Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Dino Dobro zapažanje od kolege, sada i mene interesuje ko je menadžer Voldenu ?
Mislim da je bivši igrač fmpa Zoroski.
Inače ovo relativizovanje da je prosečan igrač da ovo nije strašno, sve i da jeste ( a veoma je diskutabilno) ovo je samo pokazna vežba, naš starter ide tamo da bude rezerva, a limarčina se busa u grudi s njihovim otpatcima...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Danas u košarci, nema šanse da staviš u ugovor veće obeštećenje, ni jedan stranac neće da potpiše.

Voldenu želim da s novim klubom ponovi njihove uspehe od ove godine.

Opet se igračima duguju pare, sigurno i trenerima, da ne bude Volden samo prvi koji je povukao nogu.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Sad nek dovedu Mekintajera da amortizuju ovo sranje sa Voldenom.
Verujem da je Mekintajer napadački bolji od Voldena.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dizali ste ga u nebo, pravili mu svakakve slike, svrsavali tamo na njegov instagram. A covjek prosjecan igrac bio. Nista posebno.

Cini mi se da sam ga samo jednom tokom sezone pohvalio odje. Jer sam i tada smatrao da je prosjecan igrac.
Gordic je od njega korisniji mnogo vise.

Da je ispao govno jeste. Ali nemojte kukati vise..nisu Novica ili Zagorac presli, nego neki tamo amerikanac.
Ovom malom smradu treba jebati mater na drugi nacin.

Ps..zanimalo bi me Novicino misljenje o ovom trasferu.

Inace odakle su ove informacije na ovom forumu da se igracima duguju plate? Odakle vam te informacije??? Moderatori to lagano dopustaju da se pise danima?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
I posle kad ja kazem da treba organizovati prijateljsku sa Galatasarajem i deliti jagode u lozi, budem napadnut....
Nemoj, brate moj grobarski to. Momak je ubijen, njegova porodica i dan danas trpi i pati. Neka ih mrtvi neka počivaju, nije nama taj pokojni momak nista kriv.
Ja sam prezadovoljan kako se stvari odvijaju. Ocekujem znatno boljeg igraca na poziciji pleja.
Sto se tice tog izdajnika ostavljen je na milost i nemilost principima manijacima, ha ha ha. Ne bio mu u kozi
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Čovek ili ne čovek, profesionalac koji je za nas čuo pre godinu dana. Ne ide tamo zbog cigana ili coravog, ide zbog para i evrolige. I da, odličan igrac u odnosu cene i kvaliteta. Retko racionalan crni igrac koji igra u oba smera. Ovo jeste gubitak iz kojeg god ugla da pogledas. Umesto sto se tesite i pljujete ga, udrite po ostojama, naravno, kroz institucije.
Nije dobro.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Jeste mu Zoroski menadzer.
Diskutabilno je govoriti na temu njegovog ugovora i stavki iz istog. Ako se ne varam, ne postoji opcija da se unese klauzula u ugovor gde se igraču uslovno rečeno zabranjuje prelazak u rivalski klub, kao recimo u fudbalu. Bilo je i ranije nekih prelazaka u finansijski moćnijim ekipama koji su rivali, pa to nije moglo da se spreči, poput Panatinaikosa i Ciganijakosa sa Spanulisom.

Što se tiče "jačeg obeštećenja", i to je nemoguće. Zna se već da smo mi amerikancima uglavnom odskočna daska jednu sezonu, kako bi dobrim igrama potencijalno skrenuli pažnju na sebe i otišli u neki Makabi recimo. Samim tim, pristaju na naše nešto niže uslove i plate, ali isto tako traže manje obeštećenje kao stavku u ugovoru. Inače, neće da dođu, neće da potpišu.

Pritom, u ovom slučaju konkretno, bagra koja vodi KK Partizan je postavljena iz dobro poznatih razloga, prodaju maglu i to je to.
Ponavljam, igračima se duguju plate već par meseci. I mislim da Walden zapravo ništa nije ni "uplatio za svoju slobodu", već je prosto oprostio dugovanja za čiste papire. Scenario viđen u FKu u 9 od 10 slučajeva.

