Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Naravno da ima odlican odnos kad ih je celo leto molio i kumio da ga uzmu nazad i oni ga nisu hteli. Zatim je hteo u Buducnost ali su i oni popunjeni, pa sad kad nema nigde zbog situacije onda smo i mi dobri.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Preletace ne volim, ali prelepreletace ....sta ste ocekivali ?
 
  • Like
Reactions: BaX

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Centar jeste bitan, ali nama treba jedna dvojka ubica vec godinama, lik koji drzi 15-20 poena u rukama i moze da izmisli koseve.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ja mislim da Page ove sezone moze jos vise, 3-a sezona, ako se poklopi dobra hemija u ekipi i on oseti da je vazna opcija napadacka, bice dosta konstantan, koliko to uopste suteri mogu da budu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
da cak zanemarimo sve i da je bio kod drolje i da nas je vise puta ispalio i da sad se nudio svima ali ga niko nije hteo... sve na stranu on decko je u kanalu, karijera u padu, ne bi video ni nemacke ni spanije da mu misko nije menadzer, jednostavno koji ce nam q
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Čini mi se da svakim prelaznim rokom dižemo toleranciju na viši nivo kada su u pitanju cigani koji igraju kod nas. Od kada pratim voljeni klub počev od Milka Đurovskog preko Klea, Stojkovića, Tomašević, Vidačića pa u rukometu Knežević itd. Ali ovaj što da gubi je baš grozan. Ali činjenica je, doveli smo ga, igra za nas i jebi ga. Tako je kako je, opet se mirimo sa tim
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top