Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
CMM Dobrodosao! Strasan igrac! Lider sa poenima u rukama, sjajan atleta, prodor odlican, ajde bre jos jace ove godine da napadnemo taj evrokup koji je slabiji nego ranije, da uzmemo trofej i popisamo se zvalavom i coravom u njihove milione koji se slivaju u njihov klub iz zeljeznika.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Trebao mu ceo dan da ga sastavi. Govnar je sigurno čekao da sakupi sve reakcije...
Nije lepo, bar ne na ovom forumu, Tegeltiju nazivati govnarem. Ok, sad je u radnom odnosu u KK pa mora da balansira pri iznosenju stavova ali je bar on milion puta dokazao tu istu ljubav prema Partizanu i sigurno nije neko ko cuti ni coravom, niti gamadi na vlasti. Stavise, neko je ko je branio Partizan kada su nase legende cutale i ukazivao na sve anomalije, kako u sportu tako i u nasem drustvu. To ga je na kraju i kostalo vise puta kada je njegova novinarska karijera u pitanju i meni je iskreno drago da je "uhlebljenje" nakon svega nasao na svojoj prirodnoj poziciji.
A za tebe drugarski savet, za pocetak pokusaj da budes malo dostojanstveniji u svemu ovome sto se desava i spusti malo tu (Spalding) loptu kada je pisanje u pitanju. Nikome od nas nije lako jos od kako je Djordi posrao sve sto postigli ove sezone al ti ga brate pretera sa kukanjem. Kao neka uvredjena tinejdzerka koja mora da istera svoje ponavljajuci se u nedogled i citajuci tvoje postove kao da sam sebi posipam so na ranu. Ok, znam, postoji i block opcija al ne ide mi nekako da grobarskog brata, bar ne bez upozorenja, stavim na tu listu. Uzdravlje...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Nije ok reći da je govnar, jer nije.
Ali da je spiner, jeste.

1.Pominje ostanak 80% ekipe, a trener odlazi zbog toga što neće ostati 80% ekipe.
2.Pominje da trener odlazi zbog veće plate, a ne odlazi zbog veće plate, jer je prihvatio Ostojinu ponudu za platu.
3.Pominje da se ne napada uprava dok se ne vide rezultati, ali pošto se ruši neki sistem koji je jedva uspostavljen, jasno je odmah da ih neće biti i da će tad biti prekasno.

A kriv je Ostoja, jer je u vrhu stranke koja ima 700.000 članova, privatno se mnogo raširio, a na mestu predsednika kluba glumi jadnička koji šatro napada čovića, a ne kaže javno ono što je jasno. Te pričice, jbg šta mi tu možemo oni imaju 5x veći budžet kme kme, pa imaju jer ste pičke koje ćute!
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ovi nasi sa partizan.net-a nesto da organizuju? Hoce sigruno..

Ako bi ti bio prvi ja bih bio drugi koji bi podrzao tu pricu, i moralno i materijalno i bilo kako drugo.




Znaci moras da povedes malo racuna kako pises! Ako te vec moderacija ne upozorava zbog ovakvih upisa. Apsolutno neprimjeran odgovor na moju konstataciju da je Scepanovic najbolje resenje ako Trinkijeri ode. Nisam naveo da nam trener bude Radonjic ili Sakota nego nas covejk koji je u KKP-u i uz KKP od kada znam za sebe.
Povedi racuna sto pises.
Voleo bih da znam sta znači izraz "neprimjeran".

Ako je Scepa ispred Duleta, Željka i sl vrhunskih trenera onda je ok. Nama treba jaka licnost i proveren trener. A ako cemo da stavimo Šcepu onda da otpustimo igrace i da krenemo od betona.
Postoji i deo realnosti ali Ostojini botovi slobodno nek guraju pricu o Šcepi. Videli smo u proslosti kako smo prolazili sa takvim resenjima.
Prvo da se ozvaniči da Andrea nije nas trener pa posle licitirajte. Sve ostalo su spinovi i zajebancija.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sledeći koraci:
Okrivljavanje Trinkijerija, neke priče iz svlačionice, zaratio s kafe kuvaricama
Priča o zadržavanju 70 posto tima ( kao da to ima bilo kakve jebene veze kad je taj tim pravljen za starog a ne novog trenera)
Patetisanje tipa “Aj glavu gore postojali smo pre Trinkijerija postojaćemo i posle, podrška ( random bivši igrač) Šćepi”
Bravo Tegeltija, čovek je napredniji od ostalih botova već je došao do trećeg koraka, još je malo improvizovao, ubacio na drugom 80 umesto 70, i dodao onu pohvalu “damning in faith praise” za Trinkijerija i Voldena, u fazonu “baš ti lepo stoji ta dužina kose skoro da ti se ne vidi ta nosina”...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Meni nikako ne ide u glavu dovedes startnog pleja, a ni ne znas ko ce ti biti trener.
Jeste dilvjak ovaj Kodi, ali cim je potpisao za nas od ovog trenutka je najbolji PG u Evropi.
Da zadrzimo nekako Jaramaza, Mozlija i Pejdza, pa opet nekako da pokusamo da uzdrmamo drzavni projekat, udarimo na stub srpstva i rezimsku kurvu.
Daj boze da se Andreja predomisli, mada posle ovakvih proseravanja idiota po put Varde, pickoustog kera Grbovica i slicnih covek nema potrebe da se vuce po blato.
Za trenera nisam pametan, ko god da dodje bice na iglama od samog pocetka, jer mi nista bolji tim necemo imati od divljanu iz Bara, Ced, a o drzavnim timovima iz zeleznika i Podgorice da ne pricam, tu razliku u kvalitetu je Trinkijeri znao da izbalansira, pa makar i ove sezone sa pet puta manji budzet od gurbete.
Sad cu malo pricu da skrenem na upravi kluba i finansije.
Koji kurac sluzi UO i sta oni doprinose?Gde su svi ti silni sponzori o kojima je doticni blatio?Gde je ta stabilnost ili se preko noci sve promenilo?
Za kraj, limaru, populisto, prevarantu odlazi!
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Nije ok reći da je govnar, jer nije.
Ali da je spiner, jeste.

