio da je Scekic :D
Hvala crno beli!
Kad je odluka gde se igra jebeno finale da se zgazi tralalalalalatovic?
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.610
Reaction score
8.645
Локација
"preko bare"
@Стојанче Ристевски

Poslije prespavane noći i, nadam se, hladne glave, samo da se nadovežem na tvoj post o Sadikovim kvalitetima i doprinosu našoj igri. Pored svega što si naveo za igru u napadu, moram da dodam i njegov nemerljiv doprinos našoj odbrani. Odbrana kreće od njega i njegov stalan presing na štopere i golmana remeti organizaciju napada protivnika. To su stvari koje su nevidljive u statistici, ali mnogo pomažu veznom redu i odbrani..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top