Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.176
Reaction score
6.927
Локација
NbG
Ne bi da se bavim licitiranjem ali meni je od te mladje garde poslednjih godina postao gotivan Dragan Gagi Nikolic, ima covek stav, iskustvo u vodjenju ekipa, a cini mi se i da je nas. Opet, nacuo sam da je Scepa prakticno zavrsena prica, da Aca Matovic ostaje uz njega al nemam pojma sta ce biti sa profesorom Koprivicom.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
563
Reaction score
2.144
Ukoliko Scepa dodje, po svoj prilici i hoce, nadam se da nije sujetan i da ce ostaviti to po strani. Pocetnik je i treba da se okruzi sto iskusnijim pomocnim trenerima i da slusa savete, nesto kao Savo u FKP. Ako su nam vec namenili ulogu bika u Koridi, daj dok se car i krezuba masa zabavljaju da probamo bar jednom da nabodemo toreadora, pa da spokojnije odemo u klanicu.
Samo nek se zateze opruga.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Zadržati profesora Koprivicu pod obavezno, kako god znaju i umeju?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.388
Локација
Beograd
Nama sada treba iskusan trener koji će znati šta radi i koji će iskoristiti poznavanje i hemiju među igračima i koji će nastaviti tamo gdje je Andrea stao.
A to je? Ko?
Ko je taj iskusni koji sve to zna da uradi?
I da hoće da dođe u Partizan?
I da ga ovi iz Partizana zovu, i da mogu i hoće da ga plate onol'ko kol'ko treba?

Dakle, ko bi to bio?
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
U košarkaškim krugovima se duže vreme priča da se Japanac sprema da nasledi Trinkijerija kada ovaj završi misiju. S obzirom da misiju nije završio, Japanac malo brže ulazi u vatru, ali ako bude dovoljno inteligentan da nadje ozbiljnog savetnika(možda i Željka, sam Bog zna), mislim da može da postigne ozbiljan rezultat. A mi, uprkos svemu, sumnjam da ćemo biti baš vreća za udaranje, ne zaboravite da nam ostaju Jare(ako i sledece sezone napreduje kao prethodne, bice jedan od najboljih bekova Evrope), mali Trifa, Zagor(ako sredi glavu, sasvim solidan igrac i za domace i evropske prilike), uz crnu bracu Pejdza,Mozlija i Tomasa, stigao je CMM. Tu je, naravno, i neizostavni Kapiten, kao i Birca, Janker, koji mogu da imaju kakvu-takvu ulogu uvek, posebno brat 2+0
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Perspektivna ekipa... od visokih pozicija imamo Mozlija, Tomas (da li on ostaje? i ako ostaje moze li neko da ga kontrolise...), kapiten koji je stariji za jos godinu i pitanje koliko moze, Jankovic i Bircevic za koje isto ne znamo da li su tu i dalje ili nisu...
Fale nam 2 igraca tu, i to ako ostane Tomas...
Krila, samo Zagorac... tu nam treba obavezno igrac.
Bekovi, tu smo pokriveni ako niko ne ode, Pejdz, Jaramaz, Mekintajer, Trifunovic, Gordic, Nikolic, Angolo (ako ode Gordic, i ako se ne racuna na Nikolica i Angola, onda nam i tu nedostaju 2 igraca...)
Ali cak i da ubodu sa ta 3-4 igraca uzalud je bez dobrog trenera...
Ne vidim da ce nazadno govedo ista pametno uraditi oko trenera, mada cak i da postave nekog za trenera ko se ispostavi kao dobro resenje, uzalud je jer ne moze sportski sektor da se izbori sa svim vetrovima kad je "uprava" puna fekalija...
A uprava je takva jer je drzava takva, najgori moguci humanoidni soj je zajahao i jase li jase...
Hocemo bolje, put je ocigledan, rusenje pickouste nakaze je prioritet svih prioriteta, u suprotnom pristajanje na njihove igrarije preko stranackog potrcka koji je obezbedio "nikad veci budzet..." je direktno pucanje sebi u glavu.
Ako hocemo ozdravljenje moraju onda radikalne mere da se preduzmu, a ako ne onda mozemo da nastavimo sa efektom kuvane zabe koji nam serviraju godinama unazad, tako da necemo ni da primetimo da smo skuvani/mrtvi...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Maske su pale, licno sam siguran da se nece nista ostaviti slucaju. Cak i ako Scepa nesto uradi, uvek mogu da se zadrze plate ili nesto slicno, narusi hemija u timu... sve smo to vec prolazili jos u poslednjoj Duletovoj sezoni... I zna se odakle rastu noge... Svim ciganima u svom okruzenju to i govorim, kao i da nas nisu dobili na terenu, vec prljavim zakulisnim radnjama, da je svaki njihov uspeh za mene minoran i neka se mole za vodjino zdravlje... Cute...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Nisu najgori odlasci igraca, eventualno losa finansijska situacija i podmetanja... najcrnje je sto su svi nasi igraci koji se bore, kidaju i daju sve za Partizan shvatili da im je dzaba... To je limarov najveci neuspeh, ili uspeh, zavisi kako ko gleda.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
PoEli smo mi govno (ja prvi) istog momenta kada je Ostoja izjavio da će se boriti kroz institucije na onu krađu i bahacenje, a mi mu za uzvrat dali legitimitet i kupovali sezonske.
Koliki je naš deo krivice, nas indolentnih koji gledamo i ništa, a šta i možemo...?!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Sad je baš "bitno" ko će biti trener.
Zašto je bitno, kad neće biti šampion?
Da li razumete da i ako ekipa nekim ludim slučajem krene sezonu vrhunski, gazi sve redom, da će do nove godine zbog kašnjenja plata krenuti da nam buše igrače, da ih presiraju na raskid i da im nude veće pare?

A ključno, ako Železnik stvarno dobije 10 godina ugovor sa EL, Partizan može slobodno da raspusti profesionalce i da dobrovoljno pristupi KLS-u i iznajmi Šumice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top