Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Koje je govno ovaj kuzmanović, on je objasnio muti šta da igra i onda su zaigrali šukuraccigane
Apropo priče o Beočinu i koliko je tadašnja liga bila jaka.

Ja bih samo želeo da se poklonim gospodinu iz teksta
“Dok su igrači pokušavali da objasne kako stoje stvari, za reč se javio neko iz ćoška sale i hladnokrvno rekao : „ja bih samo voleo da vam kažem da ja nikad nisam navijao za KK Beočin, ja sam Partizanovac“.
:respect
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
Slika preuzeta sa stranice ex yu kosarka .Prijateljska utakmica na terenima Partizana na Malom Kalemegdanu 1968 Reprezentacija Jugoslavije-Partizan

Korac i Skansi iz reprezentacije i Slobodan Jelic i pojacanje za ovu utakmicu Dragan Kapicic iz Zvezde
107500189_2638729516382126_6798773181641310540_n.jpg
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Postavljam ovde, iako nije u pitanju naš bivši igrač, već čovek kojem se nije ostvarila želja da zaigra za Partizan, što je meni do pre nekoliko minuta bilo potpuno nepoznato :icon-eek: Ko zna kako bi izgledala istorija da je bar jednu godinu zaigrao sa Kićom i Prajom...

Screenshot_2020-07-15 Partizan, neostvarena želja Sergeja Bjelova (2) - KOS magazin.png


Drugi ili prvi deo priče o Bjelovu...

 
Top