Mekintajer nije bolji igrač od Valdena, i za naš sistem koji forsira Trinkijeri, momak je divljak. Ofanzivno potentan, def vrlo tanko.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Hm... a sto mi divljamo na ostoju, pa nije ga on pustio coravom, sam je ovaj platio da ode...
A jel pitao ostoja za savet svevisnjeg da li da ga pusti? Jel zahvalio opet za nikad veci budzet u istoriji (nema veze sto je bar duplo manji od mutanata...)?
Da nas nema stvarno bi nas trebalo izmisliti...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
A klasičan pro igrač. Zabole ga za rivalstvo, dobio EL, jači keš, i to je to. Defanzivno odličan, u napadu mlako. Nije nezamjenljiv. Jebati mu majku svakom prilikom. cigani se kurče jako od početka. Ne zna se još da li će se igrati uopšte košarka a oni guraju ogroman keš od starta. Čisto da se vidi kako stvari stoje, odnosno ko iza njih stoji. Nadam se da nećemo odgovoriti na ovo pošto-poto. Već polako i smisleno raditi na jačanju tima.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Hm... a sto mi divljamo na ostoju, pa nije ga on pustio coravom, sam je ovaj platio da ode...
A jel pitao ostoja za savet svevisnjeg da li da ga pusti? Jel zahvalio opet za nikad veci budzet u istoriji (nema veze sto je bar duplo manji od mutanata...)?
Da nas nema stvarno bi nas trebalo izmisliti...

Nisu potrebni politički analitičari, iščitaš naše košarkaške teme od revolucije kafe kuvarica kad su došli spasitelji u klub i spasili nas beton lige do ovih sad, i bude ti sasvim jasno zašto jedan psiho uzme milion - dva, koliko već glasova.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
814
Reaction score
2.767
Nemoj, brate moj grobarski to. Momak je ubijen, njegova porodica i dan danas trpi i pati. Neka ih mrtvi neka počivaju, nije nama taj pokojni momak nista kriv.
Ja sam prezadovoljan kako se stvari odvijaju. Ocekujem znatno boljeg igraca na poziciji pleja.
Sto se tice tog izdajnika ostavljen je na milost i nemilost principima manijacima, ha ha ha. Ne bio mu u kozi

Momak nam nije nista kriv i ovo nije ni usmereno protiv njega. Usmereno je protiv onih koji tri godine zvizde himni EL i Bartomeuu zato sto je aminovao ubistvo jednog od njih, ali mu sve u sekundi oproste kad zbog svetske katastrofe po cetvrti put udju nesazluzeno u tu istu EL. Usmereno je protiv onih koji za mesto u EL u sekundi predju od "Pravda za Jagodu" do "To Djordi, jebi Partizai!" E NJIMA je to poruceno, jer su licemerna govna neopevana i jer slave ono cega bismo se mi stideli na njihovom mestu, a ne momku kome se vise ionako ne moze nauditi. Ako bi radije da gledas kako nastavljamo cuvenu samo sportsku pricu i kako klub zvanicno "zahvaljuje dojucerasnjem igracu i zeli mu sve najbolje u buducnosti", verovatno ces uskoro i imati priliku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Gospodski je da mu se Klub zahvali na dosadašnjoj saradnji, navijački je da mu se navijači ,,zahvale,, kako i priliči ako zaista ode u rivalski (pri)gradski klub na svim našim sledećim utakmicama...
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Vidim da ti sve ovo tesko pada...
Pa pada mi burazwru jer ceo zivot navijam za Partizan i nemoj da me predstavljas kao nekog Bota... Ja volim Partizan,ali samo kazem sta ce biti i sta ce da se pokusava. Vodja ima sve u svojim rukama, ima navijace, ima vrh strukture u klubovima i sta kao nece da ruse 4 godine punom parom? Ne budi smesan i vecito da napadas ljude po forumu. Pusti da kazemo svoje misljenje, ne upadaj uvek sa nekim prozivanjem. Samo sam rekao da se spremimo, jer ovo na to lici... Ako tebi lici na jacanje Partizana i spremanje Partizana za napad na titule i EL, onda ok, tvoje razmisljanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top