1.Pominje ostanak 80% ekipe, a trener odlazi zbog toga što neće ostati 80% ekipe.
2.Pominje da trener odlazi zbog veće plate, a ne odlazi zbog veće plate, jer je prihvatio Ostojinu ponudu za platu.
3.Pominje da se ne napada uprava dok se ne vide rezultati, ali pošto se ruši neki sistem koji je jedva uspostavljen, jasno je odmah da ih neće biti i da će tad biti prekasno.

A kriv je Ostoja, jer je u vrhu stranke koja ima 700.000 članova, privatno se mnogo raširio, a na mestu predsednika kluba glumi jadnička koji šatro napada čovića, a ne kaže javno ono što je jasno. Te pričice, jbg šta mi tu možemo oni imaju 5x veći budžet kme kme, pa imaju jer ste pičke koje ćute!

Evo druže, ti uglavnom smiruješ ovde ljude na forumu. Pre par dana si pisao da nije sve gotovo, da se igraju igre... Mislim da si ti pomenuo, oprosti ako grešim, i da ostoja dovodi Mekintajera da Trinki ne ode (što podrazumeva da žele da ostane Trinki), a ovde sad pišeš da se sve do sada spinuje i da odlazi 80% ekipe i da maltene hoće da ga se reše. I šta je istina na kraju? Što bi pustili sve ostale a doveli Mekintajera koji sumnjam da košta manje od Voldena? Ne razumem. Ovo je prvi put da se napiše da ne odlazi samo Volden već svi otprilike osim Novice (ne može više da igra) i Jankovića (njega niko neće). Samo neke poluinformacije i bacanje buva... Kao šatro nije gotovo možda ostane, zabranjujemo cigansku novu.rs, bojkotujemo utakmice... Zašto Trinki ne kaže da ovi seru i da je prihvation ponudu ako je tako. Da neće da ga biju "navijači"? Ovde nas očigledno svi jebu, to je jedina istina. Svi spinuju. I samo se srmdljiva pudlica i vrhovni peder ovde smeju. I jel može neko da potvrdi da je sa Trinkijem stvarno gotovo? Ja i dalje ništa zvanično nisam pročitao.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zna Spalding, pisao sam mu u pp šta mi je bila želja za ovu sezonu. Osvajanje evrokupa i da žvalavog psiha udare kompleksi i da nam uradi ovo što sada radi.

Da pokaže svu besmisao sporta pa da i oni realni Grobari konačno shvate u kakvom mulju se takmičimo, a u istoriji da ostane zapisano da je firerov Šalke bio mala maca za srpskog firera.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Psiholoski po igrace ce to otprilike ovako da izgleda. Ako dodje trener 'anonimus', neciji bivsi zamjenik ili bilo ko slabijeg imena od Trinkijerija imacemo uzasnu sezonu. Bice potpuni raspad na parketu i povratak 3 godine unazad -ovo vam je scenario 100%
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Isto to i sam radim "F5" ovde, "F5" kod Tegeltije... "F5" gde god stignem! Jel prati neko Trinkijev nalog?
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Najveci problem u ovome svemu je sto vise ne postoji pozitivno resenje kakva god da bude odluka Trinkijerija.
Kakvu on uopste moze da ima motivaciju ako ostane nakon ovih jadnih napada po novinama i pricama koje su se spinovale, a koliko sam video i zapatile kod najveceg zla koje imamo, realnih grobara?
Emocije na stranu, ali neka se svako od nas zapita kakav bi mu odnos prema poslu bio da se poslodavac odnosi prema njemu na ovako bedan i jadan nacin. Sumnjam da bi se iko nesto preterano potrudio, vec bi samo odradio sta ima, uzeo pare i otisao na neko normalnije mesto.
Stvarno svaka cast ovom naprednom idiotu sta je napravio. Treba i to moci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top