Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
A medijski duvacki orkestar radi punom parom, ustalo kuso i repato, krezubo, nepismeno i pre svega realno, da brani svetinju od debelog alavog Italijana.
Tacno je da koga nema bez njega se mora, i svi cekamo da dokazemo tu tezu na primeru sns govana u klubu.
Stoka bezrepa, mater im jebem.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Jedina
A mene recimo zanima šta kaže Saša Pavlović na sve to. Za mene, on ima posebnu odgovornost jer ne mali broj ljudi kaže "pa ne bi jedan SP sedeo sa Ostojom u klubu da ovaj ne valja"

Ne samo on. Zeljko, Divac, Djordjevic, Danilovic, Kicanovic, Dalipagic i da ne nabrajam dalje.
Oni su pravi problem Partizana, a ne vucic i ostoja. Da medju njima ima bar jos koji Dule, limar nikad ne bi ni primirisio klubu, a ni za gazdin rejting ne bi bilo dobro da takvi ljudi previse talasaju.

Prosto je nevjerovatno ovo sto se desava u svim sportovima, a da na prste jedne ruke mozes nabrojati ljude koji su nesto rekli po tom pitanju. I ostane prstiju.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Kako ga nije sramota da trazi tolike pare masnokosi italijan u zemlju gde napredna deca prezivljavaju sa mnogo mnogo manje novca I udarnicki rade da podobre zivot u istoj.

Za one sto gutate ovakva napredna sranja koju vam serviraju napredene medije ili ste maloletni pa vas mozak jos ne kapira neke stvari ili ste cigani sektasi.
A napredne realne grobare osusila vam se ruka sa kojom ste glasali za pizdoustog kompleksasa.

Limarcino ti se lepo vrati u gazdino dupe nije Partizan sredina za tebe
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
209
Reaction score
733
Локација
...
Mogla bi diskusija da se okrene i ka Tegeltiji, on je pre nekih 15ak dana i hvalio u jednom od postva na instagramu ljudske kvalitete ovog njihovog novog celavog govnara ... Uzimanje igraca, slabljenje glavog rivala uopste nisu takvi potezi, ako je to vise i upitno nakon potpisivanja ugovora sa mordorom.

Prozivanjem sns govnjive potrosne robe necemo dobiti nista, mozda samo jos goru, sa kracim rokom trajanja, dok ovog koji je bio nekad nesto pozitivno i mozemo.


Vladane, hoces imati muda da gledas Generala u oci kad budes radio neki od sledecih intervjua, ili ce oni ici mejlom zbog odrzavanja odstojanja?
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja se iskreno nadam da vi kapirate da cilj i jeste da nas ugase.. klub po klub

ako ode limar, dolazi ili neko gori - pa nas gase..
ili neka satro opozicija - pa nas gase
ili neke nase ex-zvezde - pa nas gase

a ako ostane limar, e onda nas - gase.

Razlike su samo kad i na koji nacin.

citiracu Tomu Grobara : “ljudi ovaj se nece smiriti dok vas ne ugasi”
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Ovako je to bilo... :

-"kunem ti se bogom ne smem više stobom andreeaa" zavibrira mobilni u partizanovoj kući košarke...
-"IZVOLTE GA" (Ostoja se javi)
-"Andrea je ovdje, Ostoja rodženi, ima li te plate i zašto ne?!"
-"PARE NISU PROBLEM PARA NEMA, AHAHAHA" (grohotom se nasmeja Ostoja pa nastavi) "VIDI VAKO DEBELI, OĆEŠ DA JEDEŠ OĆEŠ DA JEBEŠ, A TO KOŠTA..."
-"ali obećao si da napadamo evroligu za 2 najdalje 3 godine" (pomorljivo će italijan)
-"OBEĆANJE LUDOM RADOVANJE, AHAHA 2:0" (samozadovoljno će Ostoja)
-"ok, pošto si bezobrazan hoću sve pice beograda i Mekintoša da mi dovedeš i oteraj Voldena i daj mi njegovu platu jer je u svlačionici pišao pored šolje i podrigivao cocacolu na ćevape Birči na uho... i da me zamoliš da ostanem" (preteće će Andrea)
"NI NA TELEFON SE NE JAVLJAM SA - MOLIM-, E EVO TI TATA, SMARAŠ... TATA TATA HOĆE TE ANDREA NA FON..."
-"Andrea ili Andrej, srediće tata ovo ido ti na trening Ostoja, da ne zakasniš" (reče tata Aleksandar, namaknu naočare pa uze slušalicu...
"slušaj mangupe Italijanski, da si radio kako treba dobio bi pare, a ti čoveče samo hoćeš da kopaš, samo bi u rudnike, srpske igrače bi u rudnik da kopaju, a ti samo jedeš i sve si teži i teži, e pa neće moći, a ti idi u nemačku pa tamo igraj moušn, nema predaje i ne uznemiravaj više ovu poštenu kuću.. . Da se nisam obećao zvezdi, ja bih bio trener, evo može i tegeltija, on se razume a i grobar je, grobari će ga primiti sigurno, grobari uvek prime"
"aufiderzen" odjavi se Andrea.

