Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.469
Reaction score
22.862
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Posle ovih naslova i plaćenih tekstova, botovskih komentara ( ne pratim te mreže, kažu mi da ih ima), što se mene tiče može slobodno da ih otera u pičku materinu i traži sve zaostale plate.

"Sramota, izdaja, iza leđa, pare bitne, koliko košta ljubav..."

Nabijem ih na k
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Sabotiraju i jedni i drugi, samo na različite fore.
Da smo napravili ozbiljniji rezultatski iskorak u fudbalu, desilo bi se nešto slično, što ne znači da nije bilo sabotiranja zbog kog je i rezultat takav kakav jeste.
Isto sranje, drugi sport i manje/više para.
Što se mene tiče, odnos treba da bude isti.
Puna podrška igračima i stručnom štabu, sve suprotno ovim drugima.

Što se tiče FKP tu je što se mene tiče trener još uvek na mestu

Saglasan sam.
Nek se zajebe da osvoji titulu, ali da onda ne bude po ko zna koji put "nerealno u tom trenutku" da ostane, a biće.
 
Последња измена:

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
438
Reaction score
1.717
Локација
Ohio
Ostoja verovatno nije ni svestan, da nece prodati ni upola sezonskih karti ako puste Trinkija da ode, a s druge strane njegovim opstankom bi verovatno mnogo vise ljudi kupilo sezonske ukljucujuci i mene.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
ma vidi kakvo iznenadjenje. napredni grba drzi stranu naprednom ostoji... krivi su menadzeri... Partizan ne moze u trku sa bajernom oko finansija... A NIKAKO DA KAZE STO TE DVE PALTE NISU ISPALCENE TRINKIJERIJU NA VREME?

Ostoja vraćao dug od svoje ušteđevine, ne može sve debelom Talijanu. Hoće da priča srpski, a neće da deli sudbinu srpskog naroda... E, moj Andrea, ala si se zajebao kad si prihvatio ovo...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Ja neznam kako imate snage da se nadate i da ocekujete pozitivni obrt u ove rezirane situacije. :confused-smiley-013:

Pa zar ne gledate kako su uklucili agitprop masineriju na najjace pa svaki dan neki dobronamerni plati da pricam likovi nam prosipaju svoje vidjenje na ovu situaciju. Te celavi uvlakac grba te bradati senvicar varda sutra mozda cestiti domacin i proizvoditelj domace rakije krstic pa prekosutra sta ti ja znam neki kucamo na vrata zaboravljenih asova tipa dozet ,jedna sezona u partizan pa nekoliko kod sekte, ali to ne smeta da nam prosere negovo misljene.

