Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Sto se Voldena tice, dobar igrac, profesionalac. Problem je nas menadzment poslusnicki. Njega boli uvo.

U odnosu na ovog Mekintajera je bolji skoro u svemu. Jedino mi Mekintajer deluje cvrsce, pa moze koristiti protiv FMP odbrane pod Belosevicem i Oberknezevicem.
 
Последња измена од уредника:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Rekao mi jedan, kome je opet rekao jedan da se duguje za plate i da ce biti jos odlazaka. Nece se divljati sa budzetima i platama. Na ruznijoj strani brda, sipa se nemilice, da lakse musavi istrpe Kosovo. Ustvari, sta bi oni trpeli, oni ga i glasaju.
Ostoja, ko ti jebe mater naprednu, isto si govno ko i oni.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Kad moderatora nema misevi kolo vode.
Udrite samo.

Inace ima li jos ko da napise neprovjerne informacije za dugovanje plata?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Nije, ali pošto su napisali u klubu da ide za daleko veći novac, znači da je 99 posto u pitanju FMP. U suprotnom ne bi iznosili takvu informaciju da se operu. Nekoliko medijskih kuća piše da je FMP u pitanju, ali to može da se ignoriše :D
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Sto se tice Evropljana i Amerikanaxa, moramo da skontamo da je tu velika razlika... Imamo primere Westermana, Lovernja, Bertansa... A imamo primere sada Waldena, Kinzija... Ameri su to, za njih je Evropska kosarka samo posao, dok stranci iz Evrope imaju malo drugaciju sliku svega toga i odrastaju uz kosarku koju igra nas klub i cene i postuju tu istoriju. Jesam ljut i na njega, jer video je sta znaci za nas derbi i cela ta energija, objasnjeno mu je verovatno da bi prelazak bio uzasan za njega, ali boze moj... Sada nam je vaznije da Trinkijeri ostane i dobije ono sto trazi za sledecu sezonu. Msm da je Walden najmanji problem ovde, mozmeo da zabodemo boljeg i korisnijeg igraca, ali trenera od Trinkijerija tesko.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.693
Pa pada mi burazwru jer ceo zivot navijam za Partizan i nemoj da me predstavljas kao nekog Bota... Ja volim Partizan,ali samo kazem sta ce biti i sta ce da se pokusava. Vodja ima sve u svojim rukama, ima navijace, ima vrh strukture u klubovima i sta kao nece da ruse 4 godine punom parom? Ne budi smesan i vecito da napadas ljude po forumu. Pusti da kazemo svoje misljenje, ne upadaj uvek sa nekim prozivanjem. Samo sam rekao da se spremimo, jer ovo na to lici... Ako tebi lici na jacanje Partizana i spremanje Partizana za napad na titule i EL, onda ok, tvoje razmisljanje.

Uh, sad si me postideo, ali si mi i otvorio oci.
Vidis, ja sam bio ubedjen da vodja nema nikakve veze u klubu i medju navijacima, i bio sam siguran da nam pomaze. Sad sam u soku: zar ce da nas rusi?! Neeeeee...
Btw, nigde nisam rekao da cemo biti jaci i da jurimo el. Toliko glup nisam, a takvi glupaci se nalaze sa druge strane brda.
I ne napadam ja ljude po forumu, ja "napadam" cigane po forumu, jer ne znam koji kurac ovde traze.
I za kraj da te pitam, sta se pise ovih dana na rsb forumu, jel su zadovoljni?
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ne znam da li je Volden presao kod Covica ili ce tek preci ali sam davno prestao da verujem da su sportisti do krvi odani nekom klubu, imaju strahopostovanje prema rivalstvima itd...Pogotovo ne stranci. Ukratko, prostim, svima jasnim recnikom - boli ih patka. Imaju svoj put, karijeru (koja je kratka), ambicije, milion razloga zasto i to je to...
A pogotovo tu neku svest "to se ne radi" ne mogu da ocekujem kao navijac Partizana gde u toj kosarci imamo slucajeve da vrlo znacajni igraci i treneri nase istorije kasnije postaju clanovi najveceg rivala poput Dalipagica, Divca, Vujosevica, Nikolica, Zeravice...Dule je danas predmet bozanstva npr...
Tako da, zaista mi je budalastina traziti neke odgovore od Ostoje ili tamo nekog stranca Voldena...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovaj razvrat nije njih ojačao koliko je nas rasturio.
Nema šta,ovo je lepo odigrano.
Nažalost nemamo na klupi DV koji bi jedva dočekao ovako nešto kao pokretačku snagu za ono što je najvažnije
sledeći pametan potez
Nažalost znaju i oni da je Trinkijeri na granici pucanja,(a ko ne bi) tako da se sve svodi na mučenog borbakrozinstitucije Ostoju.
Ako ne ume da igra ovu igru definitivno smo mi konzerve a ne oni.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Uh, sad si me postideo, ali si mi i otvorio oci.
Vidis, ja sam bio ubedjen da vodja nema nikakve veze u klubu i medju navijacima, i bio sam siguran da nam pomaze. Sad sam u soku: zar ce da nas rusi?! Neeeeee...
Btw, nigde nisam rekao da cemo biti jaci i da jurimo el. Toliko glup nisam, a takvi glupaci se nalaze sa druge strane brda.
I ne napadam ja ljude po forumu, ja "napadam" cigane po forumu, jer ne znam koji kurac ovde traze.
I za kraj da te pitam, sta se pise ovih dana na rsb forumu, jel su zadovoljni?
Ti si bas uporan decko sa tim ubacivanjem i nabacivanjem da sam cigan... Na tvoju zalost o mene si se ogresio, naravno da ih ima ovde koji prate, ali ja nisam taj. Stojim ovde svojim imenom i prezimenom, lako sam proverljiv na svim drustvrnim mrezama, ceo zivot navijam za Partizan i ne znam sta si se okacio za mene. Ne kazem da si glup, niti bilo sta drugo, vec mi je neverovatno da me napadas zbog onoga sto sam rekao, pa reko ajde da ti objasnim zbog cega sma to rekao. Taman posla da si glup, izuzetno pametno napadas, ali pogresnog coveka. ne znam ni kako se zove njihov forum, ali ti ocigledno znas.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Zadrzati Gordu, dovesti Mekintajera a za "visak" para od onog smrde kupiti centra za sveee pare (Hamilton, D.Williams) i jebati im mater cigansku. Mekintajeru u ugovoru staviti bonus za kasapljenje svaki put kad je u duelu sa novom covicevom pudlicom. Od predatora do pudlice iz predgradja, osveta ce biti nikad sladja.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ma mene ne brine odlazak Waldena, vec odlazak Trinkijerija koji je veoma moguc i ukoliko se to desi sledi nam gazenje ponovo kao pre Trinkijerija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top