Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A što bi nas boleo Q koliki je dug? To svakako plaća/ne plaća DRŽAVA, ona te i "pali" i "gasi"? Treba da nas zanima jedino REZULTAT u dolazećoj sezoni, to je ono što se u sportu broji! Dugove će ili neće servisirati država sa ovom ili nekom drugom vlašću. Zaista je previše priče o dugovima, konsolidacijama, stabilizacijama i ostalim sranjima.... To ne zavisi od nas. Treba trošiti energiju samo na ono što od nas zavisi - a to je PUNA ARENA.

Ostoju neću da pitam za pare ali za sportska postignuća hoću. Ona treba da budu merilo Ostojinog rada a ne da nam prodaje priču o dugovima i konsolidacijama (opet). Naravno, ovoga puta će COVID-19 da mu bude kriv i "dobro" opravdanje!
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Mene isto brine odlazak Trinkijerija. Nadam se da ce ostati i sa jos vecom zeljom pokazati ko je naibolji na ovim prostorima i zbog cije istorije je 2x odbio coravog i dosao kod nas.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Ima izlaznu klauzulu,i tu klub nista ne moze da uradi...
S obzirom da je klauzula izmedju 150-200hiljada to dokazuje da mu je i plata godisnja bila isto tolika ...a ne 400000 kako su nalagivali pa cak i 600000...
Ovo boli bas jako boli...
Trazio se Volden bas dugo,pa Gorda i ako planiran kao drugi plej,odigrao do povrede sve vreme prvog pleja...ali pokazao je protiv Virtusa,Cigana i poslednjih mesec dana koliko je Volden dobar igrac...
Sad ga MRZIM ko smrada i sportski mu zelim sve NAJGORE
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Кори је отишао, па је отишао! Човек је искористио ставку у уговору коју су заједно усагласили он(његов менаџер) и наша управа. Да ли је ударац за тим који је био у изградњи за неке веће домете јесте. Да ли је штета надокнадива такође јесте. По мени велико разочарење је тај неки мук наше управе, нико ни слово да прозбори. Ко је спортски директор, или менаџер у клубу (Лончар?), даш брате неку изјаву барем код Тегија. Шта се планира, како, кад? Да и навијачи који живе за тај клуб, али и клуб ваљда постоји због њих знају куд плови наш брод. Или барем да имамо наличије неког курса! Овако мук, нико се не оглашава баш разочаравајуће. Шта раде толики људи у клубу Лончар, Шилобад, Тодорић итд немогуће да сви повезују стаж. Друга ствар која дјелује поприлично трула је ова прича око утицаја короне на наш буџет за наредну годину. Пандемија нас јест ујебала са спортске стране, али са финансијске и не баш. Барем то мени изгледа труло. Ми буџет пунимо продатим картама (од 25 до 30%) циљ је био пред сезону топ 8 и остварен је, продајом играча (ето утопили смо Волдена) и већинским делом од спонзора (државе). Не видим простор за кривљење короне за недостатак новца за наредну сезону. Кривица може бити само до спонзора, па онда треба и назвати ствар правим именом. Просто избори су прошли и тај лажни привид једнакости више није потребан ко се упецао упецао се, ко није може сад само да плаче.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Uf! Ogorčenost na Voldena i svakoga za koga se ispostavi da je ISKLJUČIVO računica motiv, posebno ogorčenost na one koji radi te računice odu kod kurve umesto u kurvu - opravdana je!

Međutim: Kolika je šteta? Da li je nadoknadiva? Da li je uopšte šteta? To procenjuje TRINKIJERI. Šteta jeste ako Trinkijeri ode. Sve drugo ili svako drugi se nekako može nadoknaditi.

Po meni niko nije kriv za prošlu sezonu i COVID19. Kriva je EKA ili kako se već zove zbog idiotske odluke da se sezona "resetuje" umesto da se "zaustavi" na postignutom do momenta zaustavljanja - Ali to je sada istorija. Recimo, da se to desilo, FMP kurva ne bi bila u EL već bi to bio Partizan. U tom slučaju, ne bi se dogodio Volden, možda bi neko i došao.