Otvorite oci i ne nadajte se previse. Ja naprimer kada se sve ovo ozvanici ocekujem jos neki odlazak.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.419
Reaction score
7.651
Локација
E-WEST
Preciznije, 3 plate duguju svima.
Budžet je 3 miliona, nedovoljno da se plati sadašnji roster. Ako ne zatvore budžet biće još odlazaka.
Naravno, želja jednog čoveka je da za Partizan igraju opet Vrabac i slični, pa da nas "pošteno" gaze 30 razlike narednih 5 godina. Njihov budžet ide na preko 10 miliona i to u sezoni za koju se ne zna ni da li će početi.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne varaj se ne nadaj se .
Još u oktobru je gorelo u vazduhu izmedju Trinkijerija i uprave.
Na isti način kao što se čekalo da Dule omane sezonu.
Fora je što najverovatnije Trinkijerijevo "daj i obezbedi sa dozom arogancije ali sa integritetom" išlo na kurac svima iz uprave ali je uvek imalo rezultata.
Ako je sve ovo sada počelo sa medijima(tako se inče to radi) ...ne varaj se i ne nadaj se.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Moja neka saznanja su da je u Trinkijerijevom strucnom stabu mozda i vecu ulogu imao Aca Matovic nego sam Scepanovic. Scepa vise tu da doprinese iskustvom, prepozna neke situacije tokom utakmice, a Aca Matovic onaj rudarski deo sa igracima na treninzima. Ono sto je takodje veoma vazno je i status profesora Koprivice. Tesko ce biti nadomestiti odlazak Trinkijerija ali ako ostanemo i bez profesora to nece nikako da valja.
Opet, nekako se i dalje nadam da cemo Trinkijerija zadrzati pa da sa slascu gledam kako srpski "novinari" jedu govna koja su israli u prethodnih par dana.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.410
Локација
Novi Sad
Da se sezona završila a mi obezbedili EL, tačno bi država intervenisala i spojila kkp sa predgradjem u neki Zvepar Beograd. .. Eto tu mi živimo i nadamo se.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Moja neka saznanja su da je u Trinkijerijevom strucnom stabu mozda i vecu ulogu imao Aca Matovic nego sam Scepanovic. Scepa vise tu da doprinese iskustvom, prepozna neke situacije tokom utakmice, a Aca Matovic onaj rudarski deo sa igracima na treninzima. Ono sto je takodje veoma vazno je i status profesora Koprivice. Tesko ce biti nadomestiti odlazak Trinkijerija ali ako ostanemo i bez profesora to nece nikako da valja.
Opet, nekako se i dalje nadam da cemo Trinkijerija zadrzati pa da sa slascu gledam kako srpski "novinari" jedu govna koja su israli u prethodnih par dana.

Aca Matovic vazi za jednog od najboljih trenera za razvoj igraca, ali kao pomocnik. Mnogi igraci ga preko leta angazuju za individualni rad.
Ali on nije za trenera prvog tima.

Nema poente da se prica o novom treneru. Jos ovi naruceni tekstovi o gramzivom Italijanu.
Trinkijeri im je davao privid ozbiljnog kluba, viseg, evropskog nivoa. Stvorio je pricu, kako ovde, tako i van, dosta bitno za trziste, el, ec, sudije, igrace, trenere.
Uz sve neke mane koje ima, plus zna se da se zakacio sa mnogima u klubu (ali kakav god da je, bolji je u svom poslu nego oni, i to bode oci), i naravno imao svoje kombine sa menadzerom oko igraca, sa njim su imali kakvu takvu sansu, drzao im je glavu iznad.
Kad jedva cekaju da sklone nekog ko ih izvlaci, bilo da su sami to hteli, ili po zadatku, tu nema sta da se prica.
A na trzistu svakako nema pristupacnog trenera a da nije duplo slabiji i od AT, i od ciganskog.
Zoc naravno nije lud, Zvezdan Mitrovic verovatno isto da ce pre da izabere neki Monako, tako da im ostaje Scepa ili neko sl, a od toga vrlo verovatno nema nista.
Ti da bi se borio (stvarno ili kao fol) protiv jacih budzeta moras da imas nekog da umanji tu razliku, jasno je da takvog sad nema na vidiku.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ja neznam kako imate snage da se nadate i da ocekujete pozitivni obrt u ove rezirane situacije. :confused-smiley-013:

Pa zar ne gledate kako su uklucili agitprop masineriju na najjace pa svaki dan neki dobronamerni plati da pricam likovi nam prosipaju svoje vidjenje na ovu situaciju. Te celavi uvlakac grba te bradati senvicar varda sutra mozda cestiti domacin i proizvoditelj domace rakije krstic pa prekosutra sta ti ja znam neki kucamo na vrata zaboravljenih asova tipa dozet ,jedna sezona u partizan pa nekoliko kod sekte, ali to ne smeta da nam prosere negovo misljene.

Otvorite oci i ne nadajte se previse. Ja naprimer kada se sve ovo ozvanici ocekujem jos neki odlazak.

