Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.310
Hahaha naravno Vontigo Kamings, lapsus... u jbt sto vreme leti, proslo skoro 15 godina...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Eno ga Trinkijeri rece kako je presrecan sto je preuzeo Bajern, jedan od najvecih klubova na svetu! Klub sa velikom tradicijom!
Sve ok,ali Trinkijeri radio si u najvecem klubu na svetu Partizanu,na stranu razlozi zbog kojih si otisao,zar ne mislis da si trebao navijacima ovog kluba da se obratis,ljudima koji su te obozavali i podrzavali?
Makar jedan “tvit” ili nesto?
Ne odlazi se na taj nacin ni iz prodavnice a kamoli odavde! Cekao sam sve vreme da vidim nesto,dal ce jednu recenicu makar da posveti Partizanu,nista...
Ja sam ga bas bas gotivio i vrhunski je trener,napravio je sjajan posao sa nama,svojim izjavama i ponasanjem ucinio je da svi pomislimo da smo konacno doveli pravu zamenu za Duleta,nekoga ko ce da krvari i da se bori za klub...glupo je vise i pricati o svemu tome.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Vidim po netu vec pocelo pljuvanje po Trinkijeriju...Manite se ljudi toga. Naravno da Trinkijeri nije bio bezgresan, imao je dosta gresaka, ali napadati ga zbog ovakve izjave je smesno. Pa sta je trebao da kaze? Dosao sam u Bajern, jedan osrednji evroligaski tim? Nema transfera gde se takve stvari ne govore, bilo fudbal, bilo kosarka. Koliko je samo sportista pljuvalo neki klub, pa kasnije presli u isti i pricali sve naj, naj...Sve je to postalo samo biznis.

A na koji nacin je Trinkijeri otisao iz Partizana i zasto se nije obratio javnosti mozemo samo da nagadjamo...
 
  • Like
Reactions: Zex

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Što se mene tiče, Dule je tu uspostavio pravu dijagnozu. Ne pratim Trinkijerija na društvenim mrežama, ali zanima me je li barem napisao "ćao, zdravo, doviđenja, bilo mi je lijepo (ili nije baš tako lijepo)" ili su mu i to zabranili? S obzirom na sva njegova obraćanja na pres konferencijama, izjave na ulici, tvitove itd. ovo mi ne liči na njega.
Ali bar po ovome što sada vidimo, nastaviće se taj trend slatkorječivosti i u Bajernu. I da se ne lažemo, mi Srbi volimo kada nam neko laska, pogotovo ako je taj neko stranac.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Vidim po netu vec pocelo pljuvanje po Trinkijeriju...Manite se ljudi toga. Naravno da Trinkijeri nije bio bezgresan, imao je dosta gresaka, ali napadati ga zbog ovakve izjave je smesno. Pa sta je trebao da kaze? Dosao sam u Bajern, jedan osrednji evroligaski tim? Nema transfera gde se takve stvari ne govore, bilo fudbal, bilo kosarka. Koliko je samo sportista pljuvalo neki klub, pa kasnije presli u isti i pricali sve naj, naj...Sve je to postalo samo biznis.

A na koji nacin je Trinkijeri otisao iz Partizana i zasto se nije obratio javnosti mozemo samo da nagadjamo...
Uopste se ne radi o tome,nije poenta u uvlacenju u bulju nemcima,to svi svuda rade,ok jasno je to,sta je bre sa nama? Sa Partizanom? Jel se tako odlazi iz kluba? Jel se tako rastajes sa ljudima koji su te voleli i bodrili i koje si nazivao porodicom?? Prica izmedju debilka ostoje,uprave i njega me ne zanima uopste,dal su mu nudili manju platu a on nije hteo pa je zbog toga otisao me ne interesuje,covek je profesionalac,nemam ja problem sa tim sto je on otisao,nego sa nacinom na koji je otisao. Nema nikakvog pljuvanja,cisto razocarenje. Sad mi je jasno da nam je prodavao sarenu lazu sto se odnosa tice,da nam je legao vrhunski kao trener i da je obavio sjajan posao tu nema nikakve dileme.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ali meni je sjajna ova grobarska dedukcija koja glasi otprilike ovako: zli Limar botina sns kadar, onda mora da je "Trinki" ljudina, primer cojstva i junastva.

Pa to ne ide bas tako.
Limar je sns kadar, i jajara, ali je i Italijan ispao govno od coveka.

Neka se goni u 3 lepe sa sve mirisom kosarke u minkenu.
Mrs.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
806
Reaction score
3.803
Dangubic 180k godisnje.