Teška su vremena ljubavi tu nema Andrea
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ja se iskreno nadam da vi kapirate da cilj i jeste da nas ugase.. klub po klub

ako ode limar, dolazi ili neko gori - pa nas gase..
ili neka satro opozicija - pa nas gase
ili neke nase ex-zvezde - pa nas gase

a ako ostane limar, e onda nas - gase.

Razlike su samo kad i na koji nacin.

citiracu Tomu Grobara : “ljudi ovaj se nece smiriti dok vas ne ugasi”
ne mogu oni nas da ugase to je nemoguce ,ali mogu da te uniste do toga da vise nisi ni blizu onoga sto si nekada bio
kada bi samo neka uprava koja ode na sastanak kada se deli novac rekla toliko i toliko mi treba ni dinar vise ni dinar manje
pa ako nedaju lepo u medije i da se isprica koga drzava favorizuje
jos uvek je ostao onaj smesni spisak o tome koliko drzava daje gde nas je slatko vucko nasmejao kako mi navodno dobijamo neke pare
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Ovu situaciju moze samo Zeljko da ispegla ali naravno da od te price nema nista.
Ostoja i uprava da se teraju u tri lepe picke materine.
Bojkot ili dolazak u halu i pevanje protiv uprave. Sve ostalo je samo ici sa osmehom na klanje.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Vi koji pozivate na bojkot niste upravu. Nikako u bojkot, baš zbog našeg Partizana! Da li ste vi svesni da bi nam oni sa tim bojkotom ugasili klub do kraja sezone, pa to bi im bio zicer.
Objasni mi molim te šta se dobija dolaskom na utakmice osim podrške sns rukovodstvu? Da skandiraš protiv njih ne smeš, da istakneš transparent ne smeš... ugasiće nas? a šta sad rade?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja se iskreno nadam da vi kapirate da cilj i jeste da nas ugase.. klub po klub

ako ode limar, dolazi ili neko gori - pa nas gase..
ili neka satro opozicija - pa nas gase
ili neke nase ex-zvezde - pa nas gase

a ako ostane limar, e onda nas - gase.

Razlike su samo kad i na koji nacin.

citiracu Tomu Grobara : “ljudi ovaj se nece smiriti dok vas ne ugasi”

Ne brini, neće nas ugasiti skroz, ovako im je slađe...

Sve im jebem.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
A šta ćemo sa onim grobarima koji su od iste te sekte koji pljuju uzeli 100€?

Da li njima da oprostimo ili da ih stavimo u isti koš?

Meni lično su to sve ista govna!

Ja sam uzeo tih 100 evra. I verujem veci deo moje porodice. A mrzim ga iz dna duse. Izgleda da pripadam onoj licemernoj vrsti govana !?
I uzeo bih mu jos sto puta. Al ne zato sto pripadam istom soju kao i oni.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Mnogo ste se opustili.

Ovim je sve receno.
Mi smo imali potencijalnu F4 generaciju sa Leom, Bogdanom, Gagijem, Lucom, Bertom, Lovernjom, Milutinovim vodjena Duskom Vujosevicom koje je direktno unistila stranka psihopate i petokolonasi (Danilovic&Todoric).
Ne znam sta ste ocekivali da se desi?
Trinkjeri je doveden kao marketiski potez. I oteo se kontroli jer je ugrozio vise od kupa po sezoni. Jos je zeleo da se vise pita oko sastava tima i transfera. Razlog vise da se makne.