Ovako, treba sačekati i videti. Bitno je da za početak ostane Trinkijeri. A ako je Volden morao da ode, bolje što je otišao sada...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
437
Reaction score
2.295
Partizan je uvijek bio Partizan i bice to, nebitno da li je na terenu Salic ili Volden.
Uvijek sam zamisljao da sam ja neki proslavljeni Partizanovac (npr. Obradovic) koji dolazi u najteze vrijeme, vrijeme kada su svi protiv nas i okuplja ekipu od suve Partizanstine, da ne nabrajam imena igraca vjerujem da svi znate. Ekipu koja bi na srce dobijala sve, koja bi se hranila punim Pionirom, Arenom...totalno nebitno. A u hali samo crno bijele boje, jedna grupa navijaca, Grobari. Sve grmi, krece Da volim crno bele, a u oku suza. Ruke gore, i igra pocinje. Kraj se zna, pobjeda.
Kazu da se bajke zavrsavaju srecno, meni je Partizan bajka i ako imam 30 godina u neke bajke vjerujem. Idemo dalje.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
U glavama umobolne napredne manguparije mi i dalje imamo više love a transver se dogodio ovako:

Zvvvrrrr zvrrrrrr ( začu se zvuk telefona negde u predgrađu..)
-"halo" (javi se mali filip)
DOBAR DAN FILIPE, DA LI SU TI MAMA I TATA KOD KUĆE? (upita duboki glas sa druge strane žice)
-"mama, mama, traže te crnci"
-"izvolite, vesna je" (javi se ushićeno)
-GOSPODŽO JEL ČIKA NEBOJŠA KOD KUĆE?!
-nije zlato, kaži meni, ja ću preneti...
-VOLDEN KORI JE, REKNI ČIKA NEŠI DA SE MENI JAAAKO JAKO, ALI BAŠ JAAKO IGRA U NJEGOVOM KLUBU, NE PITAM ŠTA KOŠTA, SVE ĆU DATI, TO MI JE SAN...
-dobro zlato, ali zašto kad tamo imaš mnogo više para??!
-PA JESTE SVE TO TETA VESNA ALI OVDE JE TRENER DEBO I ČUPAV I TEŽAK JE ČOVEK GENERALNO.. POČEO JE I SA KAFE KUVARICAMA DA SE SVAĐA..
-joooj isti moj Dule (hihihiii), dobro zlato, smatraj da je to svršeno... Čika Neši će biti drago, pravi si dečak.. Ti i Branko kad se uparite ihaaaj... Ponesi patike u petak i ošišaj se, upristoji se, sada si naš član, dobićeš i sendvič za putovanje jer za više nemamo, ali borićemo se.
HVALA TETA VESNA, DOĆIĆU, RADUJEM SE BAŠ. NE TREBA NI PLATA NI NIŠTA...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
U glavama umobolne napredne manguparije mi i dalje imamo više love a transver se dogodio ovako:

