Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nemam reči a nemam ni nameru da čitam... A zbog naših momaka ne mogu da kažem da neću ići u halu. A ni da ću ići. Išla sam kad su Duleta oterali, i kad su ih smenjivali k'o na traci, išla zbog naših igrača, naših ljudi pored klupe, verovatno ću ići i dalje. Verovatno, ne sigurno.

Vidiš tu smo tada SVI pogrešili. Razlika između časnog nestajanja i sramotnog opstajanja je velika. A zašto nam iz KK i Tegeltija serviraju drugačiju priču? ZATO što od toga žive!

A navijači? Mogu da se jedu, da vole, kukaju... Bolje da smo ugašeni nego ovako povijene kičme da vegetiramo. Da smo ugašeni, ne bi im bila ispunjena želja, ne! To ti je čista patologija. Njima je Partizan neophodan da bi se naslađivali i primali plate. Zapravo, samo je pitanje kada ćemo postati FMP 3 koji razvija igrače za FMP 2 ili FMP 1.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ovo od duleta nisam ocekivao...umesto da bude na trinkijevoj strani usledili ovi napadi
ne znam sta da mislim
da li je i on dobio neku korist od ovoga...neku funkciju u buducnosti mozda
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Može,može...na Duleta itekako da se vade.
Ali neće to Tegeltija potencirati već naši košarkaši i treneri koji misle da time rade za Partizan...tako da ni njima neću uzeti za zlo

Svaka ti čast pogađaš u milimetar!!!! Nisam verovao da Dule može biti u tome DIREKTNO uključen! Bili me stomak od muke... Čak si i ti predvideo vađenje na Duleta na neki posredan način ali ovako direktno - Ne mogu da verujem i ne znam šta da mislim.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.124
Reaction score
4.573
Локација
hiperboreja
Nije da ti ne verujem, ali ja ne verujem nikome sa insajd informacijama.
Dakle, ako je sve to sto kazes zaista tako, ne vidim niti jedan razlog da trinkijeri ne objavi intervju sa nova.rs, n1, partizan.net, bilo kime, i iznese bas sve sto se dešavalo.

Da nece ostoja preko vucka da mu posalje batinase na gajbu, ili poresku upravu na cesljanje racuna.

Pa da vidimo, ako je trinkijeri cist i svi ga jadnog sabotirali, toliko je duzan da iznese zbog svih nas koji su mu pruzali i preveliku podrsku, rekao bih akontaciono.

Tradicione di familia...dobro ga je Dule okarakterisao.
Nije uopste poenta da ti treba da verujes nekome, vec da logicki sagledas stvari. Zaista nije toliko tesko. Kada uzmes u obzir, sve sto se desava u sportu od dolaska na vlast najgorih bolesnika koje je ova zemlja ikada rodila, kada vidis da je nama zabranjeno da budemo prvi u bilo kom sportu, onda je poprilicno jasno da ce svaki istinski pokusaj otpora saseci u korenu, kao sto je to sada uradjeno. Za Duletov komentar nemam reci
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Nisam siguran, da će ovo pokušati, ali će prilično sam siguran izvući neku izjavu od DV u kojoj kritikuje Trinkijerija. I verovatno će uspeti, em ga je uzeo na zub zbog one izjave o “vučiću sportašu” em je tu trenerska sujeta ( ne voli se međusobno niko od njih), malo je tu i neslaganje sa tolikim strancima i budžetom, Tegeltija će tu malo baciti rovca i napraviti neku koktel izjavu za one koji ne razmišljaju svojom glavom.
To je poslednja faza, a četvrta je već u toku, to je čuveni fkp mehanizam manjeg zla, bace udicu da je novi trener Dostanić i onda kad dođe Drulović ti budeš u fazonu, pa jbg nije loše moglo je gore, malo sam i razočaran očekivao sam nešto modernije od limenog...
Stojanče, može meni na privatnu poruku kombinacija za loto, sledeće kolo...