Ne, nije prepisano sa RSB...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Razumem ja vas, razocarani ste, mozda i besni...Izgleda kao da je otisao i zabole ga za sve...Ali poenta moje price je da mi ne znamo sta se desavalo iza zatvorenih vrata. Jel vi mozete sa 100% sigurnosti da tvrdite da Trinkijeriju niko nije pretio ako izadje u javnost? Ne mozete. Niste bili tamo. Jel mislite da bi se u slucaju pretnje on ponasao kao Dule, koji se ne boji takvih stvari i navikao je vec na to? Pa ne bi, covek je stranac i jednostavno nije navikao na ovo blato. Stavise, vecina ljudi (tu ukljucujem i sebe) bi se zapitala koji ce mu to u zivotu i otisla negde gde moze da nadje mir za sebe i svoju porodicu...

Opet ponavljam, i ovo je samo jedna mogucnost. Uopste ne mora da znaci da se ovako desilo, mozda i jeste ispao govno od coveka. To verovatno nikad necemo saznati, samo cemo bezveze da trosimo tastaturu i pljujemo po difoltu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.310
Bas je glasno cutanje Trinkjerija... Da je planirao da ode, ne bi se ni vracao u Bg, ne bi isao na derbi sa timom... video je da nas limar navlaci po zadatku, ikebana mesto 2. Cuj korona, smanjenje budzeta, a u isto vreme se u cigancicu sipa li sipa... nije on budala, tako i treba, ne postujete dogovor, prosipate pateticne price, cao!
 

Sale84

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2018
Порука
41
Reaction score
120
Локација
Vrsac
Znaci opet se racuna na Stefana Jankovica
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Birca dobar decko, ali sem tog dobrog trcanja u kontra napad, i ponekad suta za 3 , nema puno sta da ponudi.

Novica, Tomas, i kada bi nasli jos jednog kvalitetnog da moze da pokriva 4/5 bilo bi to dobro.

Ovo sve vazi, ako ignorisemo sve ostalo osim sportske price, a to je sada nemoguce.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
tako i treba, ne postujete dogovor, prosipate pateticne price, cao!
Nisu Partizan samo Ostoja i nepoštovanje dogovora, Partizan smo i mi koji ga pratimo, Partizanovo ime, istorija, itd...ako je Ostoji rekao jedno ćao, mogao je da ga kaže i nama...

Uostalom, ako mi i ne znamo kako je to bilo, iako će neki tvrditi da znaju, pretpostavljam da Šćepanović itekako zna šta je bilo i kako je bilo...pa čovek je sarađivao sa Trinkijerijem jedno pristojno vreme, nije valjda izgubio broj njegovog mobilnog pa da ga priupita o ,,detaljima,, ako već lično nisu porazgovarali...
Ili su se nešto ,,pokarabasili,, pa više ne pričaju jedan s drugim...

E, ali ovde se postavlja više logičnih pitanja:

1. Ako su se Trinkijeri i Šćepanović ,,pokarabasili,, pa više ne govore jedan s drugim, zašto su se ,,pokarabasili,, i, ima li to neke veze s Partizanom?

2. Ako se Trinijeri i Šćepanović nisu ,,pokarabasili,, te Šćepa zna prave razloge Trinkijerijevog odlaska, onda...

Pod ,,A,, - ako je Trinkijeriju tako zaprećeno da ne sme ni da zucne o odlasku, ili, ako mu i nije prećeno, nego je uvideo da ovde maksimalno može (sme) da bude samo drugi - da li to znači da Šćepa pristaje da (sa Partizanom) bude samo drugi, ili, da li misli da se njemu neće pretiti u nekoj sledećoj situaciji, i, zašto je onda pristao na to?! Ili...

Pod ,,B,, - ako Trinkijeriju nije prećeno, i otišao je, recimo, iz nekih životnih ili profi razloga, čemu to njegovo (pa i Ostojino ili Šćepino) ćutanje i kamo nama to jedno Trinkijerijevo ćao ili arivederči, ili Ostojino, razišli smo se zbog toga i toga? I...

Pod ,,C,, - nije Šćepa dužan da objašnjava nečije tuđe razloge, ili klupsku politiku, ali i dalje me ,,drži utisak,, da prilikom svoje promocije, niti je odgovorio ,,konferansijeu,, na pitanje o Trinkiju, niti ga je ,,konferansije,, podsetio da je postavljeno i to pitanje, na koje odgovor nije dat...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Birči sve najbolje, nadam se da rešenje nije S. Janković, jer on ima dve slične karakteristike kao Birca, voli da raširi i sibne trojku i voli da napravi nerezonski faul, a i u jednom i u drugom je gori od Birče.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top