Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Krece spin kao i za Duleta.

Trazi mnogo para, istripovao se debeli italijan teazi ovde pare za konkurentan tim a ne razume situaciju sa koronom. Pogledajte Fener pola budzeta smanjili a nas debeli bi slican budzet. Umeo je i da se posvadja sa igracima, svlaciona ga bas nije mirisala. Pogledajte celu Evropu svi smanjuju budzete samo Cigani veci budzet, da li smo mu sve, ovakav ugovor nigde nece dobiti. Samo o sebi i parama misli. Gde je ljubav??? Sad treba da je pokaze. Pricao je da je ovde iz ljubavi a sad ga interesuju pare. Ipak su svi iz interesa...

Samo pratite. Sad ce mu napakovati (slagati) jos koju aferu oko para (tipa trazio da ode u Januaru kad je zakasnila plata pola sata) a naravno niko da kaze da ODLAZI JER CEMO BITI VRECA ZA UDARANJE.


Da li je moguce da postoje ovakva govna??? Da li je to realno? Kako li on zivi govnarko zalizani?
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Sto se tice ove teme vezane za pare koje je on navodno trebalo da dobije (kazem navodno jer ugovori i dalje nisu javni kod nas, sto je po meni apsurd ako nismo privatni klub, ali dobro sad) nikako ne mogu da shvatim taj neki servilni mentalitet koji neki ljudi imaju po kom neko drugi treba da se odrekne novca iz neke ljubavi, ubedjenja ili cega god.
Da li su to i dalje neke zaostavstine iz socijalizma ili cega god, nisam dovoljno strucan da procenim, ali moram svakako da pitam zbog cega bi on trebalo da pristane da mu se smanji plata, ili neko od igraca u drugoj situaciji treba da oprasta dug neki?
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Skoro nisam ovako poludeo. Ovako smoren nisam bio jos od kad je Mare otisao iz FK. Pleme vam jebem SNSovsko, govna krezuba, nepismena.

@maidros razumemo mi brate sve to, ali kad je neko previse kvalitetan u klubu nadas se da mozemo nesto da uradimo, kao recimo sa Marko u FK. Jbg bas smo bili blizu ove godine.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Гдје је и шта ради господин Мирослав Мута Николић, мислим ако је још на нашем платном списку. Ваљда неће некоме пасти на памет да му тражи да оправдава плату
Само пуне дворане и константног вређања се они плаше, бојкот је за к...ц и води нас у тотално самоуништење!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
I'm gonna go with Ostojo pičketino nesposobna, ako nisi sposoban da obezbediš pare za funkcionisanje kluba iz bilo kog razloga, znaš šta treba da radiš - Da odeš! To ti je posao!

Ako se vadiš na koronu i to da niko nema – PA IZAĐI PRED JAVNOST I KAŽI KAKO TO DA ĆORAVA PUDLA IMA?! I to ne da ima, nego ima i da nam otima startnog pleja!

A, ne smeš?! Onda ništa....

JEBO VAS GAZDA OBOJICU!
 
Последња измена:

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Mi apsolutno zaslužujemo sve što nam se dešava. 17 frakcija, eliminacija na razne načine bilo kakve opozicije, u upravama, na tribini. Otišao je mucki najveći čovek Partizana 21.veka, mi ni repom nismo makli. Govna iz fk seire što se govnaru iz kk gubi tlo pod nogama,a njima otišao Marko posle najspektakularnije moguće sezone u jebeni fehervar. Toliko su ljudi ograničeni i sujetni, da nam teško ima spasa, sako je pitanje da lk ćemo biti manje ili više ugodna ikebana.

Samo mi nije jasno ako je ovo zaslužena Božja kazna za naše grehe, kakva će to da bude spektakularna kataklizma kad u podbanjickoj sodomi i gomori krene armagedon.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST

Nije 100% lažna vest.
Nije još raskinut ugovor, ali je blizu. Preko 90%.
Da ne ispadne sad da jedem govna, Waldenov odlazak je pokrenuo celu frku, jer su obećali da će zadržati tim i da će dobiti one koje traži. Walden je bio na listi onih koji treba da ostanu obavezno.
Raskid nije zvanično podnet, još uvek je sve usmeno.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
mozda ovo nije mesto za pricu u tome,ali od kada je sport u srbiji izgubio smisao?
da vise nije bitno ko je bolji vec ko ce bolje da ukrade....
sa njihove strane pricaju kako je i fk i kk za vreme dominacije krao i namestao a ja se toga ne secam
ne moze se kecmanova trojka namestiti,sve one velike pobede u evroligi,pa i za vreme toleta nije bilo ovo sto oni rade u fudbalu
pa gde im je satisfakcija u tome da su jaci u lopovluku,sta imaju od toga kad znaju da nije zasluzeno....isto bi rekao i za partizan da radi te stvari...prvaci su bez pokrica,evropu igraju bez zasluge...kako gledaju to,cemu se raduju
ja iskreno ne bi mogao
pa zar te pobede ne bi imale car da imamo isto i jednako pa ko je bolji neka pobedi
sta je u njihovim glavama...
ali eto ja polazim od sebe pa razmisljam tako,oni verovatno ne
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top