Ostoja, Ostoja, Ostoja, odstojim ti sa celom familijom.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Iz Duletove perspektive, odnosa prema klubu i žrtve koju je podnio, on ima pravo na ovakav intervju, pogled kroz njegove naočare je drugačiji od pogleda nas ostalih. Ostoja, njegovi botovi i ostala gamad su izdali klub i njihovo blaćenje Andree je klasično čuvanje pozicija i pokrivanje te izdaje. Ovo što gledamo i slušamo i što ćemo vjerovatno gledati u narednim danima je klasično lešinarenje po poznatom receptu sns kuhinje.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
561
Reaction score
2.135
Istina je negde izmedju.
Niti je Andrea 100% u pravu, niti Ostojah.
Uglavnom svako gleda svoje interese. Andreu treba samo posmatrati kroz posao koji obavlja( a obavljao je dobro) i za tim treba zaliti. Ono sto se meni nije svidelo sto je podilazio navijacima na foru. Tradizione di familia, nista novac samo emocija, pa nekad i takvo podilazenje, da prosto coveku bude neprijatno. Naravno, to sto on ima takvu osobinu (pored trenerske), tu slatkorecivost i 90% Grobara to voli da cuje, to je druga stvar. Vise cenim one sto cude i rade, pa ih navijaci sami dignu u nebesa, manipulaciju recima koju je radio, ocigledno je imalo efekta.
Ukoliko stvarno ceni Grobare, ima obavezu ( kao Stanoje onomad) i da kaze tacno sta je bilo.
Ostoja radi ono za sta je doveden. Bez puno talasanja. Privatno ne sumnjam da napreduje, zbog dobrog posla u Partizanu.
Nemojte se nervirati, ovako ce biti jos 4 godine, mozda i duze. Tesko da mogu da se menjaju stvari, "legende" zive svoje zivote, lepe i naravno da nece da ugrozavaju svoj komfor da bi se sukobili sa drzavom. Takav ne postoji. Ko hoce nek ide u halu, ko nece kome je muka nek ne ide. Svako je u pravu.
Ovi preko puta imaju sve, sav novac, logistika, "nevidljiva" i vidljiva moc je iza njih. Nek samo ostanemo na istoj adresi i sa originalnim imenom, ostalo kako bude.
P. S. Podseca me ovo na izbore poslednje. Svako proglasio pobedu i vlast( Ostoja dobija poene u stranci) i opozicija ( Andrea otisao na vecu platu) a narod( Grobari i KKP), jedini koji zapravo ispasta...
Napred Partizan!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.455
Локација
Храм фудбала

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Slazem se sa ovim sto je napisao zimski.

Ne secem ja vene za Trinkijerijem. Cak mi je povremeno smetalo sarmiranje mase. ALi, dobro, italijanska varijanta.

Problem je sto se videlo jasno da je rad dobar. Na osnovu informacija ovde, takodje jasno da ne sme tako da ostane.

Tako da -flashscore.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Trinkijeri kao osoba mi se nikad nije svidjao i Dule je potpuno u pravu sto se tice izjava, podilazenja navijacima o slicno.

Al koga boli kurac za to? On je radio fenomenalan posao, a otisao je iako se ostoja 10 puta kurcio tim visegodisnjim ugovorom. I njegovim i voldenovim.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Partizan kao sportsko društvo zaslužuje mnogo bolje navijače, mi navijači ne zaslužujemo ovakvo sportsko društvo.

Ne čitam inače te "ostojine bot profile", ali sad sam išao i čitao, a čitao sam i komentare zvaničnog kk profila. I pitam se po čemu ti profili zaslužuju 5, 10 15 pa i 20 hiljada pratilaca? A primera radi instagram nalog partizan.neta ima tričavih 4 hiljade pratilaca i onda se isčuđavamo kako su nam klinci izlobotomirani i ne samo oni već i formirani ljudi. Partizan.net mora imati 30 hiljada pratilaca minimum, moraju se prenositi najbolji postovi odavde, moraju se naši klinci edukovati, mora se doći i do onih malo starijih ljudi. Ovaj forum je jedina tvrđava koja još nije pala i na kojoj se čuje istina u svakom smislu i zašto se to ne iskoristi? Nemam uvid u to koliko ljudi na nedeljnom nivou ili mesečnom gostuje na forumu ali i taj broj je mali, mora bukvalno svaki navijač biti svestan situacije u kojoj se naše sd nalazi. I znam da ova poslednja rečenica smešno zvuči nekom ko čita forum redovno ali je tako, ima ljudi koji veruju da se jednako daje i nama i "ovima" itd...

I da, nisu klinci krivi što pišu to što pišu protiv Andree, pišu jer ne znaju drugu stranu, pišu pod uticajem upravo tih profila koji ne zaslužuju ni 100 pratilaca, a ne 15 hiljada. Pisao sam Spejsiju pre nekog vremena da se instagram nalog mora probiti, ubeđen sam da bi Bogdan, Novica i ostali sportisti našeg Partizana reklamirali za početak nalog i da bi se lagano došlo do 10 hiljada pratilaca. I nemojte mi samo onu priču ko želi sam će od klinaca naći forum ili ig nalog, taj broj klinaca je mizeran, moramo dopreti i do njih i ne samo njih, nego do svakog navijača Partizana!

Ljut sam na nas navijače jer kao što sam napisao u prvoj rečenici, mi ne zaslužujemo klub poput našeg. Busamo se u grudi na forumu, a dela gde su? Ako već ne možemo imati kritičnu masu, zašto ne bojkotujemo? Zašto ne uradimo bilo što što bi pokazalo građansku neposlušnost, borbu za naš klub?
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top