Koliko je stvarni dug Partizana? Ali ne onom matematikom zvezdana terzica
Sta se stvarno desavalo pred majstoricu sa rivalom iz Zeleznika 06.04.2019.?
Da li Partizan moze da bude sme da bude ispred drzavnog projekta FMP-a? Ili samo jedna obicna ikebana?
Zasto nam je logistika nula? Busate se borbom kroz institucije a sve organizacije (superliga, ABA, ECA) nas ponizavaju.
Cemu politicka saopstenja u 1 ujutro? A onda se cuti kada se politiziju igrac koji sadi drvo sa osvedocenim neprijateljom Partizana?
Zasto je otisao Mica Beric?
Zasto se ne naglasi da je Kori Walden otisao zbog neizvesnosti sta ce biti sa prvim trenerom? Zasto nema klauzula u ugovoru za igraca ne sme da pojaca konkurente iz ABA lige?
Zasto se narucuju tekstovi za 50 evra gde se pljuje Trinkjeri i njegova plata? A problem nije u plati nego u ambiciji kluba. Da li Partizan sme da bude ispred mezimice vlasti?
Ko je potpisao unapred takav ugovor ako ne moze da ga ispuni u buducnosti?
Naravno da ne treba svu krivicu shvaliti na predsednika vec na celokupan UO, sportske savetnike, parazite, produzene pipke apsolutnog psihopate na vlasti.

Smrt fasizmu, ziveo Partizan!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
Pozdrav za clana @grobarani i ostale ostojine botove.
Ko god pomisli da bilo koji sns smrad moze i hoce da ucini nesto dobro za Partizan, taj mozga nema, a sve i da hoce ne sme od zvalonje.
Godinama pricam, bukvalno urlam svuda i na svakom mestu da je aleksandar vucic zlo kakvo do sada nije zadesilo sdPartizan za ovih 75 godina, al ocigledno ne vredi jer je ovaj narod glup ko kurac.
Majku nam je jebao sipkas sa severa i tek ce.
Bolesnik koji u ponoc ide u septicku jamu da mu se ne ugasi njegova mezimica, majku mu jebem po sto puta.
Kazu ovde neki bojkot je greska ugasicemo se, a ne vide da smo mi vecprakticno ugaseni i pistojimo samo na papiru u svim sportovima..
Od kako je dule oteran ne idem ni u halu, ni na stadion i sad jos jednom vidim koliko sam u pravu.
Ja da mesam dupetom dok me neko siluje necu i ne umem.
Tribinu nam vode danilovi telohranitelji i narko dileri.
Na ovom forumu ima ostojinih botova koliko hocete, a da ne govorim o drugim forumima.
Svaki Partizanovac koji glasa za psihopatu sto se mene tice treba da umre.
Ovo ce na zalost trajati jos dugo jer se kraj ne nazire na zalost.
Bicemo prvaci u kuglanju 2030 god mozda.
Jos neki balave kako ce savo sledece sezone da osvoji titulu.
Bice opet 20 bodova zvalonjina kurva ispred nas.
Sanjam dan kad ce izdajnik i strani spijun da padne sa vlasti, pa da kao nekad ponovo krenem na utakmice.
Do tada pozdravljam sve iskrene Partizanovce.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
Ne tako davno, tog 16. Februara zaigralo je srce svim Grobarima..... Niš, finale KRK, preokret kakav se retko kada vidja, karanje ciganke, one fantomske, mutirane vučićeve mezimice sa Vesnom na čelu.... U srcima ponos..... U svlačionici se peva PARTIZAN I SAMO PARTIZAN..... Kad se samo setim te slike.... Cele te sezone, igre, euforije...... Kao najlepši san. I ko bi znao, da će jebena korona sjebati sve. Da će Volden upoznajući toliko vremena te čuvene časove ljubavi, ipak zabiti nož u ledja i pojuriti za silikonkom, sponzorušom nafrakanom, koja obitava u Železniku. Ako ništa drugo, barem je Trinkijeri odjebao pudlicu pre dve godine, izabravši i upoznavši tad najveći klub sa ovih prostora. A mamio ga je ubica premijera zvani ćoki još tada. Nebi li nam preoteo najaču kariku. Bila je ova godina za ponos... Ne poklopi se uvek sve kako smo zamislili. Ima tu neke više sile. Ali, nadam se da će nam se vratiti kad tad. Uspesi, pobede... Trinki, hvala ti za sve. Voldene, nisi naučio ništa, a pare dodju i prodju. Nek ostane čista Partizanština, Novica, Zagor, Jare, Janković i mali Trifa, sa Mouzlijem, opet ih karamo tako bogate i mutirane. Živeo PARTIZAN
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Poslednje upozorenje!
Nemoj brojati krvne zrnce igracima.

WebCrew edit
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top