Zvvvrrrr zvrrrrrr ( začu se zvuk telefona negde u predgrađu..)
-"halo" (javi se mali filip)
DOBAR DAN FILIPE, DA LI SU TI MAMA I TATA KOD KUĆE? (upita duboki glas sa druge strane žice)
-"mama, mama, traže te crnci"
-"izvolite, vesna je" (javi se ushićeno)
-GOSPODŽO JEL ČIKA NEBOJŠA KOD KUĆE?!
-nije zlato, kaži meni, ja ću preneti...
-VOLDEN KORI JE, REKNI ČIKA NEŠI DA SE MENI JAAAKO JAKO, ALI BAŠ JAAKO IGRA U NJEGOVOM KLUBU, NE PITAM ŠTA KOŠTA, SVE ĆU DATI, TO MI JE SAN...
-dobro zlato, ali zašto kad tamo imaš mnogo više para??!
-PA JESTE SVE TO TETA VESNA ALI OVDE JE TRENER DEBO I ČUPAV I TEŽAK JE ČOVEK GENERALNO.. POČEO JE I SA KAFE KUVARICAMA DA SE SVAĐA..
-joooj isti moj Dule (hihihiii), dobro zlato, smatraj da je to svršeno... Čika Neši će biti drago, pravi si dečak.. Ti i Branko kad se uparite ihaaaj... Ponesi patike u petak i ošišaj se, upristoji se, sada si naš član, dobićeš i sendvič za putovanje jer za više nemamo, ali borićemo se.
HVALA TETA VESNA, DOĆIĆU, RADUJEM SE BAŠ. NE TREBA NI PLATA NI NIŠTA...
To je to :buhaha
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Blic pise da smo nasli zamenu za Korija u liku KMM iz Cedevite. Klasican divlji igrac, ali moze da poentira na rukometnu odbranu sto sudije dozvoljavaju ciganima godinama
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Juče je neko na forumu spomenuo tog Mekintajera i sad svi živi to prenose... Aj nek neko kaže da dovodimo Larkina ima idiota od novinara koji će i na to da se prime.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Koji Mekintajer, pa ljudi mi ne znamo da li Trinkijeri ostaje ili ide... A ne sviđa mi se ova tišina, mislim da će otići. Volden kao Volden bi se lako nadomestio samo da Trinkijeri ostane.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Jedina dobra stvar koja moze da se desi, je da je sam Trinkijeri pozeleo nekog drugog pleja za startera i vec ga dogovorio, da se o tome pricalo sa Voldenom, koji nas je ljut napustio s pravom nadajuci se i ocekivajuci da on bude neprikosnoveni prvi plej ove sezone, a njegov menadzer, i sam ciganin, je to iskoristio da ga sredi ciganima.

To znaci da ostaje Trinkijeri i da mu je zelja da dobije prvog pleja ispunjena... ali nesto mi nije lako verovati u to ovih dana, posebno da je to video u liku ovog Mekintajera.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Volden je igrač čiji odlazak je sigurno ozbiljan udarac. Od njega sigurno ima boljih ili sličnih u istom cjenovnom rangu ali on je neko ko se podredio Trinkijerijevom sistemu i maksimalno se podredio ekipi na oba kraja terena. Uporediti CMM iz Cedevite i Voldena iz Izraela, ne bi bilo puno razlike, igranje za statistiku, timski doprinos nije prioritet.
Zato je Trinkijerijev ostanak prioritet svih prioriteta i što kaže Stojanče, pokazatelj smjera u kojem će ići klub.
Trinkijerijev neće ostati ukoliko ne bude imao tim koji će biti približno konkurentan žgadiji a to podrazumeva okosnicu od prošle godine uz par korekcija. U tom slučaju odlazak Volden nije nikakav problem.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mislim da je svima jasno u slučaju odlaska Trinkijerija da uprava nema nikakvu želju da radi ono sto je u interesu KKP ako je ikada i imala bar malo...
I da ode nije to najgore. Zlo bi bilo "efekat amortizovanja" koji smo izgleda implementirali kada je jednom prošlo sa "kupi nas Pekmene"
Da bace legendu (... ne daj Bože Sašu Pavlovića recimo) kao Božu,Kecmana,Čanka,Pekovića,Berića...u vatru zarad neuspele politike tj netaktičnosti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Volden još nije otišao u FMP tako da ću se uzdržati od kometara. Slažem se da je ovo klasično iživljavanje nad Klubom, još kad se uzmu u obzir informacije da su nudili brdo para i Jaramazu i Mozliju.

Dakle, dok ne bude zvaničnih vesti o njegovom novom klubu i rezultata Covid-19 vs. SNS-ovci - odoh da jedem jagode sa šlagom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top