Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ja sam prezadovoljan njegovim odlaskom, jos i obeštećenje. Igrac koji mi se nije svidjao, jednostavno nema brzinu, odbrana diskutabilna, nije ni suter, igrao je na mahove. Ne vrijedi plaćanja obeštećenja i astronomske plate. Tako da, ne žalim za njim nimalo. Vjerujem da cemo dovesti znatno boljeg igraca. Vidjecemo...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Transfer je praktično dogovoren u sredu na četvrtak, kada je Kori iskoristio izlaznu klauzulu iz ugovora(1+1). Mislim da nismo dobili obeštećenje, već je oprostio dug koji imamo prema njemu na ime neisplaćenih plata. Duguje se i ostatku ekipe.

Klasično izdrkavanje ćoravog, i na neki način pokazivanje sile. Kupuje jeftine poene kod cigana, cementira svoju poziciju dovođenjem našeg startnog pleja, da im bude bekap od 14/15 minuta.
Kompleksi ga rade, ima Vučića iza sebe, i može mu se.
Da napomenem samo, Walden je imao još 2 praktično slične ponude, i nije morao baš kod njih, za one koji žale. No, šta je tu je, Partizan je iznad svih nas.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Pametan je covek limar, sve nesto kao uspesni smo, stabilan smo klub, rastemo sve vise i vise i slicne fore, i onda odjednom pad. Iste fore koristi kao i njegov gazda.
 
  • Like
Reactions: BaX

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Uopšte nije bitno koji igrač, ni koliko bitan, bitno da se piša po Partizanu.

Ovo je poruka za ono razmahivanje prošle sezone. Da ne padne na pamet nikome da pokuša da ugrozi državnu svetinju.

Čekam rat koji neće doći.

Sad da vidimo ko će biti trener i sve je jasno kao dan.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Prodjose izbori, dolazimo plako na realnu poziciju. Ako neki meteor ne udari, ocekujemo da pred sledece izbore opet imamo kesa za kakav takav tim, a do tada- cista Partizanstina, samo u izvodjenju sns drugog esalona i grobara sa juga, banjice i karaburme.
Oduzi se ovo sranje jbg.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Ako je stvarno presao kod njih, onda je to stvarno jedna ljigica mala najgora... Predji gde god hoces, ali ako je kod njih, onda stvarno zagorcati mu zivot! Kao slike, Grobari, ludilo i onda odes u FMP. Da li je stvarno toliko lud, da li mu je objasnjeno da puca sebi u noge.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Kori Volden nam je realno bio motor ekipe u dosta utakmica. On, Mozli i Jare. Neverovatno agresivan, brze ruke, menjao tempo utakmice. Bas je bila razlika na terenu ( u odbrani) sa njim i sa Gordom. Skoro kao razlika Jankovica i Mozlija na terenu. Osecala se sigurnost. Sad cemo da vidimo sta su spremili kao zamenu.

Kako se samo ona prasac osilio. Ima dzakove para, sklap svake godine timove od 9-10 miliona budzeta i mislim da mu je ovo bilo vaznije od titule, da nam uzme igraca. Ali neka, dracemo mi njih opet.

I ne vidim da ljudi naricu nego im je krivo. Vezes se za nekog, bas se uklopio u tim, hemiju... Ali sta da se radi, idemo dalje.

I ono sto mi je najzalije od svega jeste sto na klupi nije Dule. Trinkijeri mi je jedan od najboljih trenera evrope, bomba stvarno i gotivac (cak i subjektivno mi izgleda kompletniji od Duleta) ali nema onaj killer instikt. Previse je fin za prasca preko puta i njegovo blato. Da vidim samo Duleta posle svega kad naspanuje ekipu protiv fmpa pa kad zagusti napravi tehnicku, je*e mamicu svima... Eh
Posto je to nerealno samo se nadam da ovo nece uticati na status Trinkijerija.

Imam jedno pitanje ako je neko upucen, kruze price da nasim igracima kasne plate, ima li istine u tome?
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Ljudi kruze sada razne price, sada ce ici sve i svasta da se urusimo... Coravi je krenuo u kampanju u ugledu na gazdu. Sada ili podrzavamo nas Partizan ili mozemo da im ga predamo bez borbe. Neverovatno je da su ga pustili, ali opet on je Amer, boli ga tuki... Medjutim treba ga jebati jako.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Popisaj se na trofeje koje ces osvojiti tako sto ces imati budzet 15 miliona, drugi 5 puta manji... A sto je najgore, popisace njih Trinkijeri i ovakve kao pre korone.. Kompleksi su to... Ako se ne dovede odlican plej i plate kasne, sve je jasno, Ostoja je tu da mlati praznu slamu i prica price a onda odjednom dugovi par miliona...


Cleo@ Upravo tako, pazi molim te, profesionalac, pa ja da odem u neki klub i da imam drugarstvo i postovanje koje su mu Novica i ostali pokazivali, ne bih pomislio da predjem u najveceg rivala ni za milijarde... Po meni, gnjida obicna...
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.391
Reaction score
10.398
Локација
okupirana Srbija

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Au kakvo naricanje na forumu. Pa nije Novica prešao u pičku materinu. Prosečni crnac, ništa više. Da je toliko nezamenljiv ne verujem da bi tek tako otišao.

Štaviše, drago mi je što je otišao kod njih, jer nema pičke da ima približne igre kao ove sezone kod nas. Drugo, jer će naši preklati na sledećem derbiju, što znači da ćemo im tek sad jebati majku.

Pljunite me ako ne bude tako
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Sve na stranu al alo već nisi sposoban da zadržiš igrača u klubu dodaj klauzulu o konkurenciji da ne može da predje u predgradje.

Neizvodivo, jedino staviti da po odlasku ne moze nastupati u Srbiji tipa 2 godine.
E sad ne znam jel to zakonski i ostalo.
Ovako kupice ga preko jedne od filijala i proslediti u predgradje.
Nismo iskoristili situaciju da imamo sjajnog trenera, ambiciozan klub, pa mi ruknes obestecenje u slucaju prijevremenog odlaska, da na njega stavis i masnicu pri odlasku.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.357
Reaction score
1.881
Локација
Gde god ti da igras...
Solidan igrac, nula od "coveka" Pa samo nam je ucinio uslugu, govno koje moze da pregovara sa coravom pudlicom odmah je trebalo da bude odjebano pre nego nam se javi. Zadrzati Gordu i dovesti zamenu za ovu splacinu koja ne zna da ceni ako ne navijace onda saigrace sa kojima je delio sve prosle sezone. Takvom je i mesto u zelezniku sa onim ljigama, dok ne krenu da mu jebu mater i psuju picku grobarsku kao Gistu... A u tome cu uzivati. Vratice se on sledece sezone u neki od 12 Hapoel-a...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top