Pripremaju nas na odlazak Trinkijerija. Da ne bude veliko ogorčenje. Treba ga najpre ocrniti da ne planemo svi odjednom. Prvo će ga opljuju uz botovanje oficijelnih navijača, onda će da se čeka koji dan da se "oladi koliko-toliko" a onda će ili ostaviti Šćepanovića ili će nam dovesti "BOMBU" trenera...

E onda ide zatišje pred početak sezone... tu će da prođe neka dva meseca, mi ćemo da "bojkotujemo" a svakako neće biti publike jer će se zbog COVID-19 ili igrati pred praznim tribinama ili svakako neće biti sezonskih jer se ne zna šta će biti u oktobru, novembru....

I tako će proći sve tiho. A Partizan? Pobediće u nekom "derbiju" sa FMP-om. Ćoravi će kao da kmeči i da se jada, nama će da poraste ego i onda opet kreće loženje! Ili na novog "debeljka na klupi" ili na nekog od igrača ili na hemiju u timu... I sve tako dok ne dođe play-of ABA gde će da nas otresu (ili neće) ali će zato bez obzira na plasman na scenu da stupi Bartomeu g. Jordi sa WC-om za jednog ABA ligaša... Da pogađamo za kog ili možda ipak ne?

I onda, tako u krug...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zvezdan Mitrovic verovatno isto da ce pre da izabere neki Monako
Mitrović je neko koga priželjkujem već par godina u klubu, sviđa mi se kako radi, ali ne sada, ne u ovom trenutku.
Ko god da dođe posle Trinkijerija a da tipa nije DV, Žoc ili tako neka tektonska promena, ostaće u klubu maksimum godinu dana, mada ne verujem ni pola godine. Možda eventualno duže u slučaju da se proda ona Miloje Mega priča, nema pritiska stvaramo igrače i slična sranja.
I Vlada realno ako želi da se ozbiljno bavi tim poslom mora da bude svestan toga.
Još gora bi bila neka idiotska kombinacija sa tipa Milojem itd...
Opet nisam hteo da idem u licitiranje, sve je jasno, odlaskom Trinkijerija jedina šansa da se uradi nešto je uništena.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.349
Reaction score
1.847
Локација
Gde god ti da igras...
Jedinu tacnu stvar koju je rekao coravi gmaz iz zeleznika je da je upitna i sledeca sezona... Mislim da 99% nece biti moguce prisustvo publike a samim tim se dovodi u pitanje i takmicenje, ovo sranje od virusa bukti na ovim vrucinama, sta ce da se desi kad dodje zima?? Nije blesav Zeljko sto je uzeo slobodno. Naravno to ne resava nase probleme ali bi moglo pijane milionere iz predgradja da dovede u problem. Uzdam se u njihov urodjeni nedostatak higijene i brzo sirenje virusa unutar kolektiva, pobeci ce im stranci glavom bez obzira...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
sve je jasno, odlaskom Trinkijerija jedina šansa da se uradi nešto je uništena.

Ja se i dalje nadam da ce Zoc izvuci ovu sezonu... Ne mora da radi pripreme, nek odmori jos koji mjesec kad je navalio, mogu to Scepa i Matovic, ne mora ni poslije da vodi svaki trening, al on nam je jedina sansa da se ne vratimo na Mutin nivo.

Opet kazem, ako odluci da pije Zoca i narucuje Da volim crno bele, dok nas mornar nabija 20 razlike, nek se napusi kurca.
 
  • Like
Reactions: Dzo

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.281
Локација
Brdo Banovo
Pored ostalih instagram stranica, samo da se najebem majke i PARTIZAN.NOVOSTI- ma.
Screenshot_20200630-225344~2.png

Nadam se da ce vas Ostaja Admiral pocastiti sa dvadesetak evra i maramicom, da se obrisete- zasluzili ste.


Ako ga sretnete, zahvalite mu se i za budzet od 3 miliona evra. Bice taman dovoljno da se vratimo "borbi" za Aba PO.

Mozete da se zahvalite i predsedniku stranke, sigurno je i on pomogao!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top